Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: uszanowanko

Mam pytanie czy na tym spociku w niedziele każdy jest mile widziany i czy się trzeba specjalnie zdeklarować że się będzie, czy też można podjechać że tak powiem z "trasy" na spontana...

No to świetnie :wink4: w takim razie stawiam CocaCole wszystkim co przyjadą :naughty: jak się bawić to się bawić, dodatkowo papierosy gratis :polew:

P.S. papierosów nie pale, CocaCole ewentualnie mogę wciągnąć ale zawsze chętnie poznam spoko ludzi. Pozdrawiam

Każdy jest mile widziany i zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze lista czlonkow bedacych na spocie rosnie w sille

nutek dzwonilem do chlopakow z szyba - vena samej szyby 250 zł , przywiazą mi ją najprawdopodobniej dzisiaj a zamontuja chlopaki z szybexu za 120 zł ale moze jeszcze zadzwonie do roberta tez montuje szyby :-) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co lista, zawsze ktos tam będzie :naughty: Piotr powiedział by tak< gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co lista, zawsze ktos tam będzie :naughty: Piotr powiedział by tak< gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :kox: :kox:

ps teraz poruszany jest temat ktora wiecej wypije :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co lista, zawsze ktos tam będzie :naughty: Piotr powiedział by tak< gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :kox: :kox:

ps teraz poruszany jest temat ktora wiecej wypije :decayed:

No nie nerki mi padną zaraz ze śmiechu.

Dzo tylko sprawdź czy to nie Pleksa :) [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 15:21_________________________________________________Jakoś tak leciało

1. Dzo-Dzo

2. Nuti

3. Norbi TDI

4. PiotrekIgo98

5. Sysiek

6. Wentyl

7. Kikson

8. Tomii

9. scrat

10. michal_g84

11. tymara4

12. Bart79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dzo-Dzo

2. Nuti

3. Norbi TDI

4. PiotrekIgo98

5. Sysiek

6. Wentyl

7. Kikson

8. Tomii

9. scrat

10. michal_g84

11. tymara4

12. Bart79

13. bArt4

14. kezor i brygada ze slaska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soreczka panowie ale ja odpadam w niedziele znalazlm dorywcza prace w wekeendy i znowu bede kelnerował tylko w innym lokalu(lepszym)

Ale nie bojcie sie ja i tak was wszystkich wciagne a na sam koniec zerzne dupe dzo-dzowi na jego b6 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soreczka panowie ale ja odpadam w niedziele znalazlm dorywcza prace w wekeendy i znowu bede kelnerował tylko w innym lokalu(lepszym)

Ale nie bojcie sie ja i tak was wszystkich wciagne a na sam koniec zerzne dupe dzo-dzowi na jego b6 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Uważaj synu uważaj co mówisz i obiecujesz bo poźniej nie ma że boli i bedziesz musiał zerżnąć mu dupe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem, bylo ciezko .... Zostalem tata w dniu dzisiejszym o godzinie 19:40 ;) Tak ze na spot zapewne dotre ale w jakim stanie to znak zapytania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem, bylo ciezko .... Zostalem tata w dniu dzisiejszym o godzinie 19:40 ;) Tak ze na spot zapewne dotre ale w jakim stanie to znak zapytania :decayed:

GRATULACJE :oklaski:

napisz coś więcej. córa czy syn, ile waży

to na spocie coś :drunk:

Norbi stawia coca-cole

Sysiek %%%%

:thumbup: :thumbup:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 21:58_________________________________________________machnąłem już z 3 posty a na liczniku 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysiek GRATULACJE :):drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

JA we wrześniu :) zostane tatą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuti, goraco polecam porod rodzinny. Cos naprawde warte przezycia chociaz raz w zyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...