Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Panny mam dla Was test jezyka angielskiego i myślę ze na początku każda z Was bedzie miala lekki problem ale po chwili zaczniecie wszystko rozumiec prawidlowo :wink4:

NO to zaczynajcie :)

http://www.smog.pl/wideo/47696/najglupsze_show_swiata_o_matko/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj z pietją pojechalismy po moj woz do wawy kur... jakie korki to szok no buty spadają

nie wolno jechac gierkówką wyjechalismy o 4z hakiem totarlismy kolo nie wiem 9.00 a wracalismy prawie 7,5 godziny no masakra

aha ps najwazniejsze

piotrek zmienil samochod powiedzial ze wali audi zdjcie0162b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek zmienil samochod powiedzial ze wali audi

myslałem ze biała dama jedziecie... w sumie tamto pali mu 8 litrów :naughty: w trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek zmienil samochod powiedzial ze wali audi

no właśnie skoro napisałeś że jedziecie po Twój samochód to powiedziałbym, że to Ty walisz audi i zmieniłeś na czerwoną chyba Toyotę Yaris, a Piotrowi się dałeś przejechać bo podobno mocy nie ogarniasz (ale nie jestem pewien co do marki) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylem w szoku jaki to szatan :wink4: od 100do 110 na 5biegu przyspiesza w 20s czyli o 2s szybciej niz mój :kox: ale dzodza pogonilem z kierunkiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe kur.. zebyscie wiedzieli jak jechal non stop mi na d*pie i lewy kierunek hehe

no ja juz nie moglem ze smiechu aygo siedzialo na maxa lewą stroną chlop lekki nie jest hehehe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe kur.. zebyscie wiedzieli jak jechal non stop mi na pupie i lewy kierunek hehe

no ja juz nie moglem ze smiechu aygo siedzialo na maxa lewą stroną chlop lekki nie jest hehehe :polew:

Dzo dzo weź już tutaj nam nie żeń kitów tylko pokazuj foty, filmiki i opinie dotyczące nowej bryczki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty podobno robisz 20 km za 10 zl jadac od siebie do Cz-wy czyli w trybie 80% trasa, 20 % miasto tongue4

jak nie wiesz co i jak to nie zabieraj głosu

po pierwsze.... pisałem z piotrem ze wyjazd na miasto to 20 zł paliwo.... z czego nie mam 20 km na aleje tylko z 25 wychodzi... dwa... kazdy spot to jeszcze upalanie.... zawsze czaje na licznik i kazdy spot to od 65 km w góre... i odpier...lic sie raz na zawsze.

Piotrek co z Rogalem? odpisał cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty podobno robisz 20 km za 10 zl jadac od siebie do Cz-wy czyli w trybie 80% trasa, 20 % miasto tongue4

jak nie wiesz co i jak to nie zabieraj głosu

po pierwsze.... pisałem z piotrem ze wyjazd na miasto to 20 zł paliwo.... z czego nie mam 20 km na aleje tylko z 25 wychodzi... dwa... kazdy spot to jeszcze upalanie.... zawsze czaje na licznik i kazdy spot to od 65 km w góre... i odpier...lic sie raz na zawsze.

ale Ty zyla jestes :)

a na zel czy brylantyne do woslow tez liczysz ile wydajesz tygodniowo? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty podobno robisz 20 km za 10 zl jadac od siebie do Cz-wy czyli w trybie 80% trasa, 20 % miasto tongue4

jak nie wiesz co i jak to nie zabieraj głosu

po pierwsze.... pisałem z piotrem ze wyjazd na miasto to 20 zł paliwo.... z czego nie mam 20 km na aleje tylko z 25 wychodzi... dwa... kazdy spot to jeszcze upalanie.... zawsze czaje na licznik i kazdy spot to od 65 km w góre... i odpier...lic sie raz na zawsze.

ale Ty zyla jestes :)

a na zel czy brylantyne do włosow tez liczysz ile wydajesz tygodniowo? :chytry:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kur.. noł koment :polew:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 12:21_________________________________________________Panowie widzieliscie piotrek zmienil auto i malo tego poznal dupeczke na internecie spiewa mu caly czas

http://www.smog.pl/wideo/47761/najlepszy_cover_w_historii_kamerek/

podobno chce sie juz ustatkowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...