Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

Nie zapędzaj się tak bo raz już się przejechałeś a potem przepraszałeś bo ci głupio było.:whistling:

---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ----------

Magic łyso ci że młodszy od ciebie ma więcej money money czy co bo nie kumam :whistling:

Wymyślił byś coś śmiesznego z czego wszyscy byśmy się pośmiali:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratuluje ze masz:wink:

Mi niestety nie udało sie znalesc tak dobrej pracy jak Tobie:naughty:

stac mnie tylko na różowe Polo... jakies zajechane B6 kupione przez rodziców:grin:

Jak ja pracowałem na B6 to ty jeszcze w gimnazjum dziewczyna ze staników strzelałes:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najśmielsze jest to ze madzi tez starzy kupili samochód

Jak to też nie bardzo rozumiem???

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

No gratuluje ze masz:wink:

Mi niestety nie udało sie znalesc tak dobrej pracy jak Tobie:naughty:

stac mnie tylko na różowe Polo... jakies zajechane B6 kupione przez rodziców:grin:

Jak ja pracowałem na B6 to ty jeszcze w gimnazjum dziewczyna ze staników strzelałes:jerk:

Ty z żartów o różowej koszulce zacząłeś rozmowę że ktoś mi niby samochód kupił.

Dobrze Tomek napisał. Szanujmy się trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma zakończ temat który Cie pogrąża nikogo to nie obchodzi z kad dostajesz euro jak chcesz być nie zależny to płac ZUS podatki czynsze rachunki za siebie za rodzine a nie szczylu bedziesz udowadniał jaki to ty jestes dorosły a ledwo co szkole skończyłes i normalka jest ze ktoś bezprzerwy ci pomaga a robisz szał o starego rupiecia z04roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma zakończ temat który Cie pogrąża nikogo to nie obchodzi z kad dostajesz euro jak chcesz być nie zależny to płac ZUS podatki czynsze rachunki za siebie za rodzine a nie szczylu bedziesz udowadniał jaki to ty jestes dorosły a ledwo co szkole skończyłes i normalka jest ze ktoś bezprzerwy ci pomaga a robisz szał o starego rupiecia z04roku

Tymon i piszesz to akurat ty. Człowiek który nie jest bardziej dorosły niż ja. W sumie co można myśleć o tobie jeżeli co tydzień masz inne pomysły. Ja tam tylko współczuje twojej żonie. Co do mojej osoby to dobrze wiedzieć co o mnie myślicie. Wiele kwestii się wyjaśniło. Nie będę się nikomu tłumaczył z kąd mam pieniądze ale jak byś mnie trochę bardziej znał a przede wszystkim moją sytuację rodzinną to było by ci teraz bardzo głupio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam mi być głupio życie to życie ja Leże i mogłem sie już nie obudzić i przeżyłem ta ciężka sytuacje jutro jest pogrzeb mojego kumpla syska zreszta tez życie każdy radzi sobie jak potrafi a od ciebie bez przerwy słyszę ze ty taki niezależny a sam wiesz jak jest co do b6 traktuje jak zabawkę potrafię je rozebrać w15minut i zrobię z nią co chce moja sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam mi być głupio życie to życie ja Leże i mogłem sie już nie obudzić i przeżyłem ta ciężka sytuacje jutro jest pogrzeb mojego kumpla syska zreszta tez życie każdy radzi sobie jak potrafi a od ciebie bez przerwy słyszę ze ty taki niezależny a sam wiesz jak jest co do b6 traktuje jak zabawkę potrafię je rozebrać w15minut i zrobię z nią co chce moja sprawa

I to niby pozwala tobie pisać takie rzeczy o mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tych wycieczek osobistych...

ja też tego nie kumam, nie potrzebna napinka czy ktoś dostał, kupił, zarobił to każdego osobista sprawa, a nawet choćby ktoś dostał w prezencie S4 to trzeba się dla niego cieszyć a nie wypominać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tych wycieczek osobistych...

ja też tego nie kumam, nie potrzebna napinka czy ktoś dostał, kupił, zarobił to każdego osobista sprawa, a nawet choćby ktoś dostał w prezencie S4 to trzeba się dla niego cieszyć a nie wypominać:wink:

dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie wypomina ale jak słyszę od18-latka ze on zarobił SAM na auto za30tys nie pracując nigdzie bierze mnie na śmiech Sam zaczął a teraz udaje zaszczutego szczeniaczka Pisałem nic nas mnie tomie obchodzi tylko po co o tym sam tak rozgaduje I czepia sie madzi Madzi czepiać mOge sie tylko ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...