Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

:bry:

mam neta w domu! :dance: :dance: :dance:

również dziękuję za zaproszenie na grilla i tak jak zapowiadałem, poprawiny u mnie w najbliższym czasie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

poprawiny u mnie w najbliższym czasie :decayed:

:naughty:

Mam nadzieję że tym razem Karol z małżonką zaszczycą nas swoją obecnością :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że nie mam pomontowanych gniazdek na piętrze, to albo internet (router+antena), albo pralka... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę spać bo dzisiaj zaczynam nocki ... jakby się komuś nudziło to od 24:00 do 6:00 jestem na gg i forum :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że nie mam pomontowanych gniazdek na piętrze, to albo internet (router+antena), albo pralka... :wallbash:

Pralka to raz w miesiącu :polew:

raz w miesiącu to się skarpetki zmienia, a dla jednej pary nie warto całego prania stawiać.[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 19:26_________________________________________________Maćku! Masz już to aero2? Działa to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem. Nie było mnie bo nie miałem czasu na forum dzisiaj :thumbdown: Oczywiście jestem na imprezie bo impreza bez kierownika to nie impreza. Co do żonki to nie wiem bo na chwilę obecną jest etap inkubatora i nic się nie chce oprócz spania i jedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już to aero2? Działa to?

czekać na sim trzeba 2 miesiące :blink: tyle mają zamówień że sie nie wyrabiają z produkcją

na chwilę obecną jest etap inkubatora

wezmę ogóry kiszone ktoś weźmie czekoladę i paluszki ... Będzie zadowolona :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

wezmę ogóry kiszone ktoś weźmie czekoladę i paluszki ... Będzie zadowolona :wink4:

Nie jada takich rzeczy... podniebienie wybredne :wallbash:

koledzy potrzebuję informacji gdzie we Wrocławiu lub okolicach dostanę części (blacharskie) do samochodów amerykańskich, gdzie jest ktoś kto chrom by mi położył i czy nakładki na błotniki chromowane ktoś sprzedaje. Z góry dzięki.

www.allegro.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzebuję informacji gdzie we Wrocławiu lub okolicach dostanę części (blacharskie) do samochodów amerykańskich, gdzie jest ktoś kto chrom by mi położył i czy nakładki na błotniki chromowane ktoś sprzedaje. Z góry dzięki.

Na Dworcowej koło starego PKSu jest sklep do amerykańców i u mnie na muchoborze wielkim jest warsztat ale nie wiem czy części zamawiają itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro nie ma czegoś takiego, ale dzięki za podpowiedź. Szukałem już na innych forach i serwisach i zastaje jedynie sprowadzenie ze stanów, chyba że ktoś ma takiego na części gdzieś w szopie. A chodzi konkretnie o klapę tylną do forda f250 z 1991roku z silnikiem 7,3 diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem. Nie było mnie bo nie miałem czasu na forum dzisiaj :thumbdown: Oczywiście jestem na imprezie bo impreza bez kierownika to nie impreza. Co do żonki to nie wiem bo na chwilę obecną jest etap inkubatora i nic się nie chce oprócz spania i jedzenia

A Ty co wodzirej :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

koledzy potrzebuję informacji gdzie we Wrocławiu lub okolicach dostanę części (blacharskie) do samochodów amerykańskich, gdzie jest ktoś kto chrom by mi położył i czy nakładki na błotniki chromowane ktoś sprzedaje. Z góry dzięki.

gdzieś na opolskiej widziałem części do amerykanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro nie ma czegoś takiego, ale dzięki za podpowiedź. Szukałem już na innych forach i serwisach i zastaje jedynie sprowadzenie ze stanów, chyba że ktoś ma takiego na części gdzieś w szopie. A chodzi konkretnie o klapę tylną do forda f250 z 1991roku z silnikiem 7,3 diesla.

51.098331,16.938616 <- google it

Już sie wyspałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...