Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Spartan ,jakbyś miał może te "kółeczko" co się szkło na to wpina? to bym odkupił. Bo jak mi kradli szkło to połamali :(

Szczurek ,wszystko będzie dobrze ,easy easy :)a tymczasem jadę zaraz po tego grilla do gls,bo kurier d*pa i nie wiedział gdzie przyjechać haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

biorę od spartana to szkło i zobaczymy w jakim stanie jest moje bo jak próbowali ukraść to tylko zniszczyli i teraz luźno lata. Jak coś to Ci dam od siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie są do wzięcia felgi 7,5x17. Oryginały Audi za śmieszne pieniądze 450zł. Wymagają trochę opieki, lecz bez tragedii. Moim zdaniem, za taką kasę warto.

2012-03-05133320.jpg

Telefon do mnie 792-486-472

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już ten grill na aucie,według mojej oceny to troszkę sporo mu brakuje do ori :) Wygląda z 1-2 metra ,całkiem całkiem. Ale jakość kiepska,taki plastik tandeta :<

I w dodatku ułamałem zaczep i mi odstaje,a trzymałem przez 30 minut nad ciepłym powietrzem... ogólnie to nie polecam,lepiej już dołożyć do ori.

to to to : http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-s4-rs4-rs-style-rs-look-i2166815243.html

Aaaa,szczurek ... byłem tam i jeśli trafiłem na dobry sklep,bo nie wiem?. To mają otwarte do 16:30,a ja za późno przyjechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już ten grill na aucie,według mojej oceny to troszkę sporo mu brakuje do ori :) Wygląda z 1-2 metra ,całkiem całkiem. Ale jakość kiepska,taki plastik tandeta :<

I w dodatku ułamałem zaczep i mi odstaje,a trzymałem przez 30 minut nad ciepłym powietrzem... ogólnie to nie polecam,lepiej już dołożyć do ori.

to to to : http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-s4-rs4-rs-style-rs-look-i2166815243.html

Aaaa,szczurek ... byłem tam i jeśli trafiłem na dobry sklep,bo nie wiem?. To mają otwarte do 16:30,a ja za późno przyjechałem.

Ja to widzę, że zdolny jesteś :facepalm: szczurek montował i nic nie połamał a u Ciebie zawsze coś :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wtedy jaki rozmiar opon na to ?

205/215/225.

Wow ceny gum do tego zabijają :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*pa zdolny,do szczurka dzwoniłem bo nie mogłem ściągnąć,za lekko robiłem.

A może jakąś dziadową sztukę dostałem,bo naprawdę...jakość tych zaczepów makabra.Bo Dolne jeszcze okay,ale górne zwłaszcza na rogach to porażka.

wkurwiony jestem:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wtedy jaki rozmiar opon na to ?

205/215/225.

Wow ceny gum do tego zabijają :shock3:

Do mnie dałem 1600 za same opony i jakoś nie narzekałem na cenę. Dobra opona musi kosztować. Chyba, że chcesz nalewajki, ale to już inna sprawa... Felgi 450 + opony 900, to wcale nie taki drogi zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dodatku ułamałem zaczep i mi odstaje,a trzymałem przez 30 minut nad ciepłym powietrzem... ogólnie to nie polecam,lepiej już dołożyć do ori.

ja już nawet wiem jak to zrobiłeś :naughty: mówiłem Ci żebyś docisnął w dół na max. On siedzi na maksymalnym ścisku z dołu i góry. Jak nie docisnąłeś i chciałeś przegiąć zaczep to i grzanie opalarką by nie pomogło:whistling:

a co do jakości wiadomo że podróba nigdy nie dorówna oryginałowi... Kaju nadał mi ostatnio temat że są ludzie niezadowoleni z bixów od Gwertego. Wiadomo ze tego nie robiła fabryka w hitlerlandzie chodzi o to żeby minusy nie przesłoniły nam plusów :pleasantry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ułamałem dolny prawy zaczep,ten taki na samym rogu.On nie pasował od początku właściwie,bo był jakiś odstający za bardzo.

a Prawie siły nie używałem :)

Może jakoś to naprawię... nie wiem...

Racja - plus za cenę,bo za 150zł przecież nie będzie cudów.Ogólne wykonanie atrapy jest profi,ale spodziewałem się troszkę lepszej jakości plastików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Ogólne wykonanie atrapy jest profi,ale spodziewałem się troszkę lepszej jakości plastików :)

Wcześniej pisałeś co innego ... szybko zdanie zmieniasz :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem nic o wykonaniu jako wzorze ;) tylko o jakości plastików i zaczepów :jerk:

Spartan,bardzo często widzę cię na trzebnickiej :) kiedy felgi zakładasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet,co ty z czaterii wróciłeś? :whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...