Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest z lipca i nie jest to jakaś padaka to nie ma opcji musi palić.

Może świece do wymiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Kończą się hamulce to i płyn opada. Nie dolewaj za dużo albo pamiętaj przy wymianie klocków o tym żeby płyn wymienić. Bo jak będziesz miał za dużo w układzie to nie dobrze.

wiem, wiem :good: płyn wymieniam zawsze z klockami :wink4: na razie nic nie dolewam, w sobotę wymiana klocków z tyłu to i płyn nowy będzie :wink4: ...tylko ciepły garaż muszę dorwać :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem spóźniłem się do roboty :kox: :kox:

popraw masę od aku do budy i wszystko wróci do normy :wink4: [br]Dopisany: 03 Luty 2012' date=' 00:24[/size']_________________________________________________aaa bo zapomniałem :naughty:

W sobote jestem umówiony z Ewą, Gniadym,Ulą i Krystianem i Kamilą na piwko i pizzę w stałym miejscu tj. dobra pizza na Bulwarze Ikara. Każda dodatkowa osoba z klubu mile widziana :wink4:

Wiem że Kurak będzie badał wpływ porywy śnieżnej na zarysowania twarzoczaszki i innych odstających elementów swojego ciała a jak reszta ? Jacyś chętni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam - mam gościa w od dzisiaj do niedzieli :decayed: ciężki weekend się zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::kawa: brryyyyyyyyyyyyy.....

Ja bym wpadł ale żony samej w domu nie zostawie, a jej nie chce ganiać w taki mróz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bryyyy :hi:

klekot odpalił -21 ale audi 80 dojeChałą do połowy drogi i podał roczny akumulator jak dobrze mieć kable rozruchowe które juz nie jednemu uratowały życie i nawet ciężarówką a kosztowały 30 zł firma to Boster Kable jak by ktoś chciał kupić :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote jestem umówiony z Ewą, Gniadym,Ulą i Krystianem i Kamilą na piwko i pizzę w stałym miejscu tj. dobra pizza na Bulwarze Ikara. Każda dodatkowa osoba z klubu mile widziana :wink4:

Wiem że Kurak będzie badał wpływ porywy śnieżnej na zarysowania twarzoczaszki i innych odstających elementów swojego ciała a jak reszta ? Jacyś chętni ?

:hi:

badania odwołane z powodu niesprzyjających warunków środowiskowych. Zaplanowano kolejne, z wtorku na czwartek, ale te również chyba zostaną odwołane - w środę mam rozprawę w sprawie roweru. Albo pójdę sam, albo "gdzie diabeł nie może tam ojca pośle" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::kawa: brryyyyyyyyyyyyy.....

Ja bym wpadł ale żony samej w domu

:mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nie myśl tyle bo jesteście w tej samej sytuacji :naughty: obydwoje bedziecie pchali wózki na wiosne :gwizdanie:

badania odwołane z powodu niesprzyjających warunków środowiskowych.

czyli wpadasz ze swoją koleżanką czy trolujesz w domu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego jeszcze nie wiem... narazie sie wkoorwiam na organizację na PWr. To jest posrane, już cały rok się zapisał, tylko ja nie mogę :thumbdown:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 12:07_________________________________________________http://www.plan-pwr.pl/a4xnfl9sc8m

lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::kawa: brryyyyyyyyyyyyy.....

Ja bym wpadł ale żony samej w domu

:mysli: :mysli:

No sama to może nie jest bo dziecko w brzuchu nosi ... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam 3 nowe świece żarowe do 1.9TDI NGK Y-732J na zbyciu. Cena jak dla was 25 pln/szt

41ffe81289a1dc57med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::kawa: brryyyyyyyyyyyyy.....

Ja bym wpadł ale żony samej w domu

:mysli: :mysli:

No sama to może nie jest bo dziecko w brzuchu nosi ... :tongue4:

i nic się Cycu nie chwalisz !!!

GRATULACJE

(albo nie pamiętam :mysli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem do domu to na Strzegomskiej widziałem B5 sedan 1.8T oklejone i oramkowane.

Pomrugaliśmy sobie światłami ale zioma na spocie nie widziałem. Skręcił w Rogowską.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło gniadego czesto parkuje i porusza się tą trasa. Raz się nawet za delikwentem ganiałem po strzegomskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło gniadego czesto parkuje i porusza się tą trasa. Raz się nawet za delikwentem ganiałem po strzegomskiej.

Szyby też oklejone naklejkami. :decayed: Może zajrzy na forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj też mijałem oznaczonego ciemnozielonego sedana rej. RSA pod głównym

kierownik- starszy Pan :)[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 19:32_________________________________________________a u mnie pod na siłkę ktoś dzisiaj wpadł piękną S'ką b5 :slina: również z ramkami blachy DW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...