Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

cebra zawsze spoko tylko cene trzymają... i mimo wszystko chyba za mocne na pierwszą wiertare. Na pierwszy sezon celowałbym w coś z mniejszą pojemnością. Chyba że Damian już latał na takich sprzetach a się nie chwalił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

cebra zawsze spoko tylko cene trzymają... i mimo wszystko chyba za mocne na pierwszą wiertare. Na pierwszy sezon celowałbym w coś z mniejszą pojemnością. Chyba że Damian już latał na takich sprzetach a się nie chwalił :naughty:

Chcę po 2003, ponieważ są już na wtrysku. Gaźniki to wymóg PRLu. Latało się, ale nie za szybko:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim pierwszym moto była f3 i po pół roku mocy brakło :grin: R6 fakt...trochę narwana ale na górze rpm, szacunek dla manetki musi być nawet na 125ccm (jak się o tym zapomni to widzieliście co się dzieje:thumbdown:). A za naprawdę dobrą Yamahę też trzeba wybólić, w innym przypadku może się okazać że po zakupie skrzynia się zablokuje albo panewa zapuka rytmicznie :whistling: 600rr bardziej stonowana w porównaniu do R6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cebra zawsze spoko tylko cene trzymają... i mimo wszystko chyba za mocne na pierwszą wiertare. Na pierwszy sezon celowałbym w coś z mniejszą pojemnością. Chyba że Damian już latał na takich sprzetach a się nie chwalił :naughty:

Chcę po 2003, ponieważ są już na wtrysku. Gaźniki to wymóg PRLu. Latało się, ale nie za szybko:decayed:

Tak jak Ci pisałem na fejsbuczku - trumnę Ci po koleżeńsku zbiję w razie potrzeby i pod cmentarzem zorganizuję odpowiednio ostatnią drogę dwa metry w dół :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę po 2003, ponieważ są już na wtrysku. Gaźniki to wymóg PRLu. Latało się, ale nie za szybko:decayed:

Szukaj bestii i lecimy oglądać :naughty:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

Tak jak Ci pisałem na fejsbuczku - trumnę Ci po koleżeńsku zbiję w razie potrzeby i pod cmentarzem zorganizuję odpowiednio ostatnią drogę dwa metry w dół :whistling:

Kaju... nie osłabiaj mnie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę po 2003, ponieważ są już na wtrysku. Gaźniki to wymóg PRLu. Latało się, ale nie za szybko:decayed:

Szukaj bestii i lecimy oglądać :naughty:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

Tak jak Ci pisałem na fejsbuczku - trumnę Ci po koleżeńsku zbiję w razie potrzeby i pod cmentarzem zorganizuję odpowiednio ostatnią drogę dwa metry w dół :whistling:

Kaju... nie osłabiaj mnie :whistling:

Przecież to wariat i bandyta jest:doh::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaźniki to wymóg PRLu. Latało się, ale nie za szybko:decayed:

ja tam wolę gaźnik bo potrafię sam rozebrać i wyregulować :wink:

może się okazać że po zakupie skrzynia się zablokuje albo panewa zapuka rytmicznie

w zeszłym tygodniu jechałem na kolezanki... panewa pukała a na zero nie mogłem zejść z 3 i musiałem gasić. Masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym tygodniu jechałem na kolezanki... panewa pukała a na zero nie mogłem zejść z 3 i musiałem gasić. Masakra

Właśnie o tym mówię :wink: Uroki Yamahy, w starych R1 było to samo.

Osobiście też wolę gaźnik... jak strzeli w komin to nie ma bata :kox: Na wtrysku nie ma tego :whistling: Za to wtrysk mniej łapczywy na wachę i lepiej reaguję na manetę... no i serwis co kilka sezonów, a nie co roku jak z gaźnikiem

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Nelson, nie chę nic mówić ale PACZ TU :kox:

YAMAHA R6,jedyna w swoim rodzaju,stan idealny! (3273734282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ...z Wrocka:naughty:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Nelson PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jestem nie w temacie ale kumpel ma suzuki 500 na sprzedaż :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jestem nie w temacie ale kumpel ma suzuki 500 na sprzedaż :decayed:

Nie, nie i jeszcze raz nie :whistling::decayed: Po pierwsze na mieście się gotuje bo chłodzony powietrzem, po drugie stary, po trzecie rozmiary takie że Nelson by kolanami o brodę wadził, po czwarte: Kiedyś ktoś mądry powiedział... Z motocyklem jest jak z wódką, poniżej pół litra nie opłaca się kupować :whistling::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżej pół litra nie opłaca się dyskutować :whistling::grin:

Czyli od dzisiaj nie gadamy z użyszkodnikiem cwiara :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile tam tych ćwiar ma na stanie :naughty:

Od niego trzeźwy nie wyjdziesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół a Ćwiara się odezwie :naughty::decayed:

+1 :polew:

BTW

Świecie: Motocyklista zginął pod Nowem. Zderzył się z ciężarówką - 30 maja 2013 - zdjęcie nr 5

:kwasny:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

Zdjęcie 7 róg kontenera :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***rdalał środkiem, lekki zakręt, ciężarówka lekko ścieła, zrobiło się ciasno, zachaczył i finał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...