Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Cholewka wymieniłem jakiś czas temu 2 uszczelki pod klawiaturami ... i patrze a tam dalej dymi i śmierdzi olejem :facepalm: ... mowie nie no koniec tyle kasy a tu lipa , myślę pojadę na reklamacje. Jakoś nie moglem się zebrać i dziś przypadkiem znalazłem winowajce którym nie jest uszczelka , a mianowicie cieknie z tylu z głowicy jak by jakiś simering tam był i chyba to od walka jest i kapie wprost na kolektor :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal wszystko na nowych uszczelkach i czerwonym silikonie. Tylko wtedy ta jednostka przestanie znaczyć teren :wink:

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

wogóle nie pracuje ten silniczek otworzyłem go i nic :)

Bo to jest silnik elektryczny i trzeba mu podać napięcie a nie otwierać. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson, Kaju uwaga mam nowy hymn jesieni :slina::decayed:

od 1:10 :naughty::naughty:

"poznam Cię z Angeliką a także z Wiolettą co struga jak Gepetto"

MÓZG ROZJEBANY:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRZUTA - Letni, Chamski Podryw - Symetryczno erotyczna refren

aż sobie pociąłem na dzwonek :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

.

Nowy iPhone będzie się odblokowywał za pomocą czytnika linii papilarnych. W Kielcach dramatycznie wzrosła sprzedaż obcinarek do cygar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw kupujesz płyty u turasów...później kupiłeś diesla...teraz to :facepalm: I w dodatku fakt, że Hornet myje andzie ręcznie... Mój światopogląd legł w gruzach, nie ogarniam :facepalm:

:pleasantry::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson, Kaju uwaga mam nowy hymn jesieni :slina::decayed:

od 1:10 :naughty::naughty:

"poznam Cię z Angeliką a także z Wiolettą co struga jak Gepetto"

MÓZG ROZJEBANY:bag:

O ja ciebiesz nie pier**le umarłem :nabijasie:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

][/color]Najpierw kupujesz płyty u turasów...później kupiłeś diesla...teraz to :facepalm:

Uwielbiam patrzeć jak na światłach ludziom opadają szczęki gdy toczę się z moim Sertar ortac w głośnikach przez miasto. :naughty: Jakbym miał darmowy internet w telefonie to leciała by stacja Urdu islam. :facepalm::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam patrzeć jak na światłach ludziom opadają szczęki gdy toczę się z moim Sertar ortac w głośnikach przez miasto. :naughty: Jakbym miał darmowy internet w telefonie to leciała by stacja Urdu islam. :facepalm::banan:

Gewinde wpadł? :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka dziś dzień walki z passatem b3 amortyzatory z tyłu to od nowości siedziały raczej były po urywane jeszcze jutro wymiana osłony przegubu i weekend odpoczywam chyba że jakieś pranko wpadnie

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed zimą nie widze już sensu. Poza tym muszę coś na tył sensownego ustrugać bo bedę rył nosem po ziemi z d*pą w kosmosie. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed zimą nie widze już sensu. Poza tym muszę coś na tył sensownego ustrugać bo bedę rył nosem po ziemi z d*pą w kosmosie. :grin:

To racja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal wszystko na nowych uszczelkach i czerwonym silikonie. Tylko wtedy ta jednostka przestanie znaczyć teren :wink:

Bo to jest silnik elektryczny i trzeba mu podać napięcie a nie otwierać. :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Spoko oko :wink: tego nawet nie wiedziałem ze tam coś z tylu siedzi , uszczelki pod deklami są miodzio ale tylko te zaślepki. Jutro jadę do ASO :decayed: ponoć po 30 dychy są .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś pisałem że bede tylko chyba nie tu :grin: jeszcze nie raz nie dwa byde :wink: aha Częstochowa to jakieś kierwa nieporozumienie :facepalm: także jak by się ktoś wybierał to odradzam,wszystko rozkopane :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sprzedałem saaba :D:banan:

łooo k**wa, tydzień chlania :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sprzedałem saaba :D:banan:

łooo k**wa, tydzień chlania :grin:

jak przybędziesz to stawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...