Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

horneta nie pytaj bo on nie wie gdzie jest Oława :polew:

synek :decayed: Ja nie jestem palcem robiony :polew: Pogadamy na spocie :baseball: :baseball:

widzę, że atmosfera panująca u Was, jest podobna do naszej, czuję się jak w domu :nabijasie:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Bo tu jest jak w domu :wink4: dzień zaczynam i kończę "forumem" :gwizdanie:

Gniady Ty teraz z dzieckiem w domu na tacierzyńskim siedzisz ?

Opublikowano

trochę Was tu mało zagląda czas to zmienić, ja tu z chęcią będę zaglądał jak mogę oczywiście :cool1:

Opublikowano

Rozbujamy tą drezynę. Spokojna rozczochrana.

BTW kiedy my pijemy ??? Pępkowe jakieś będzie ? Dawno nie piłem :polew:

Opublikowano

pępkowe komuś coś się wykluło no to gratki :wink4:

Opublikowano

qurczak pytał o mnie parę stron wcześniej :D

i chyba nawet widziałem go na PWr w Bazylii któregoś dnia :D

ech w zeszłą niedzielę nie dotarłem, bo Pajero utopiliśmy w sobotę w błotku w lesie i męczyliśmy się jeszcze potem pół niedzieli.

Opublikowano

horneta nie pytaj bo on nie wie gdzie jest Oława :polew:

synek :decayed: Ja nie jestem palcem robiony :polew: Pogadamy na spocie :baseball: :baseball:

cholera musze wyjechać na pare miesięcy :shocked:
Opublikowano

Pany mam pytanie czy ktos z was ma jutro moze czas najlepiej rano?Na ogladniecie pewnego auta we Wrocławiu??Oczywiscie nie za freeko :cool1::)

Opublikowano

Pany mam pytanie czy ktos z was ma jutro moze czas najlepiej rano?Na ogladniecie pewnego auta we Wrocławiu??Oczywiscie nie za freeko :cool1::)

Wal do mnie na PW

albo na kom 503-158-506 gdzie stoi ? Opisz mi all na PW albo gg 5838166

Opublikowano
:notworthy:
Opublikowano

qurczak pytał o mnie parę stron wcześniej :D

i chyba nawet widziałem go na PWr w Bazylii któregoś dnia :D

ech w zeszłą niedzielę nie dotarłem, bo Pajero utopiliśmy w sobotę w błotku w lesie i męczyliśmy się jeszcze potem pół niedzieli.

A no bywam tam, dość często :decayed:

Opublikowano
  • Autor

qurczak pytał o mnie parę stron wcześniej :D

Tak dokładnie . Odpisałem że to Ty. :gwizdanie:

widziałem go na PWr w Bazylii któregoś dnia :D

Nie jedz tam :fool: Robiłem dla właściciela tej "restauracji" wiem co tam sie dzieje na zapleczu i jakie produkty są tam zamawiane :blink::facepalm:

Opublikowano

zdradzisz szczegóły?! :P ja tam się stołuję dość często... ale to raczej z przymusu. jak nie tam, to w ogóle nie zjem :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

na spocie :polew: Każdy kto miał do czynienia z gastronomią ma inne spojrzenie na hamburgera , kotleta i ziemniaczki z "restauracji" :sick3::pierdzioch:

Opublikowano

Heh... ogólnie to nie nakładam nic pływającego :) mam nadzieję, że w filetach z kurczaka i innych podobnych mięsach nic dziwnego nie ma...

Jest za to jakieś takie żarcie - coś koloru mięsa z hamburgera, ale smak... jak podeszwa buta...

Opublikowano

pępkowe komuś coś się wykluło no to gratki :wink4:

Podziękował :hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Witka. Pojawi sie ktoś w tą niedziele z kabelkiem?

Opublikowano
  • Autor

jak naładuje to sie pojawie :gwizdanie:

Opublikowano

jak naładuje to sie pojawie :gwizdanie:

Dawaj dawaj bo logi muszę zrobić. :decayed:

Opublikowano
:hi: wolałbym nie wiedzieć co podają w restauracji :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.