Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zioomy

Szukam roweru dla żony.

Nie ma który na zbyciu cóś ciekawego??

Albo jakiś kontakt...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam kolege ( a w zasadzie jego matka ) co przywozi z niemiec rowery, moze cos bedzie mial ,

698-188-532

Opublikowano

zioomy

Szukam roweru dla żony.

Nie ma który na zbyciu cóś ciekawego??

Albo jakiś kontakt...

Nie chcesz zobaczyć co jest ciekawego na placu na krzywoustego?[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:54_________________________________________________

o kurczę... tuż za przejazdem kolejowym. Koło apteki. kojarzysz ?

Musiałbyś jakiś adres dokładniejszy albo nazwisko podać bo nie ma koło przejazdu kolejowego apteki :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:57_________________________________________________

co "o kurczę", hę?!

:baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 18:38_________________________________________________Pany, kiedy pijemy?! :drunk: piątek?!

Qurczak możemy o piątku pomyśleć może Gobi nam zrobi promocje na mundo Hornet się starzeje ale może jeszcze ktoś dołączy.
Opublikowano

W piątek ,- są czarne piątki :decayed: to już lepiej czwartek ? albo jeszcze lepiej ,- sobota ?

hornet by akurat odpoczął z nami w weekend :cool1:

ul.Główna.

Opublikowano

W piątek ,- są czarne piątki :decayed: to już lepiej czwartek ? albo jeszcze lepiej ,- sobota ?

hornet by akurat odpoczął z nami w weekend :cool1:

ul.Główna.

:hi: :hi: :hi:

ten weekend mam już zajęty więc ja odpadam a w przyszły chyba mnie nie będzie.

Opublikowano

Oj Panowie, Panowie... dobra, zobaczy się jeszcze. Przy okazji, w piątek jest planowana Proklamacja Republiki Wyspy Słodowej. Będzie ogólnoświatowe wydarzenie! Wyspa Słodowa ogłasza swoją niepodległość!! Trwać będzie to od piątku, do rana :naughty:

Opublikowano

ale że co dokładniej ? rozpoczyna się sezon czy jak ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ciepło jest to pancury zaczną pić na wyspie :naughty:

wy już zapieprzacie w robocie a ja dopiero wstaje ... :evil:

Opublikowano

Jakby pogoda dopisała to może rowerkami na spota pociśniemy ?

Ganiady daj cyne czy ciśniemy.... w końcu bro do zrobienia jest :gwizdanie:

Opublikowano

hornet - jesteś tego świadom, że na rowerku tak samo jak samochodem - po alko jeździć nie można, bo i tak mogą ci prawko zabrać :thumbdown:

Opublikowano

hornet - jesteś tego świadom, że na rowerku tak samo jak samochodem - po alko jeździć nie można, bo i tak mogą ci prawko zabrać :thumbdown:

Odsyłam do zmienionych przepisów... można już jeździć rowerkiem nawalonym jak szpadel.. no chyba że na izbę Cię zabiorą. Tyle tylko, że jak już będziesz taki nabity jak działo to nie pojedziesz a padniesz gdzieś w rowie.

Opublikowano

ooo, czyli nareszcie jakiś normalny przepis. rowerek teraz trzeba sobie kupić :decayed:

Opublikowano

Rowerek ,rowerek :kox:

ktoś jeszcze idzie w ten piątek/sobotę ?

Opublikowano

ooo, czyli nareszcie jakiś normalny przepis. rowerek teraz trzeba sobie kupić :decayed:

no dlatego rok temu z żonką kupiliśmy nowe :decayed: Teraz można wyjechać pifffo szczelić i jak człowiek wrócić do domku...

Gniady to co rowerami na spota ? Weź kabel bo mam jedną A4 w przyszłym tyg do obadania...

Opublikowano
  • Autor

może i ja się skuszę na spotowy rowerek :gwizdanie:

Opublikowano

może i ja się skuszę na spotowy rowerek :gwizdanie:

Nooo to mi się podoba... to zalećcie po mnie po drodze :decayed:

Opublikowano

Jakby pogoda dopisała to może rowerkami na spota pociśniemy ?

Ganiady daj cyne czy ciśniemy.... w końcu bro do zrobienia jest :gwizdanie:

Nie no jak jest browar do zrobienia to raczej na pewno rowerem chociaż w wekend ma być tylko 5 stopni .Może kurzą się komuś w domu słuchaweczki do sony ericksona przygarne za chmiel w postaci płynnej.
Opublikowano

Jakby pogoda dopisała to może rowerkami na spota pociśniemy ?

Ganiady daj cyne czy ciśniemy.... w końcu bro do zrobienia jest :gwizdanie:

Nie no jak jest browar do zrobienia to raczej na pewno rowerem chociaż w wekend ma być tylko 5 stopni .Może kurzą się komuś w domu słuchaweczki do sony ericksona przygarne za chmiel w postaci płynnej.

Jeżeli masz na mini jacka to mam od nokii i dam Ci.

Opublikowano

Niestety Karol w sony jest wejście szerokie dzięki.

Opublikowano

Niestety Karol w sony jest wejście szerokie dzięki.

A może stare słuchawki od nokii podejdą... też gdzieś miałem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.