Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wy już zapieprzacie w robocie a ja dopiero wstaje ... :evil:

hehe, o tej godzinie to ja już skończyłem pracę i szedłem spać :D:D:D michu, to my też musimy kupić rowery i rowerem pocisnąć do chłopaków na spota :kox: spoko, jedynie jakieś 75km w jedną stronę, także damy rade :polew:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kaju - lajcik :wink4: mogemy jechać :cool1:

ale tak serio, ekipę jakąś może by się zebrało i można podlecieć :good:

p.s. ostatnio widziałem te d*py w czerwonej a4 :naughty: ale toż to kuźwa przedlift jest...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

to zróbmy wycieczkę na zdrowie,-takie otwarcie sezonu rowerowego :polew: na wały się wybierzemy... tak zdrowotnie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

może i ja się skuszę na spotowy rowerek :gwizdanie:

Nooo to mi się podoba... to zalećcie po mnie po drodze :decayed:

No i gówno ... musze qpeciarzowi przytargać pasy transportowe na spot więc z roweru kiła ... :confused4:

jakby jeszcze któryś potrzebował to pisac mam do sprzedania jeszcze pare kompletów

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

Na wykładach siedzisz w necie zamiast się uczyć ?? :gwizdanie:

Opublikowano

Michu mówiłem Ci, że przedlift i bez loty na klapie... Myśl o tych rowerach z wrocławiakami :D najwyżej sprintera z piekarni wezmę i się na pake wrzuci, od razu grila i browary, bo bułki w koszach będą :polew:

Opublikowano

Kto ma 1.8T niech szoruje do ASO po nowe ceweczki.

Pozdro zioomy

Opublikowano

Kto ma 1.8T niech szoruje do ASO po nowe ceweczki.

Pozdro zioomy

Najpierw niech zadzwoni i poda VIN to się dowie czy może jechać na wymianę :decayed:

Opublikowano

Jestem zaskoczony i umówiony na czwarteczek :naughty:

Opublikowano

Bry[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 15:01_________________________________________________No to ilu chętnych na to piwo :drinks:

Opublikowano

Bry[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 15:01_________________________________________________No to ilu chętnych na to piwo :drinks:

Jak pogoda pozwoli to jestem w niedzielę rowerkiem. gniady zajedź po mnie :)

Opublikowano

Michu mówiłem Ci, że przedlift i bez loty na klapie... Myśl o tych rowerach z wrocławiakami :D najwyżej sprintera z piekarni wezmę i się na pake wrzuci, od razu grila i browary, bo bułki w koszach będą :polew:

nie mów, że w twojego akaena nie wejdą 2 rowerki :naughty:

Opublikowano

Zacumujemy po jednym do każdego relingu, w bagażniku godnie musi gril stać i skrzyna browara ;) ej kurde... Najlepsze jest to, że mój AKN pojedzie do Wro, ale beze mnie... Młoda do szkoły ciśnie.

Opublikowano

łooo... my sobie zrobimy spota tutaj na miejscu, tylko te d*py z czerwonego przedlifta trzeba przytargać tutaj :decayed:

nie wiem jak z przodu wyglądają, ale z tyłu nie było źle :decayed:

Opublikowano

Przód jest godny i zacny :naughty: widziałem jeszcze jak na Twardą jeździłem.

Opublikowano

Idzie ktoś na to piwo bo musze zaplanować weekend nie zawsze moge na ostatnią chwile,Kaju robicie grilla u nas w niedziele bo nie wiem czy mam boczne kółka do roweru zakładać?

Opublikowano

prognoza na weekend ,- pogoda z d*py :cool1:

Ja jestem chętny,ale musicie dać wcześniej znać,bo tak samo jak gniady chcę sobie zaplanować

Opublikowano

chłopcy :decayed: nie myśleliście aby zorganizować jakiś zlocik dolnośląski ale całej grupy Vag?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.