Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chłopcy :decayed: nie myśleliście aby zorganizować jakiś zlocik dolnośląski ale całej grupy Vag?

Jesteś na VAG TEAM ??

Pozdrów chłopaków od Horneta... jestem zarejestrowany ale nie zaglądam....

Co do spota to jestem za jakimś mini grilem i piwem przy rowerku.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie też się kiedyś zarejestrowałem ale nie zaglądam... może kiedyś jak audi się bardziej rozwinie :cool1:

Opublikowano

chłopcy :decayed: nie myśleliście aby zorganizować jakiś zlocik dolnośląski ale całej grupy Vag?

Jesteś na VAG TEAM ??

Pozdrów chłopaków od Horneta... jestem zarejestrowany ale nie zaglądam....

Co do spota to jestem za jakimś mini grilem i piwem przy rowerku.

Karol pogoda ma być jesienna w niedziele także sie zobaczy-odnośnie vag tim mnie skody nie interesują.
Opublikowano

chłopcy :decayed: nie myśleliście aby zorganizować jakiś zlocik dolnośląski ale całej grupy Vag?

Jesteś na VAG TEAM ??

Pozdrów chłopaków od Horneta... jestem zarejestrowany ale nie zaglądam....

Co do spota to jestem za jakimś mini grilem i piwem przy rowerku.

Karol pogoda ma być jesienna w niedziele także sie zobaczy-odnośnie vag tim mnie skody nie interesują.

to nie forum skody... to forum zrzeszające ludzi ( posiadaczy ) samochodów z grupy VAG.

-audi

-WV

- seat

- skoda

Opublikowano

dokładnie jak hornet pisze, czasem też jest dobrze obadać inne auta :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Kto ma 1.8T niech szoruje do ASO po nowe ceweczki.

Pozdro zioomy

za darmo dają czy jak ?

Opublikowano

Kto ma 1.8T niech szoruje do ASO po nowe ceweczki.

Pozdro zioomy

za darmo dają czy jak ?

No za free. temat jest w ogólnym. Tylko nie każdy się łapie i wymieniają tylko chyba wadliwe czy cóś..

Opublikowano

Kto ma 1.8T niech szoruje do ASO po nowe ceweczki.

Pozdro zioomy

za darmo dają czy jak ?

Dzwoń do ASO i podaj VIn i powiedzą Ci czy wymienią czy nie.

Opublikowano
  • Autor

WTF ?! dajcie link bo nie moge odkopać ...

Opublikowano

WTF ?! dajcie link bo nie moge odkopać ...

Nie umie znależć :polew:
Opublikowano

Kurde gniady nie wiem, ale raczej ten weekend odpadnie ze względu właśnie na pogodę, moją A4-ke możecie spotkać dzisiaj na mieście, ja z maluchem jestem, żona poleciała udawać że się uczy ;) myślę, że na przyszły weekend już się coś wymyśli. Sorry w ogóle, że dopiero teraz odpowiadam, ale miałem lekki zawał roboty...

Opublikowano

kaju nie pierdziel, tylko bierz busa i lecisz :gwizdanie:

Opublikowano

kurcze, interes się rozkręca, widzę... no to zapowiada się tłok w niedzielę :good:

:hi:

Opublikowano

Sprintkiem ni dy rydy... Michu, zobacze jak to się jutrzejszy dzień zapowie. Na razie niezbyt, nie wiem do której młoda w szkole siedzi...

Opublikowano

kurcze, interes się rozkręca, widzę... no to zapowiada się tłok w niedzielę :good:

:hi:

Jak co tydzień ... a przybywa garstka osób

Opublikowano

Gniady, pytałeś o słuchawki do SE, coś chyba się znajdzie... :good:

Opublikowano

Kurde gniady nie wiem, ale raczej ten weekend odpadnie ze względu właśnie na pogodę, moją A4-ke możecie spotkać dzisiaj na mieście, ja z maluchem jestem, żona poleciała udawać że się uczy ;) myślę, że na przyszły weekend już się coś wymyśli. Sorry w ogóle, że dopiero teraz odpowiadam, ale miałem lekki zawał roboty...

Ale nic nie szkodzi[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 16:17_________________________________________________

Gniady, pytałeś o słuchawki do SE, coś chyba się znajdzie... :good:

Fajnie daj Ci Boże zdrowia!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.