Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:

Będzie syn !!!!!!

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:oklaski:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 11:14_________________________________________________Panowie, kumpel rozwalił dzisiaj w nocy auto. Szuka miejsca, gdzie można by je zostawić pod plandeką do czasu wizyty rzeczoznawcy i późniejszej sprzedaży. Sam wynajmuje mieszkanie w bloku i pod domem ma parking płatny. Możecie coś polecić? Przez tydzień autko postoi u mnie, ale później musi zniknąć :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi:

Będzie syn !!!!!!

:drunk::thumbup:

Opublikowano

:hi: :hi:

Będzie syn !!!!!!

:drunk::thumbup:

Coś czuję, że w czwartek się nawalę jak szpak... nie wytrzymam do weekendu :gwizdanie:

Opublikowano

ja mam miejsce,ale daleko... 36 km od wrocka.ale moglby trzymac ile chce. Tomek,to ta 80 twojego znajomego?

Opublikowano

na szczęście nie, ale wynajmują mieszkanie razem. Tomek jeździł Scenic'iem. Ale przejechałem się ostatnio tą B4 Artura i byłem w szoku, jak dobre jest to auto :shocked: u mnie jest dużo głośniej... Naprawdę jest w doskonałym stanie

Opublikowano

Można u mnie na ulicy ale na jak długo napiszcie ? Bynajmniej będe miał na flaszke żeby iśc do Karola gratulacje :dance:

Opublikowano

Tomek,to ta 80 twojego znajomego?

No i k***a wykrakałeś ;( jechał chłopak pomóc Tomkowi...

Opublikowano

gdzie przywalil ? :confused4:

Opublikowano

wymusił na wahadle koło Piotrkowa :kwasny:

Opublikowano

:hi: :hi:

Będzie syn !!!!!!

Hornet, Nasze gratulacje !

Opublikowano

Karolu, gratuluje :kox:

Opublikowano

UWAGA!!!

Jutrzejszy dzień tj. 3.11.2011 ogłaszam dniem najebawszym. Można pić do upadłego tak, żeby cały piątek trzeźwieć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hornet ja dopiero śniadanie kończe ... dżentelmen nie pije przed południem :naughty:

a tak w kwestii przypomnienia bo możesz nie kontaktować -> TO PRZYSZŁY PIĄTEK JEST WOLNY OD PRACY :gwizdanie:

Opublikowano

Ja pisałem o dzisiejszym piątku... wlewać w korpus bez zahamowań :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja pisałem o dzisiejszym piątku...

ok wytrzeźwiej pozbieraj myśli :polew: mamy czwartek dzisiaj :decayed:

Opublikowano

chlopaki mieszka ktos z was w lesnicy pod wroclawiem moze ? bo kurde wczoraj bylem tak u kolesia kupic telefon i okazal sie zjebany , tzn wszystko dziala poza glosnikem zewnetrznym co dopiero w domu zauwazylem jak sie zaczlem nim bawic .... mam go na gwarancji ale nie po to kupilem "nowy" zeby odrazu na gwarancje oddawac .... koles to taki leszczyk ma sklepik w domu handlowym hermes jak dobrze nazwe zapamietalem ..... moze ktos mieszka tam i zna goscia ? bo nie wiem czy jechac jutro i go zlac odrazu w tym sklepie czy co :D

Opublikowano

Ja pisałem o dzisiejszym piątku...

ok wytrzeźwiej pozbieraj myśli :polew: mamy czwartek dzisiaj :decayed:

qurwa już mi dzień uciekł :decayed:

Opublikowano

Właśnie zażyłem ferwex bo zdycham jak pies ogólnie hujnia.[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 17:02_________________________________________________

chlopaki mieszka ktos z was w lesnicy pod wroclawiem moze ? bo kurde wczoraj bylem tak u kolesia kupic telefon i okazal sie zjebany , tzn wszystko dziala poza glosnikem zewnetrznym co dopiero w domu zauwazylem jak sie zaczlem nim bawic .... mam go na gwarancji ale nie po to kupilem "nowy" zeby odrazu na gwarancje oddawac .... koles to taki leszczyk ma sklepik w domu handlowym hermes jak dobrze nazwe zapamietalem ..... moze ktos mieszka tam i zna goscia ? bo nie wiem czy jechac jutro i go zlac odrazu w tym sklepie czy co :D

Nie bij go tylko wybierz sobie inne.
Opublikowano

chlopaki mieszka ktos z was w lesnicy pod wroclawiem moze ? bo kurde wczoraj bylem tak u kolesia kupic telefon i okazal sie zjebany , tzn wszystko dziala poza glosnikem zewnetrznym co dopiero w domu zauwazylem jak sie zaczlem nim bawic .... mam go na gwarancji ale nie po to kupilem "nowy" zeby odrazu na gwarancje oddawac .... koles to taki leszczyk ma sklepik w domu handlowym hermes jak dobrze nazwe zapamietalem ..... moze ktos mieszka tam i zna goscia ? bo nie wiem czy jechac jutro i go zlac odrazu w tym sklepie czy co :D

Jedz i oddaj na dole kupowałeś czy na górze oni skupują uszkodzone i naprawiają szczególnie ten na dole

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.