Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marcin kombinujesz wyjazd na terytorium wroga ?

Myśle bo moja fabryka za rok będzie legendą jak siądę z piwem przy kominku to opowiem o niej wnukom-planowane zwolnienia 150 osób.
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak napisałem, krycha mnie trochę zdołował ... ;( z tą tylną kanapą trochę problemów będę miał.

Mój numer : 515 837 899. pisz,umowimy sie.

Tunel jest ciemny,ciasny... ale własny. Dzisiaj sobie wydech przyspawałem tam,było git . :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja mam sie z toba umawiać ? czy kto ? Jaki tunel stary bo nie ogarniam :naughty:

Opublikowano

Pisałem do gościa,co chciał wymienić sobie olej. nie wiem już sam. :decayed: a ty jak chcesz mi pogrzebać w aucie za free to też zapraszam :hi::polew:

da się sprawdzić czy elektryka jest sprawna w tych fotelach ,zanim je włożę ? bo nie chciałbym się zaskoczyć,jak już wszystko wytne,wyspawam ... a tu d*pa :tongue4:

Opublikowano

Chcecie kupić nowe ??

Ja tak, nie wiem jak kolega. :)

Opublikowano
  • Autor

da się sprawdzić czy elektryka jest sprawna w tych fotelach ,zanim je włożę ? bo nie chciałbym się zaskoczyć,jak już wszystko wytne,wyspawam ... a tu pupa :tongue4:

Schemat , akumulator w ręke i do dzieła

Opublikowano

ja już od tygodnia :read: a i tak :co: ale wazne, zeby zaliczyć...[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 18:30_________________________________________________w weekend wolna chata, jak się wyrobię ze wszystkim, to może jakiś grill w piątek?! :cool1:

nic nie obiecuję, ale piszę wcześniej, żeby nie na ostatnią chwilę

Opublikowano

Maciek spytałbyś się swojego sąsiada ile kosztuje ''odnowienie '' alternatora najlepiej przywiózłbym go rowerem i najlepiej jakby go zrobił na miejscu jak trzeba kupić zestaw naprawczy to kupie :hi:

Opublikowano

Pisałem do gościa,co chciał wymienić sobie olej. nie wiem już sam. :decayed: a ty jak chcesz mi pogrzebać w aucie za free to też zapraszam :hi::polew:

da się sprawdzić czy elektryka jest sprawna w tych fotelach ,zanim je włożę ? bo nie chciałbym się zaskoczyć,jak już wszystko wytne,wyspawam ... a tu pupa :tongue4:

Gobi, co Ty tam rezasz ? przyznaj sie :evil:

Opublikowano

Pietrecki ujawniać sie!

Opublikowano
  • Autor

w weekend wolna chata, jak się wyrobię ze wszystkim, to może jakiś grill w piątek?! :cool1:

Na mnie możesz liczyć :wink4:

Maciek spytałbyś się swojego sąsiada ile kosztuje ''odnowienie '' alternatora najlepiej przywiózłbym go rowerem i najlepiej jakby go zrobił na miejscu jak trzeba kupić zestaw naprawczy to kupie :hi:

To nie sąsiad ale podjade jutro po południu. :good:

Gobi, co Ty tam rezasz ? przyznaj sie :evil:

jasną szatańską skórę reza :evil: mam nadzieję że mu się nie uda i odda mi za flaszkę cały zestaw :cool1:

Opublikowano

w weekend wolna chata, jak się wyrobię ze wszystkim, to może jakiś grill w piątek?! :cool1:

Na mnie możesz liczyć :wink4:

Maciek spytałbyś się swojego sąsiada ile kosztuje ''odnowienie '' alternatora najlepiej przywiózłbym go rowerem i najlepiej jakby go zrobił na miejscu jak trzeba kupić zestaw naprawczy to kupie :hi:

To nie sąsiad ale podjade jutro po południu. :good:

Gobi, co Ty tam rezasz ? przyznaj sie :evil:

jasną szatańską skórę reza :evil: mam nadzieję że mu się nie uda i odda mi za flaszkę cały zestaw :cool1:

Dzięki -a Gobi kupił skórę tylko się okazało że oparcie tylnej kanapy jest od Wartburga i będzie trzeba mocowania przerobić :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Panowie ma ktoś z Was Gtecha?

Opublikowano

Spoko,spoko ... Na dniach bede wypruwal dykte z wersalki,to akurat podejdze do audi. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Panowie ma ktoś z Was Gtecha?

z przyjeżdżających na spoty na pewno nikt ale jak się znajdzie to chętnie się podłącze :decayed:

Opublikowano

Dobry Pany :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dopiero wstałem. Zaraz jak coś zjem do podjadę Ci ten alternator ogarnąć.

Opublikowano

Bry :hi: :hi: Jak to dobrze, ze dzisiaj czwartek. Jutro wolne Pany :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.