Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry :hi: :hi: Jak to dobrze, ze dzisiaj czwartek. Jutro wolne Pany :evil:

Dopiero znalazłeś prace a już myślisz o wolnym :naughty:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

kto ma wolne ten ma wolne ... :wallbash:

Opublikowano

ja już wolne od 6 rano a w sobotę zamierzam wymienić tyleje na tylnej belce zobaczymy jak pójdzie

Opublikowano

Dopiero znalazłeś prace a już myślisz o wolnym :naughty

No co :tongue4: Jak dzien wolny, jest ustalony odgornie, to czemu nie mam na niego czekac z utesknieniem :evil:

Opublikowano

Dopiero znalazłeś prace a już myślisz o wolnym :naughty

No co :tongue4: Jak dzien wolny, jest ustalony odgornie, to czemu nie mam na niego czekac z utesknieniem :evil:

Wiem bo mam imieniny to musi być wolny nawet w pracy dostałem prezent ale takiego to nikt by nie chciał.
Opublikowano

Dopiero znalazłeś prace a już myślisz o wolnym :naughty

No co :tongue4: Jak dzien wolny, jest ustalony odgornie, to czemu nie mam na niego czekac z utesknieniem :evil:

Wiem bo mam imieniny to musi być wolny nawet w pracy dostałem prezent ale takiego to nikt by nie chciał.

Dostał prezent i jeszcze narzeka :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Wiem bo mam imieniny to musi być wolny nawet w pracy dostałem prezent ale takiego to nikt by nie chciał.

Mam nadzieję że to nie wypowiedzenie ... :kwasny: Z tego co mówiłeś kolorowo nie jest

Opublikowano

Wiem bo mam imieniny to musi być wolny nawet w pracy dostałem prezent ale takiego to nikt by nie chciał.

Mam nadzieję że to nie wypowiedzenie ... :kwasny: Z tego co mówiłeś kolorowo nie jest

Niestety trafiłeś Maciejo.
Opublikowano

I powiedzcie jak tu zyc w tej zapi#$$^%$&nej polsce ? :wallbash:

Opublikowano

W końcu koniec! :decayed:

cały tydzień ostrego za*#%#&!lania, można trochę odpocząć w końcu i zwolnić...

Gniady, zobacz tutaj:

http://wroclaw.gumtree.pl/f-Praca-W0QQCatIdZ8

mają sporo ofert...

Opublikowano
  • Autor

Niestety trafiłeś Maciejo.

masz jakieś ekstra papiery ? suwnica, wózek, tig/mig, SEP ?

Opublikowano

Niestety trafiłeś Maciejo.

masz jakieś ekstra papiery ? suwnica, wózek, tig/mig, SEP ?

Palnik acetylenowo tlenowy, suwnica ,podnośniki śrubowe,mig,trochę tig,dyscyplina i doświadczenie w końcu 17 lat w zawodzie .
Opublikowano
  • Autor

Porozmawiam z moim inżynierem w poniedziałek. Napisz mi na PW ile byś chciał zarabiać i czy odnalazł byś się w utrzymaniu ruchu maszyn ( 2 zmiany, pn-pt 8 godzin bez dyżurów okazjonalnie sobota) .

Opublikowano

Jak nie to ja pogadam w Termo-klimie, u nas jest potrzebny spawacz gazowy.

Prześlij cv na [email protected] to go wydrukuję i zaniosę :>

Opublikowano

u nas lipa w firmie też robie jako spawacz ale jak są przyjecia na moim dziale to na umowe zlecenie takzę hu... po całosci

Opublikowano
  • Autor

Gniady drukuj CV żeby było na poniedziałek. Ja zaczynam właśnie nockę :blink:

Opublikowano

jamparam :hi: ,wydech zrobiłem. kata nie mam :przebiegly: . Te fotele jutro będę męczyć... jak kurak plany ? :)

Opublikowano

pany spoko tak tylko napisałem a że duża zmiana po tylu latach to swoja drogą chyba jeszcze nie doszło za bardzo do mojej bańki - wróciłem z kina i nalałem sobie szklanke Teachersa i oglądamy z Ulką film.pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

wypij i za mnie :wink4:

właśnie Kurak jaka data ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.