Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KYLOMC ty się sprowadziłeś do WRO ? wydawało mi się że miałeś inną lokalizację.

ja we wro mieszkam już 3 lata :) a wcześniej Jelczornia :)

masz moze jak sprawdzić cisnienie oleju ? bo łańcuszek hałasuje

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak będzie trezor, to ja się odrywam od posranej telekomunikacji i wpadnę na pół godzinki :good:

Opublikowano

to ja tez bede :D

Opublikowano
  • Autor

ja we wro mieszkam już 3 lata :) a wcześniej Jelczornia :)

masz moze jak sprawdzić cisnienie oleju ? bo łańcuszek hałasuje

nie ale jak wpadniesz na spot to mogę Ci polecić miejsce gdzie Ci sprawdzą :wink4:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 17:30_________________________________________________chyba wezmę cyfraka ze statywem coby parę ładnych fotek cyknąć jak nas ma tyle być :naughty:

Opublikowano

ja we wro mieszkam już 3 lata :) a wcześniej Jelczornia :)

masz moze jak sprawdzić cisnienie oleju ? bo łańcuszek hałasuje

nie ale jak wpadniesz na spot to mogę Ci polecić miejsce gdzie Ci sprawdzą :wink4:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 17:30_________________________________________________chyba wezmę cyfraka ze statywem coby parę ładnych fotek cyknąć jak nas ma tyle być :naughty:

Mogę zabrać lustrzankę :cool1:

Opublikowano

Szczurek, jaki Ty masz RAM w kompie ?

Opublikowano

rwa mać .... :wallbash: :wallbash: powie mi ktoś dlaczego FF 8 czasami nie wyświetla całkowicie stron ?? Windows na nowo postawiony, żadnych śmieci...... a ten dziadowski FF takiego rzeczy wyprawia

Opublikowano

Doinstaluj wtyczki Flash/Java etc

Opublikowano

Doinstaluj wtyczki Flash/Java etc

Wszystko jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja świeżego FF mam postawionego i jest gitarra moze ad block plus ci za dużo odsiewa

Opublikowano

ja świeżego FF mam postawionego i jest gitarra moze ad block plus ci za dużo odsiewa

Właśnie mu się przyglądam... bo skubaniec potrafi blokować a mam na agresora ustawionego

Opublikowano

Panowie jak tu tesciowej nie lubieć właśnie mi podarowała spłacanie kredytu który dla mnie wzięła 7 tysi :thumbup: już mam jeden mniej

Opublikowano

Powiedz jej, ze w umowie kredytowej, byla klauzula pisana drobym maczkiem, mowiaca o pilnowaniu dzieci :evil:

Opublikowano

Gniady, pamiętaj, że wszystkie teściowe to h*je. Jak tylko znajdziesz nowego chlebodawce wręczy Ci nazad kwitki do spłaty.

Opublikowano

Gniady, pamiętaj, że wszystkie teściowe to h*je. Jak tylko znajdziesz nowego chlebodawce wręczy Ci nazad kwitki do spłaty.

No co Ty zęby dwa razy nie rosną bała by się.
Opublikowano

Dobra rozgryzłem już dlaczego muliło... AdBlock miał za dużo zbędnych filtrów i zajmowało mu czas na przeskanowanie :wallbash:

Śmiga jak ta lala teraz :decayed:

Gniady to jak coś to można zrobić na szybko refinansowanie tego kredytu i podnieść kwotę... będzie na mody a teściowa niech płaci :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Dobra rozgryzłem już dlaczego muliło... AdBlock miał za dużo zbędnych filtrów i zajmowało mu czas na przeskanowanie :wallbash:

Śmiga jak ta lala teraz :decayed:

Gniady to jak coś to można zrobić na szybko refinansowanie tego kredytu i podnieść kwotę... będzie na mody a teściowa niech płaci :gwizdanie: :cool1:

Niech spada teraz nie wiem jak mam się obrazić bo trochę głupio zj***ła mi plan :naughty:
Opublikowano
  • Autor

za siedem tysi to ja moge i cały weekend w domu siedzieć :gwizdanie:

Krystian wrzucaj co tam nacykałeś :naughty:

Opublikowano

Czy ktoś z szanownych kolegów jest w stanie uraczyć mnie linkiem do pobrania tej oto nuty?

Opublikowano

Bry Pany :hi: :hi:

Hornet, mam dla Ciebie zabawke. Dell GX240. Tylko powiedz mi, czy Twoj dysk jest na SATA czy ATA ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.