Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie chyba dzisiaj nie będzie... nie chce mi się :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie walcie w człona ... :angry:

odnośnie spota dzisiaj wypiera go F1.

nagraj na magnetowidzie obejrzysz jak wrócisz :decayed:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 15:41_________________________________________________pany kto dobrze zregeneruje turbo od TDI ? sąsiadowi sie wysrało

Opublikowano

Wybiera się ktoś na spota?

Opublikowano

Kilka osob napisalo, ze dzis sie nie zjawi...

Opublikowano
  • Autor

tylko Karol i Marcin. Reszta pojawi się mam nadzieję. Kurak przyjedzie windykować siano więc jak ja będzie na 100% :polew:

Opublikowano

Ja i szczuraz będziemy.

Opublikowano
  • Autor

ale żeśmy naklepali w tym samym momencie :decayed:

Opublikowano

:>

Opublikowano

Bry :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek z wczoraj :wink4:

1a9773caedf08671m.jpg 7925f5ca9966c8bdm.jpg e8aeea7b52f26d2fm.jpg d0140fbab2980b4bm.jpg 5d29444cb3639ad4m.jpg 92de10b9148720eem.jpg

Opublikowano

Szczurek, fotki :kox:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 11:44_________________________________________________przelew za kierunki właśnie został wysłany, bank w weekend nie pracuje :wallbash:

powinny dojść do końca tygodnia

Opublikowano

Kilka fotek z wczoraj :wink4:

1a9773caedf08671m.jpg 7925f5ca9966c8bdm.jpg e8aeea7b52f26d2fm.jpg d0140fbab2980b4bm.jpg 5d29444cb3639ad4m.jpg 92de10b9148720eem.jpg

Co te zdjęcia takie żółte ?? Na następnego spota wezmę statyw i aparat... nawet furę umyję to można będzie porobić jakieś foty :naughty:

Opublikowano

Kilka fotek z wczoraj :wink4:

1a9773caedf08671m.jpg 7925f5ca9966c8bdm.jpg e8aeea7b52f26d2fm.jpg d0140fbab2980b4bm.jpg 5d29444cb3639ad4m.jpg 92de10b9148720eem.jpg

Co te zdjęcia takie żółte ?? Na następnego spota wezmę statyw i aparat... nawet furę umyję to można będzie porobić jakieś foty :naughty:

Ty umyjesz?! :decayed: nie uwierzę, dopóki nie zobaczę :polew:

Opublikowano

Kilka fotek z wczoraj :wink4:

1a9773caedf08671m.jpg 7925f5ca9966c8bdm.jpg e8aeea7b52f26d2fm.jpg d0140fbab2980b4bm.jpg 5d29444cb3639ad4m.jpg 92de10b9148720eem.jpg

Co te zdjęcia takie żółte ?? Na następnego spota wezmę statyw i aparat... nawet furę umyję to można będzie porobić jakieś foty :naughty:

Ty umyjesz?! :decayed: nie uwierzę, dopóki nie zobaczę :polew:

Muszę bo kurna ubrudziłem się jak wsiadałem do nie... ehhh taka fleja już, że głowa boli a jeszcze ciepło jest :)

Opublikowano

na BP i przepłukać za 3zł :naughty:

Opublikowano

na BP i przepłukać za 3zł :naughty:

Nieeee trzeba umyć i jeszcze położyć wosk przed zimą :decayed:

Opublikowano

na BP tez jest wosk na gorąco, ale szykuj extra 2zł :polew:

Opublikowano

Sczurek, jak Ty zes sie uchował, same Avanty na zdjeciach :kox:

Opublikowano

Ma ktos z Was hidy w soczewkach ?? Mam pytanie, bo mialem stare bylo ok, ale sie jeden wypalil, zamowilem nowe zarniki wlozylem i po wlaczeniu jakby mrugaly, takie "skakanie" , wyciagnalem je (troche walily, jakby sie przepalały ) wrzucilem stare i jest ok, czy to wina zarników czy czegoś innego ?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

przeszczotkuj połaczenia w kostkach. Będzie dobry prąd to bedą normalnie świeciły.

Co te zdjęcia takie żółte ?? Na następnego spota wezmę statyw i aparat... nawet furę umyję to można będzie porobić jakieś foty :naughty:

bo robione w nocy bez lampy :gwizdanie:

przelew za kierunki właśnie został wysłany,

gadaliśmy o kierunkach a siana Ci nie dałem :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.