Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie łatkę pierdzielnie tylko dobierze nić i wyszyje to na ori. To jest ten pawilon gdzie jest nauka jazdy, akcesoria militarne i krawieckie manele jak dobrze pamiętam też tam są. [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 11:59_________________________________________________mam dane:

Gruszka Czesław. Pracownia tapicerska samochodowa

Na Ostatnim Groszu 8, Wrocław

605 259 093 (Tel. kom.) ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie łatkę pierdzielnie tylko dobierze nić i wyszyje to na ori. To jest ten pawilon gdzie jest nauka jazdy, akcesoria militarne i krawieckie manele jak dobrze pamiętam też tam są. [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 11:59_________________________________________________mam dane:

Gruszka Czesław. Pracownia tapicerska samochodowa

Na Ostatnim Groszu 8, Wrocław

605 259 093 (Tel. kom.) ?

dzieki wielkie :good:

Opublikowano
  • Autor

kolega płacił 120 pln od fotela ale to było rok temu nie wiem jakie teraz ma ceny

Opublikowano

kolega płacił 120 pln od fotela ale to było rok temu nie wiem jakie teraz ma ceny

W tej cenie kupię fotel :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zadzwoń do gościa i się zapytaj kolega miał powypalane dziury od fajek jedna przy drugiej. Jak zrobi dobrą cenę to ja też podjadę bo zaczyna mi się mechacić od wsiadania.

Opublikowano

zadzwoń do gościa i się zapytaj kolega miał powypalane dziury od fajek jedna przy drugiej. Jak zrobi dobrą cenę to ja też podjadę bo zaczyna mi się mechacić od wsiadania.

Ja dzisiaj zobaczyłem gąbkę :wallbash: Dokładnie to samo mam

Opublikowano
  • Autor

uliczne zabawy :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Mi się zdarzyło replikę G10 wyciągnąć przez okno. Ale gościu przez światła spierrdalał, mina faceta obok w passacie - bezcenna :D no co, auto miałem czyste, a gówniarz mi szybę pomazał...

Opublikowano
  • Autor

ja zaraz kończę pracę więc otwieram dzień :naughty::bry:

Opublikowano

Bry :hi: też po nocnej pracy i spaniu :>

Opublikowano

:hi:

kolejne kolokwium za mną, jestem dobrej myśli :good:

Opublikowano
  • Autor

Bry :hi: też po nocnej pracy i spaniu :>

to i ja się może już podniosę z wyra :mysli:

Opublikowano

dostałem zawiadomienie z prokuratury, że mogę złożyć pismo o "naprawienie wyrządzonych szkód finansowych" czy jakoś tak, czyt. mogę odzyskać kasę za rower. Trzeba dobrze przemyśleć, jak to napisać, żeby tej kasy był tyle ile trzeba. Mam rachunek za rower sprzed jakiś 5 lat na kwotę 1400 (1600?), ale w tzw. międzyczasie dokupiłem do niego mnóstwo rzeczy...

Opublikowano

Hornet wybierasz się? Ja się zastanawiam, lecz nie bardzo jest z kim jechać, jak na razie nakręcam Gracjana. Karol coś wspominał.......

Opublikowano
  • Autor

znaczy się mają chętnego który nie wytrzymał bicia wieszakiem po piętach i przyznał się do wszystkich skradzionych rowerów od 2005 w zachodniej polsce :evil:

Opublikowano

znaczy się mają chętnego który nie wytrzymał bicia wieszakiem po piętach i przyznał się do wszystkich skradzionych rowerów od 2005 w zachodniej polsce :evil:

Prezes może Ty się wybierzesz do Bukowiny? Dalibyśmy ostro w palnik :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie porobię się finansowo. Ten rok jest pod znakiem budowy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.