Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie byłem...dlatego pytam :)

To trzeba się pojawiać od czasu do czasu :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

audi tomsa co ogłoszenie to niższa cena. Jeszcze sie pobuja z nim. W Polsce nikt mu nie da tyle

Opublikowano

wg mnie auto naprawdę piękne, ale cena zabija

Opublikowano
  • Autor

Hornet jesteś na chodzie ? Wrzuć mi na swój FTP 18-01 top gear z napisami i podeślij link. Ja chory leze w domu to bym coś pooglądał.

Opublikowano

No nawet ja to auto kojarze, niekoniecznie ze spotów, ale kilka razy widziałem na żywo.

Opublikowano

Warte to polecenia?

Opublikowano

Nie za tą cyfre.

Opublikowano

Cena rzeczą zmienną jest :wink4: ...o samo auto pytam :wink4: mam chętnego do negocjacji pasjonata takich rarytasów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pomimo tego że do tomsa miłością nie pałam delikatnie mówiąc stwierdzam że auto jest doinwestowane. Jak kolega pojedzie oglądać to na pewno Toms pokaże mu wszystkie faktury z rs serwis.

Opublikowano

pomimo tego że do tomsa miłością nie pałam delikatnie mówiąc stwierdzam że auto jest doinwestowane. Jak kolega pojedzie oglądać to na pewno Toms pokarze mu wszystkie faktury z rs serwis.

:hi: ...to chodzi o kumpla wujka...fanatyk... jeździł rs2, później garbusem z silnikiem porsche :kox: , s3...od niedawna s8 d3 :kox:

...niech jedzie ogląda, zobaczymy co z tego wyjdzie :wink4:

Opublikowano

Toms pokarze mu wszystkie faktury z rs serwis.

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Horneta coś nie widać a ja leże chory w łóżku... obejrzałbym ten top gear z nudów :wink4:

Opublikowano

siemka mam pytanko gdzie mogę znaleźć tanią siłownię /fitness we wro bardziej północ

Opublikowano
  • Autor

pytaj spartana na PW on coś ćwiczy :naughty:

Opublikowano

Na spot najpierw dojedź a nie dziczysz :gwizdanie:

Nie ma czasu, lub możliwości :confused4: chętnie bym zawitał .... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wojtek nie wierzę że od półtorej roku nie możesz znaleźć wolnej godziny w niedzielę :no: Przyznaj się że zapominasz to zrzucimy się na notatnik na magnesie i długopis ... powiesisz sobie na lodówce :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 22:30_________________________________________________c0321c2e95d29616869a5867b6bb60cb.gif?1326231119:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hornet jesteś na chodzie ? Wrzuć mi na swój FTP 18-01 top gear z napisami i podeślij link. Ja chory leze w domu to bym coś pooglądał.

Niedawno zjechałem do domu. Na siatkówce byłem. Co do TOP GEAR-a to jeszcze nie ma :wallbash: Jak będzie to dam znać :good:

Chyba, że chodzi Ci o ten specjalny odcinek :mysli: co już był emitowany ....

Opublikowano
  • Autor

nie spać :decayed:

Opublikowano

nie spać :decayed:

Weź się qurwa do roboty a nie przed kompem :decayed: idę jeayyybnąć komara w jądro bo już mi się oczy zamykają.

Opublikowano
  • Autor

niektórzy pracują nawet z domu o 3 w nocy :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.