Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:polew: czekam aż się Karol aktywuje to Ci odpisze czy możesz czy nie :naughty:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też na to czekam :decayed: ...dlatego też już nawet nie wspominam o moim air bag'u :polew:

Opublikowano
:good: to czekamy :gwizdanie:
Opublikowano

nie byłbym takim optymistą :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Spartan_Wroc. ... kolor to ty masz człowieku :shocked: :shocked: :shocked: . :slina: a te felasy na tej a4 co dałeś,to 19" ?

Drogi Maćku,co do mojego wisko... :decayed: nie zrobiłem jeszcze,teraz fura stoi w garażu więcej niż jeździ. Ale dowiedziałem się jakie mogą być przykre skutki,więc będę to robił jak najszybciej... z tym,że jak będę rozbierał przód. To i też lampy będę chciał wyrezać i błotniki nieszczęsne ogarnąć i coś tam i coś tam jeszcze :decayed:

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-s4-rs4-rs-style-rs-look-i2054440754.html Widział to ktoś na aucie ? dobrze jest,czy wygląda to jak te atrapy KAMEI,- bo te są okropne :sick3:

Opublikowano

Spartan_Wroc. ... kolor to ty masz człowieku :shocked: :shocked: :shocked: . :slina: a te felasy na tej a4 co dałeś,to 19" ?

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-s4-rs4-rs-style-rs-look-i2054440754.html Widział to ktoś na aucie ? dobrze jest,czy wygląda to jak te atrapy KAMEI,- bo te są okropne :sick3:

ciesze się, że się podoba :notworthy::wink4: ...felgi to 18", będą u mnie jeszcze dzisiaj albo jutro...wraz z gwintem z tej samej a4 :gwizdanie: i byle do wiosny :kox: a co do grilla to pisz do medika on to mial na pokładzie :mysli:
Opublikowano

Nie mogę nigdzie znaleźć tych felg twoich,chodzi mi o aukcje jakieś itp. Na google grafika to mnóstwo.

Gdzie to szukać ? :cool1:

Opublikowano

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-s4-rs4-rs-style-rs-look-i2054440754.html[/url] Widział to ktoś na aucie ? dobrze jest,czy wygląda to jak te atrapy KAMEI,- bo te są okropne :sick3

Ostatnio był taki w dziale sprzedam z fotami na aucie :good:

Opublikowano

a niedawno wisialy na allegro za 1800 z oponami :decayed:

Opublikowano

nie byłbym takim optymistą :gwizdanie: :naughty:

Mój kumpel ma kabel obd II pod USB tylko zapodział gdzieś płyty z softem, dało by to użyć ?

Opublikowano

nie byłbym takim optymistą :gwizdanie: :naughty:

Mój kumpel ma kabel obd II pod USB tylko zapodział gdzieś płyty z softem, dało by to użyć ?

...a ja nie wiem... udzielałem się bo powszechnie wiadome jest jak kolega Hornet załatwia takie prośby :wink4: ...kwitek i do domu :wink4: ...ale w sumie ma chłop racje :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-s4-rs4-rs-style-rs-look-i2054440754.html Widział to ktoś na aucie ? dobrze jest,czy wygląda to jak te atrapy KAMEI,- bo te są okropne :sick3:

Jakościowo bdb miałem w rękach nie odstaje i nie obłazi bo to plastik :good:

Opublikowano

Wojtas,widziałem tą aukcje akurat. Na zdjęciach wygląda nieźle,ale to zdjecia... :gwizdanie:

Spartan,ładne dorwałeś :)

Mi te wpadły w oko,ale takie zwykłe troszku są . http://allegro.pl/felgi-8j-18-5x112-et-35-mb-wysylka-gratis-i2042073160.html

edit : szczurek mówisz,że warto ? :cool1:

Opublikowano

Wpadnijcie na spota w niedziele, pomyślimy z tym Vagiem :)

Opublikowano

Wpadnijcie na spota w niedziele, pomyślimy z tym Vagiem :)

mówisz, że ogarniesz... :gwizdanie: U mnie coś tam siedzi...raz już kasowałem i znowu wyskoczyło po 2 dniach :disgust:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 18:10_________________________________________________SŁYSZELIŚCIE? :naughty:

"Kierowcy, 28 stycznia będziemy organizować protest przeciwko wysokim cenom paliw w Polsce. Dnia 28 stycznia chcemy zablokować Autostradę A4 na odcinku Opole - Wrocław oraz autostradową obwodnicę Wrocławia. Protest będzie polegał na poruszaniu się autostradą prędkością 40 km/h. Chcemy to zrobić medialnie i ostrzec rząd, że jeżeli nie zainteresuje się problemem to zablokujemy autostrady podczas Euro 2012. Zbiórka kierowców 28 stycznia 2012 godz. 12:00 na obwodnicy Brzegu (koło zajazdu Rybiorz - stacji Bliska) PRZECZYTAJCIE I PODAJCIE DALEJ"

Opublikowano
  • Autor

Gówno z tego wyjdzie jak zwykle :gwizdanie:

edit : szczurek mówisz,że warto ? :cool1:

warto :wink4: sam będę go kupował w przyszłym miesiącu

Opublikowano

Gówno z tego wyjdzie jak zwykle :gwizdanie:

Jestem tego samego zdania :rolleyes:
Opublikowano
  • Autor

najgorsze że to moja droga do pracy od A8 przez A4 bede musiał cisnąć wioskami :thumbdown:

Opublikowano

Ja bym sie wybrał na taki protest :angry: gdybym wiedział, że wszyscy będą. Ogólnie widział bym to inaczej 40km/h to troche nudno by było kilka koktajlów mołotowa :chytry: by się przydało aby rozkrecic impreze i puścić z dymem przy okazji brameczki przy wjeździe na A4 :evil:

Wpadnijcie na spota w niedziele, pomyślimy z tym Vagiem :)

Super zjawie się na pewno.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.