Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak mi się właśnie przypomniało... Teściową Gniadego przepraszam za nadgryzioną szklankę. Pamiętajcie jak w prawej drin to w lewej zakąska. :facepalm: nigdy na odwrót.

7f12a5c389e53ca5m.jpg

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie dzisiaj nie ma... dzisiaj drugie święto :decayed: czekam na taxi i pędzę do mojej

Opublikowano

I znowu sie nie spotkamy... A ja przyjade z żoną i flaszka Balasia będzie :decayed:

Opublikowano
I znowu sie nie spotkamy... A ja przyjade z żoną i flaszka Balasia będzie :decayed:

Innym razem :wink:

Opublikowano

Spoko :wink:

Opublikowano

:bry:

Pany znacie jakiegoś dobrego blacharza i lakiernika? matka ma golfa i chciałaby porobić progi i nadkola..

Opublikowano
  • Autor

test fonu ;)

---------- Post added at 13:38 ---------- Previous post was at 13:37 ----------

czemu u mnie sie nie pojawia dopisek że wysłano z czegoś tam jak u innych z telefonu ?

Opublikowano
:bry:

Pany znacie jakiegoś dobrego blacharza i lakiernika? matka ma golfa i chciałaby porobić progi i nadkola..

U mnie jest dość solidny blacharz/lakiernik :wink: zaraz poszukam jakiegoś numeru

Opublikowano

Dobra moje Panie... Do zobaczenia pod mostem :banan::decayed:

Opublikowano
test fonu ;)

---------- Post added at 13:38 ---------- Previous post was at 13:37 ----------

czemu u mnie sie nie pojawia dopisek że wysłano z czegoś tam jak u innych z telefonu ?

Ten dopisek robi aplikacja która jest zainstalowana na phonie.

Ja dzisiaj przyjade gulfem :D

Opublikowano
  • Autor
Do zobaczenia pod mostem

mam nadzieję że zabrałeś wszystkie manele i nie będę musiał Cie skarcić :decayed:

Ten dopisek robi aplikacja która jest zainstalowana na phonie.

Może dlatego że mam symbiana a nie androida

Opublikowano
:bry:

Pany znacie jakiegoś dobrego blacharza i lakiernika? matka ma golfa i chciałaby porobić progi i nadkola..

http://www.zumi.pl/130482,Bobola_Jozef_Auto_Service,Sroda_Slaska,firma.html

ten, o którym mówiłem na zlocie. Jeśli Cię nie przerazi odległość, to do gościa warto oddać. My tam robimy od 10 lat chyba i nigdy nie było najmniejszego problemu, a byliśmy u niego już z 10 razy chyba...

Opublikowano

Tomek dzięki jutro do niego zadzwonie i się zapytam.

Opublikowano

Właśnie wróciłem ze szpitala... wieści nie ciekawe... u młodego wykryto wadę serca a raczej dwie... najprościej mówiąc to ma dwie dziurki w sercu przez, które przelewa się krew z jednego przedsionka do drugiego i tak samo w komorach. Na chwilę obecną kolejne USG za 3 tyg i zobaczymy czy zarastają czy trzeba będzie wykonać zabieg na brzdącu. Gdyby nie znajomości to w życiu nie zrobiliby USG na życzenie dopiero jak się postraszyło to ruszyli d*py i biegali już do samego końca. Powinno się tych wszystkich starych ze służby zdrowia zwolnić i uśpić. Młoda doktorka usłyszała szum przy sercu a dla starej dziecko było ok.....

Ręce opadają czasami....

Opublikowano
  • Autor

ku*wa nieciekawie :kwasny: Wiem jak było z Julką Ewy. Bez znajomości to jest pełen hardcore i każdy ma cie w d*pie. Nie wiem na co ida moje składki. :thumbdown: Masz jakiegoś ogarnietego kardiologa ?

Opublikowano
ku*wa nieciekawie :kwasny: Wiem jak było z Julką Ewy. Bez znajomości to jest pełen hardcore i każdy ma cie w d*pie. Nie wiem na co ida moje składki. :thumbdown: Masz jakiegoś ogarnietego kardiologa ?

Tak - zastępce ordynatora.

Opublikowano

Karolu, trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku. A raczej chyba jako pierwszy Cie pocieszę. Mój Konrad miał to samo, Marcel miał to samo, chrześniak mój miał to samo, chrześnica żony... Po prostu każde maleństwo ma szumy na serduszku po urodzeniu. To się z czasem zrasta, u jednego brzdąca szybciej, u drugiego później, więc troszkę uspokój siebie i żonkę. Rozmawiałem z moją kardiolog i to są jego słowa, a ja jej ufam i wierzę w to, co mówi. Przytul żonkę, ucałuj malucha i się uśmiechnijcie, wszystko będzie OK.

Opublikowano

Kaju kierunki wyglądają mega:kox:

Opublikowano
Karolu, trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku. A raczej chyba jako pierwszy Cie pocieszę. Mój Konrad miał to samo, Marcel miał to samo, chrześniak mój miał to samo, chrześnica żony... Po prostu każde maleństwo ma szumy na serduszku po urodzeniu. To się z czasem zrasta, u jednego brzdąca szybciej, u drugiego później, więc troszkę uspokój siebie i żonkę. Rozmawiałem z moją kardiolog i to są jego słowa, a ja jej ufam i wierzę w to, co mówi. Przytul żonkę, ucałuj malucha i się uśmiechnijcie, wszystko będzie OK.

My jesteśmy w pełni świadomi co to jest. Na kolejnym USG będziemy widzieli czy zmiany idą na + czy na -. Jak nie będzie się zrastało to zastosuję się parasolkę, która później zarośnie i śladu nie będzie.

Opublikowano

Co za k**wy i złodzieje, znowu dostałem od miejskich photo gallery:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.