Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym akurat momencie w huju miałem paragrafy :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żaden paragraf... przecież to replika... nikogo latającego z plastikową klamką nie zamykają. Połowa dzieciaków musiała by siedzieć w aresztach :decayed:

Opublikowano

Z tym, że moje to wiatrówka.

Opublikowano

Aaaa to już inna bajka :decayed:

---------- Post added at 18:31 ---------- Previous post was at 18:19 ----------

Pany są felgi do zabrania :whistling: Dokładnie te:

http://allegro.pl/felgi-18-flw-s-line-5x112-audi-vw-seat-merc-8jx18-i2251521991.html

http://allegro.pl/felgi-17-rh-5x110-audi-vw-seat-8jx17-opony-215-40-i2251522033.html

i Artec 17" identyczne jak RH zw1 ale jeszcze aukcji nie ma|

P.S. Ceny mogę negocjować :wink:

---------- Post added at 18:44 ---------- Previous post was at 18:31 ----------

W pierwszym linku nawet moje ex się załapały na ostatnim foto :kox:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
btw, to maserati jest strasznie podobne do tego (moge sie mylic) co w "Zakupie kontrolowany" prawie stracilo drzwi:kox:

Tam to było GranTurismo, moje marzenie :slina: a tutaj QuattroPorte (4-drzwwiowe)

Opublikowano

Quattroporte z lat '94-'00r jest prze ch@! :slina:

Opublikowano

Coś czuję, że dzisiejszą noc spędzę na forum... mały jest od 17 w domu i nie śpi.... co 10min pobudka :thumbdown:

Opublikowano
Coś czuję, że dzisiejszą noc spędzę na forum... mały jest od 17 w domu i nie śpi.... co 10min pobudka :thumbdown:

Oho... Karolowi się zaczyna :wink: mój starszy po 3 miesiącach zaczął przesypiać całe noce, mniejszy ma jutro trzy miesiące i jak uśnie o 19-20 to budzi się do karmienia w granicach 2. Potem śpi do 6-7, zależy ile pochłonie :wink:

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

Zmień teraz podpis... Jak masz możliwość to zmień wyraz "szczęśliwym" na "niewyspanym" :polew:

Opublikowano

Udało się ... musiałem wkroczyć bo mama przy karmieniu z nim rozmawiały i mały nie skupiał się na jedzeniu... szybka piła.. cisza ma być i jedzenie a nie rozmowy nocą.... młody już śpi :decayed:

Ja tu rygor wprowadzę raz dwa...:grin:

Opublikowano

Baba jak się nie słucha, to nic ino trza lać w pałe :decayed:

Opublikowano

Hornet hahaha nareszcie widzisz jak to jest :grin:

Opublikowano

A to dopiero początki. Zobaczysz jak zacznie raczkować, potem chodzić, gadać... Mój Konrad w czerwcu 2 latka skończy, a już nie ma z nim co dyskutować, bo Cie przegada :)

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

Ale mimo wszystko reasumując... Nie ma większego pocieszenia i nic i nikt nie sprawi większego uśmiechu na twarzy jak taki brzdąc :wink:

Opublikowano
  • Autor
Udało się ... musiałem wkroczyć bo mama przy karmieniu z nim rozmawiały i mały nie skupiał się na jedzeniu... szybka piła.. cisza ma być i jedzenie a nie rozmowy nocą.... młody już śpi :decayed:

Ja tu rygor wprowadzę raz dwa...:grin:

dobra dobra cała noc na forum a jak oddzwaniałeś to byłeś zarypany mułem jakbyś spał od wczoraj :decayed:

Żaden paragraf... przecież to replika... nikogo latającego z plastikową klamką nie zamykają. Połowa dzieciaków musiała by siedzieć w aresztach :decayed:

Porozmawiaj z moim znajomym i wytłumacz mu że 3 lata siedział za "replikę" i zasłoniętą twarz zarabiając parę złotych :decayed:

Krystiana fura dalej muli posprawdzane prawie wszystko i dalej się nie odpycha :kwasny: Jutro ma kolejny dzień walki u mojego znajomego...

Opublikowano

1. nie wyspany

2. nie zabierać się za naprawę silnika..... jakieś błędy na vag-u ?

tam nie ma co się psuć w tym pażdziochu.

Opublikowano

Pamiętam jak Hornet mówił na spocie.... (...) dziecko się urodzi i wio z domu żona sobie da radę (...)

Opublikowano
Pamiętam jak Hornet mówił na spocie.... (...) dziecko się urodzi i wio z domu żona sobie da radę (...)

Kiedy tak mówiłem ?? Powiedziałem, że będę miał normalne wychodne a nie pod kluczem..... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

2. nie zabierać się za naprawę silnika..... jakieś błędy na vag-u ?

ja tam teraz rąk nie pchałem. Są ludzie bardziej doświadczeni przy 1.8T i do takich go wysłałem.

Opublikowano

Musi to mieć jedna osoba a nie 100. co było robione ? Jakie objawy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.