Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nelson. Widziałem, że kupiłeś emulator zmieniarki do concert II od kolegi z forum. Jak się to sprawdza ? Warto to kupić ?

Warto.

Design do mnie nie przemawia.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest kontrowersyjny, nie ma co :whistling:

Opublikowano
  • Autor

ale tapczan :facepalm: ciekawe kto by to karmił :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma ktoś przyczepki towarowej do odbudowy ew. sam papier z blachą ? Muszę kupić a na allegro w dolnośląskim niema nic ciekawego. :thumbdown:

Opublikowano
Witam, :hi:

Panowie poszukuję osoby która pomoże mi w temacie montażu RNS-E w Avancie 2004 (potrzebna przeróbka z 1 DIN/mała navi + sprzęt) - oczywiście usługa płatna :naughty:

Jest na forum wszystko opisane co i jak.

---------- Post added at 18:06 ---------- Previous post was at 18:04 ----------

Nelson. Widziałem, że kupiłeś emulator zmieniarki do concert II od kolegi z forum. Jak się to sprawdza ? Warto to kupić ?

Warto.

Design do mnie nie przemawia.

Nie da się tanim kosztem zrobić dobrego lansu pod remizą no chyba, że neonów nawalisz i błyskotek na zderzaki :polew::polew:

To auto ma być szybkie czy ładne..... bo za 30k to dwóch rzeczy nie można mieć :decayed:

---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 18:06 ----------

Zmieścisz sie w 30k. Spokojnie.

Polecam: http://allegro.pl/mercedes-benz-560-sec-i2241008047.html

Zajebi...ty:shock3:

Opublikowano
Witam, :hi:

Panowie poszukuję osoby która pomoże mi w temacie montażu RNS-E w Avancie 2004 (potrzebna przeróbka z 1 DIN/mała navi + sprzęt) - oczywiście usługa płatna :naughty:

Jest na forum wszystko opisane co i jak.

---------- Post added at 18:06 ---------- Previous post was at 18:04 ----------

Nelson. Widziałem, że kupiłeś emulator zmieniarki do concert II od kolegi z forum. Jak się to sprawdza ? Warto to kupić ?

Warto.

Design do mnie nie przemawia.

Nie da się tanim kosztem zrobić dobrego lansu pod remizą no chyba, że neonów nawalisz i błyskotek na zderzaki :polew::polew:

To auto ma być szybkie czy ładne..... bo za 30k to dwóch rzeczy nie można mieć :decayed:

---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 18:06 ----------

Zmieścisz sie w 30k. Spokojnie.

Polecam: http://allegro.pl/mercedes-benz-560-sec-i2241008047.html

Zajebi...ty:shock3:

Lans pod remizą zostaw innym:wink: Lubię się wyróżniać z tłumu, lecz bez zbytniego przepychu. Znalazłem jedną TT w śląskim. Co prawda nie czarna, ale może być:cool:

Opublikowano
  • Autor

swoją już zgoniłeś ?

Opublikowano
swoją już zgoniłeś ?

A co chętny jesteś?:decayed:

Opublikowano

Ten sec :slina::slina::slina:

Opublikowano

kup TT popatrzymy sobie :)

Opublikowano
  • Autor
swoją już zgoniłeś ?

A co chętny jesteś?:decayed:

póki co trzeciej skarbonki nie potrzebuję :wink:

Opublikowano

Cześć dziewczyny!! "Wieeęc po sto, wypijmy za męski loos" :banan::banan::drunk:

Opublikowano
Cześć dziewczyny!! "Wieeęc po sto, wypijmy za męski loos" :banan::banan::drunk:

Nawet nie wiesz kiedy przestać alkoholiku:decayed:

Opublikowano

Csiiiiicho... Chcesz jednego? :kox: bażant za***isty :decayed:

Opublikowano

PIT STOP ogarnięty.. idę dalej spać :decayed: za 3h znowu będę online :polew:

Opublikowano
  • Autor

papu chyba podawał :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
papu chyba podawał :decayed:

Papu leci z cyca więc ja nie podaje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.