Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No ja też parę dni miałem AWXa. Fajnie to szło nawet w tej budzie, miało lekkie opory ze względu na wagę, ale odpychało się zdrowo. A plastiki fakt, szczególnie w przedlifcie... :facepalm:

Sam program poprawia fajnie parametry i spalanie spada jak się dobrze jeździ.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
vp44 zregenerowana... :whistling::naughty: ...teraz to auto dopiero powróciło do życia :decayed:

Nie mówiłeś, że Ci padła :whistling: co dokładnie poszło? U mnie pękł korpus, przez co dostał po d*pie regulator początku wtrysku. I jaki przebieg?

Opublikowano
  • Autor

wczoraj we wro... :facepalm: A tam gdzie ja byłem to ruscy mega pozytywni zagadali, wypili i pogadali. LiveLeak.com - EURO 2012 - Russian SVOLOCH beat polish servicemen after Russia - Czech Rep. match (Wroclaw)

Opublikowano
vp44 zregenerowana... :whistling::naughty: ...teraz to auto dopiero powróciło do życia :decayed:

Nie mówiłeś, że Ci padła :whistling: co dokładnie poszło? U mnie pękł korpus, przez co dostał po d*pie regulator początku wtrysku. I jaki przebieg?

A bo na forum to wpadałem ostatnio na 5min i tyle...na spoty też nie przyjeżdżałem ostatnio...

A jakiś wałek się przytarł czy jakoś tak :whistling::thumbdown: Na blacie 190kkm ale rozrząd/wałki/hydraulika robiona 35kkm temu więc na bank ponad 200kkm, po wnętrzu myślę że okolice 250-300kkm ale jaka prawda to najstarsi górale nie wiedzą :facepalm:

Opublikowano

To najgorsze masz za sobą. Jedynie u Ciebie jeszcze może skrzynia powiedzieć papa....

Opublikowano
To najgorsze masz za sobą. Jedynie u Ciebie jeszcze może skrzynia powiedzieć papa....

Skrzynie też już mam za sobą :decayed:

Panowie jutro na spot może rowerki+browarek ? :naughty:

Opublikowano

Czyli jakieś 200-250kkm masz przed sobą z pierdołami typu olej, hamulce, świece :hi: tak jak ja :decayed: kocham V6TDI :wink:

Opublikowano
:hi: bry jest ktoś dziśiaj może by tak chwilę wcześniej
Opublikowano

na 17:30 mi pasuje bo później kąpiel młodego i siatkówka.

Opublikowano

siemka ja dzisiaj tez bede wczesniej.

Opublikowano

:siema: Jak to dobrze obudzić się rano, a tu już popołudnie :decayed:

Mnie dzisiaj znowu nie ma... Wczoraj trochę poszalałem, a że jestem przywiązany mocno do swojego prawa jazdy to nie ruszam kluczyków :whistling: A na rower nie ma mocy :facepalm:

Opublikowano
przelatywałem wczoraj kołoa Malina lecąc na wysoki kościół już wiem gdzie mieszkasz :whistling:

Już jest do zgonienia:

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/skuter-50ccm-237459/#post2898684

Masz przejebane stary... :facepalm:

:decayed:

Opublikowano
siemka ja dzisiaj tez bede wczesniej.

Jak dwa tygodnie tremu ? :polew:

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

przelatywałem wczoraj kołoa Malina lecąc na wysoki kościół już wiem gdzie mieszkasz :whistling:

Już jest do zgonienia:

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/skuter-50ccm-237459/#post2898684

Gdzieś tym wehikułem pomykał ??

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

Zaraz Polska - Brazylia.... ciężko będzie ale mam nadzieję, że nasi dadzą radę.

Później spot, następnie F1 wieczorem.

Opublikowano
  • Autor

tak bezsensownie tłukłem kilometry dookoła Wrocławia. Wychodzi że 100 km kosztuje ok 11 pln. Ja tak moge i cały dzień śmigać :naughty:

Opublikowano

kurcze fajna opcja taki skuterek...

Opublikowano
  • Autor

zaspałem na spot zaraz jade :doh:

Opublikowano

:hi:

9e3fea9205218a6c1eab3387eac99730.jpg?1339333477

Opublikowano
  • Autor

prze c**j ... :grin:

Opublikowano
4a396e0380f05570b1cc5b4ed7e88233.jpeg?1339073814

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.