Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie no na piwo mam, ale ogółem trzeba trochę ponarzekać :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jak masz na piwo to jeszcze daleko Ci do kryzysu :decayed:

Opublikowano

Pany, wracam do Polski na stałe. Szykujcie się na grube imprezy.

Opublikowano
Pany, wracam do Polski na stałe. Szykujcie się na grube imprezy.

Jak to ? Funty się skończyły ?:grin:

Opublikowano

Funty są, nawet dobrze stoją, ale to nie o to tutaj chodzi :wink:

Opublikowano

Jak o nie pieniądze chodzi to o DUPE!!!:polew::polew:

Opublikowano
Jak o nie pieniądze chodzi to o DUPE!!!:polew::polew:

Widzę dobry humor masz bo paździocha sprzedałeś :polew:

Opublikowano
Jak o nie pieniądze chodzi to o DUPE!!!:polew::polew:

Widzę dobry humor masz bo paździocha sprzedałeś :polew:

Sprzedał?! k**wa cud :polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

A d*p mam już dosyć człowieku... :facepalm:

:decayed:

Opublikowano
Jak o nie pieniądze chodzi to o DUPE!!!:polew::polew:

Widzę dobry humor masz bo paździocha sprzedałeś :polew:

Sprzedał?! k**wa cud :polew::polew::polew::polew:

Miał być od zaufanego dostawcy a i tak szafa skręcona...... :polew: była :grin:

Opublikowano
:nabijasie: to Emil co teraz bierzesz? Może mojego USa chcesz? :decayed:
Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie porezał do konca i juz sprzedaje Jakie lampy na front ? gwerty juz ogarnął ?

Opublikowano

Przecież to auto jest bezcenne... A lampy na front? Krycha zmiękł u sprzedał swoje ori USy :decayed:

Opublikowano

Kolejne 15h w robocie zaliczone :facepalm:

Kaju a zderzaczek masz z US'a? :eusathink::naughty:

Opublikowano

Nie, w zderzaki już się nie bawiłem, bo nie osiągalny prawie jest poliftowy US ze spryskami jak u mnie, inny nie wchodził w grę. Wiadomo, że szwajcar jest to samo, ale już nie miałem czasu siły i ochoty na szukanie, projekt według mnie i tak jest na dobrym poziomie :wink:

Opublikowano
Nie, w zderzaki już się nie bawiłem, bo nie osiągalny prawie jest poliftowy US ze spryskami jak u mnie, inny nie wchodził w grę. Wiadomo, że szwajcar jest to samo, ale już nie miałem czasu siły i ochoty na szukanie, projekt według mnie i tak jest na dobrym poziomie :wink:

Trzeba było przed malowaniem dać zderzak do plastikmena żeby zaspawać wnękę na tablice i po problemie :wink: No ale oceniać będziemy na finale :thumbup1::decayed:

Opublikowano

Mam nadzieje, że się będzie podobało :)

Opublikowano

...pamiętaj, że trzeba opić :naughty: żeby lakier nie odpadł :whistling::naughty:

Opublikowano

Bez stresu Arku... :)

Opublikowano

pozdrowienia, z dzikiego wschodu pany :hi: urlop czas zaczac! :D

Opublikowano

Panowie! jakby ktoś próbował sie skontaktowac z moim szwagrem (w sprawie klimatyzacji), to tymczasowo ma inny numer: 883 292 183

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.