Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
chlopaki gdzie mozna tanio i dobrze klime wyczyscic i uzypelnic czynnik we Wrocku ? Najelepiej jak by bylo otwarte w sobote do 20 :)

Zagadaj do mojego szwagra 794 690 453

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

chlopaki gdzie mozna tanio i dobrze klime wyczyscic i uzypelnic czynnik we Wrocku ? Najelepiej jak by bylo otwarte w sobote do 20 :)

Zagadaj do mojego szwagra 794 690 453

kiedy mozna zadzownic ? co mam powiedziec ze od kurczkaa z forum ?:)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka zlot w Nysie uważam za bardzo udany :banan:a te 1400 aut w piątek to pikuś

Opublikowano

:hi: ja dzisiaj zawitam na spocie.

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

Będzie ktoś jeszcze ?

Opublikowano

Ja będę. Mogę nawet być na 17:30 bo o 19:00 teraz młodego kąpiemy. Jakoś lepiej mu się śpi...

Opublikowano

oka to też będe troszke szybciej.

Opublikowano
  • Autor

to ja się wyszoruję i też jadę bo dopiero się rozpakowałem :decayed: Co tam sie działo panowie w nocy... kto nie był niech żałuje.

Hasło zlotu "Dej mu! do odcięcia dej mu!"

Opublikowano
to ja się wyszoruję i też jadę bo dopiero się rozpakowałem :decayed: Co tam sie działo panowie w nocy... kto nie był niech żałuje.

Hasło zlotu "Dej mu! do odcięcia dej mu!"

Pikczersy jakieś są? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

całe 120 sztuk u mnie + to co ma Krystian :wink:

Opublikowano

telefon do mechanika w sprawie skrzyni biegów - YouTube

"jak mi wajcha wy***ała to mi wlazła w kierownice, i wsteczny jest a jedynki ni ma... k**wa tragedie Ci mówie" :polew:

Opublikowano

:bry:

Miałem wczoraj być ale jakoś tak wypadło i nie dojechałem :grin:

Opublikowano
  • Autor

A my z Karolem czekaliśmy. Na dodatek musieliśmy znosić upierdliwego Zbysia :facepalm::grin:

Opublikowano
A my z Karolem czekaliśmy. Na dodatek musieliśmy znosić upierdliwego Zbysia :facepalm::grin:

:grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

100_2342.jpg

<br /><br /> skumajcie tą ibizę to była real hardcore glebunia napędzana powietrzem :slina:

Opublikowano

Toż to szoooooook :shock3:

Opublikowano

DSC04628.jpg

<br /><br />

Gleba na maksa

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

DSC04628.jpg

<br /><br />

Gleba na maksa

Opublikowano

Krystian to jak kupujesz mojego paździocha za 20 ?:kwasny:

Opublikowano
Krystian to jak kupujesz mojego paździocha za 20 ?:kwasny:

:polew::polew::polew::polew:

Poczeka jeszcze tydzień i za 18 weźmie..... :decayed:

Panowie powiedzcie swoim Kobietom, żeby kliknęły i poleciły dalej.

Dizao Polska | Facebook

Opublikowano

Za niżej niż 20 nie zejde, potne parcha i oddam na złom :polew:

Opublikowano

To twój produkt

Opublikowano

tak. to nasze kosmetyki. Mam nadzieję, że do wakacji wejdziemy już z nimi na maxa. Mamy patent na 20 lat. Chciał to wprowadzić loreal ale nie wyszło im i my to mamy :naughty:

Pierwsze stoisko w formie wyspy będzie w Magnolii. Tylko teraz kasowo się rozbija wszystko.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.