Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja też bo razem jeszcze nie piliśmy :naughty:

kwestia czasu :naughty::drunk:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: bry
Opublikowano
  • Autor

upał że spać nie idzie :thumbdown:

Opublikowano

może coś popada

Opublikowano

Wy na upał narzekacie, a ja w końcu mogłem się nacieszyć mięsem na mieście, w końcu i u mnie coś zaświeciło... :kox:

Opublikowano
  • Autor

naprawiłem wycieraczki w hujdaju teraz będę mógł coś widzieć latając po deszczu :banan:

I wylatuję do pracy na nockę :thumbdown:

Opublikowano

Panowie opłaca się

http://moto.allegro.pl/rh-4-x-9j-opony-205-45-cult-german-rarytas-style-i2344967603.html

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Panowie opłaca się

http://moto.allegro.pl/rh-4-x-9j-opony-205-45-cult-german-rarytas-style-i2344967603.html

Opublikowano

kto jezdzi zielona b5 awant (w rej. chyba 4 jedynki) rano z wrocławia w strone radwanic czesto go widuje.

i jeszcze dwie takie same a4 cabrio na uicy Kosciuszki.:whistling:

Opublikowano

Siemka do Nysy jade w sobotę rano o 8 chyba że będzie zajefajna pogoda i szczególnie ciepła noc to lecę w piątek

Opublikowano
  • Autor

16 cali to trochę mało. Będzie to śmiesznie wyglądało takie małe szerokie kółko. 17 cali w tym wzorze byłoby by w pytkę :naughty:

Nysy jade w sobotę rano o 8

jesteśmy w kontakcie jak coś.

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

Arek, Krystian, Jarek zabiera ktoś z was grilla ? Bo chyba na głodniaka nie będziemy pikietować pod obozem :grin:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

Arek, Krystian, Jarek zabiera ktoś z was grilla ? Bo chyba na głodniaka nie będziemy pikietować pod obozem :grin:

Opublikowano

Dopiero skończyłem pierwszą zmianę :facepalm: Ku@!a ja naprawdę chyba nie pojadę :doh: f*ck :suicide_anim:

Opublikowano

jak dobrze pójdzie (a na to się zapowiada) to zapraszam 8. czerwca na Grilla, zaklepać sobie wstępnie czas

Opublikowano

Arek, Krystian, Jarek zabiera ktoś z was grilla ? Bo chyba na głodniaka nie będziemy pikietować pod obozem :grin:

Co to za wyjazd jak nic tam nie ma tylko klepisko i zjazd samochodów.... nie to co ogólnopolskie zloty A4 :decayed:

Opublikowano
jak dobrze pójdzie (a na to się zapowiada) to zapraszam 8. czerwca na Grilla, zaklepać sobie wstępnie czas

Weź że to przełóż jak będę w kraju... No chyba, że kolejnego się zorganizuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Co to za wyjazd jak nic tam nie ma tylko klepisko i zjazd samochodów

jest jezioro :naughty: Będą namioty, grill i alko. Czegoś więcej do szczęścia potrzeba ? Wiadomo że takiej imprezy jak matador w Hradcu już nie będzie więc trzeba sie cieszyć tym co jest. :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Ja zabieram grill jak ktoś może to niech też weżmie + dodatek wódka i browary :banan:

Maciek jak coś będe dzwonił

Opublikowano

Pany cena za moje autko się zmieniła! Teraz promocja tylko 21000 zł :whistling:

Opublikowano
Pany cena za moje autko się zmieniła! Teraz promocja tylko 21000 zł :whistling:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Panowie oklejał ktoś w sposób garażowy szyby samochodowe?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.