Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

skoda wyeliminowała kolejnego motocyklistę :thumbdown:

a co do tej corsy to jezeli dobrze widzę miała swoje życie w Wrocławiu i do ładnych parę lat. Ścigała się na 1/4.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:bry

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Siema.

Coś mam pecha do Kosmonautów, dzisiaj o mały włos znowu suki mogły mnie złapać. Znowu poniosło mnie z jakimś A3 w S pakiecie. W drodze powrotnej znowu, zachciało mi się ciąć jakąś A4 w S pakiecie. Pewnie z Bexem pod machą. Kocham mojego diesielka:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Z góry uprzedzam, że żarówki H7LED nie wchodzą w komplet.

:naughty:

Opublikowano
Z góry uprzedzam, że żarówki H7LED nie wchodzą w komplet.

:naughty:

A to jakiś ciężki temat do zdobycia? :wink:

Opublikowano
Z góry uprzedzam, że żarówki H7LED nie wchodzą w komplet.

:naughty:

A to jakiś ciężki temat do zdobycia? :wink:

Drogi.

Opublikowano
  • Autor

nie :grin: ale jak przyjedzie do mnie zabrać felgi to z żarówkami nie wyjedzie. Zajarałem się nimi. :whistling:

Opublikowano

STOCK_biale_czerwona.jpg

Bardzo dobra ....właśnie sobie drinkuję :decayed:

Opublikowano

smacznego :naughty::decayed:

Opublikowano

juz nie odpisze :D:decayed: pewnie %%% zrobily swoje :D

Opublikowano

hello koledzy,

Takie pytanie życiowe mam ;) .. myślę o tym żeby się przenieść z Cz-wy do Wrocka. Praca jako grafik (mój zawód - kilka lat doświadczenia) .. ew. jako handlowiec - mniejsze doświadczenie ale jest :) ..

Jak oceniacie miasto pod względem życia, zarobków i perspektyw?

pozdro :)

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

hello koledzy,

Takie pytanie życiowe mam ;) .. myślę o tym żeby się przenieść z Cz-wy do Wrocka. Praca jako grafik (mój zawód - kilka lat doświadczenia) .. ew. jako handlowiec - mniejsze doświadczenie ale jest :) ..

Jak oceniacie miasto pod względem życia, zarobków i perspektyw?

pozdro :)

Opublikowano

jest za***iście :decayed:

a tak na poważnie, miasto piękne, z pracą nie ma raczej problemu, no i słynny prezydent Dutkiewicz :wink:

---------- Post dopisany at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany at 01:03 ----------

a u mnie pykło x2 (1l)

w%C3%B3dka_maximus.jpg

Opublikowano
nie :grin: ale jak przyjedzie do mnie zabrać felgi to z żarówkami nie wyjedzie. Zajarałem się nimi. :whistling:

Kuuuuuurwa poczekaj jak te zobaczysz jak dają w halogjenach i w lampach, całą fure mi porozkręcasz :kox:

http://www.xenartz.eu/sklep/index.php?p197,zarowka-led-h7-4led-6w-smd-biala

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 07:16 ---------- Poprzedni post napisany at 07:16 ----------

juz nie odpisze :D:decayed: pewnie %%% zrobily swoje :D

Rację miał skubany :polew:

Opublikowano
jest za***iście :decayed:

a tak na poważnie, miasto piękne, z pracą nie ma raczej problemu, no i słynny prezydent Dutkiewicz :wink:

Chyba miałeś na myśli pracę za 1200pln...brutto :facepalm:

Z własnego doświadczenia...ponad pół roku yebałem za w/w stawkę zanim znalazłem normalną robotę za normalne pieniądze...

Moja przyszła już prawie rok siedzi bez pracy... Sąsiad w moim wieku siedział kilka miesięcy i wyjechał w końcu do Szwajcarii...:thumbdown:

Opublikowano

jeśli nie masz gdzieś znajomych co cie wkręcą do odpowiedniej i dobrze płatnej pracy to dokładnie jest tak jak napisał Arek

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
jest za***iście :decayed:

a tak na poważnie, miasto piękne, z pracą nie ma raczej problemu, no i słynny prezydent Dutkiewicz :wink:

Chyba miałeś na myśli pracę za 1200pln...brutto :facepalm:

Z własnego doświadczenia...ponad pół roku yebałem za w/w stawkę zanim znalazłem normalną robotę za normalne pieniądze...

Moja przyszła już prawie rok siedzi bez pracy... Sąsiad w moim wieku siedział kilka miesięcy i wyjechał w końcu do Szwajcarii...:thumbdown:

Gdzieś czytałem, że w tym roku minimalna to 1500 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.