Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tylko nie zachlap z podniety wnętrza... bo z podpisu widzę, że do 200PS to tyłek nie przyzwyczajony

No bez przesady jeździłem już automatem 4.0l 286 KM i wiem jak to się zbiera.

:wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tylko nie zachlap z podniety wnętrza... bo z podpisu widzę, że do 200PS to tyłek nie przyzwyczajony

No bez przesady jeździłem już automatem 4.0l 286 KM i wiem jak to się zbiera.

:wink:

Hornet nie bądź pała i pojedź ze mna dam Ci dobrą flachę.

Opublikowano
Tylko nie zachlap z podniety wnętrza... bo z podpisu widzę, że do 200PS to tyłek nie przyzwyczajony

No bez przesady jeździłem już automatem 4.0l 286 KM i wiem jak to się zbiera.

:wink:

Hornet nie bądź pała i pojedź ze mna dam Ci dobrą flachę.

Przykro mi ale w czwartek rano odbieram brata z lotniska i jak nie uda mi się przełożyć klientów na poniedziałek to o 16 będę już uwalony jak komar na kolanie :decayed:

Zresztą na na automatach się nie znam..... te skrzynie żyją swoim życiem jak windows 7 wszystko chcą same robić

Opublikowano

a w piątek po południu okolo godziny 16 ?

Opublikowano
a w piątek po południu okolo godziny 16 ?

W niedziela go odstawiam na samolot (jak dam radę)

Jak pisałem ja na automatach się nie wyznaje. Z resztą ja jak nie słyszę jak silnik robi kle kle to dla mnie silnik nie działa :grin:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:polew:

weź szczurka on nie wybrzydza .... tu się tryśnie, to się zrobi i będzie jechało :polew:

Opublikowano

Jakiś czas temu to samo pisałem co Hornet, chcesz, to dam Ci adres gdzie podstawić B6, w razie potrzeby nawet Cie trochę "pogłaskają" chłopaki, żeby to dobrze na psiarni wyglądało.

Opublikowano
  • Autor

Kaju rozjebałeś mi nerki... :facepalm:

Każdy mówi, że dużo chce za niego. :kwasny:

Z tym przejechaniem się 1.8T to pewnie chłopaki nawet by mi nie dali :grin:

mówiłem Ci na spocie że dychę moge dać :decayed: Jak chcesz się przejechać 1.8T to jestem dostępny każdego dnia po 22:30 zadzwonisz godzinę wcześniej i się ustawimy. Dam Ci się przelecieć i stwierdzisz czy chcesz mieć ten silnik u siebie.

Opublikowano

ja zapewniam, że Szczurkowóz odpycha się zacnie...

Opublikowano
Kaju rozjebałeś mi nerki... :facepalm:
Każdy mówi, że dużo chce za niego. :kwasny:

Z tym przejechaniem się 1.8T to pewnie chłopaki nawet by mi nie dali :grin:

mówiłem Ci na spocie że dychę moge dać :decayed: Jak chcesz się przejechać 1.8T to jestem dostępny każdego dnia po 22:30 zadzwonisz godzinę wcześniej i się ustawimy. Dam Ci się przelecieć i stwierdzisz czy chcesz mieć ten silnik u siebie.

Skorzystam.

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

Dzisiaj wielkie pucu pucu i auto na alledrogo wyladuje :decayed:

Opublikowano
ja zapewniam, że Szczurkowóz odpycha się zacnie...

bo już dłubany :decayed:

---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

Dzisiaj wielkie pucu pucu i auto na alledrogo wyladuje :decayed:

Na Twoim miejscu to tylko bym spłukał wodą a nie picował jak jaja na wielkanoc. Zawsze auta odpicowane budzą podejrzenia.

Opublikowano

Ogarne te owady na maskce i gówna, w wielkie pucu pucu sie nie bawie.

Opublikowano
  • Autor

dzień dobry

Opublikowano

No dżem bobry.

Opublikowano

CO tu dzisiaj taka posucha.....:kwasny:

Opublikowano

Roboty w hooj, aż się rzygać chce. Bynajmniej u mnie. Jeszcze patrzę na pogodę do końca tygodnia jaka ma być u mnie, a jaka u Was we Wrocku, to awarii dostaje... :facepalm:

Opublikowano

Dzisiaj było pięknie....

Opublikowano

W okolicach piątku ponad trzy zero ma dojść kreska, więc mnie nie dobijaj, u mnie prawie ciągle leje...

Opublikowano
W okolicach piątku ponad trzy zero ma dojść kreska, więc mnie nie dobijaj, u mnie prawie ciągle leje...

Ale u Ciebie leje poziomo :) u nas takiej frajdy nie ma nigdy. :grin:

---------- Post dopisany 10-05-2012 at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2012 at 22:32 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ----------

szczuraz zamówiłeś te ramki ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.