Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nareszcie obiboki coś wygrali.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema, takie pytanko panowie.

Ostatnimi czasy coś mi delikatnie pojękuję z przodu silnika i zaglądając do zbiorniczka płynu wspomagania zauważyłem poziom poniżej minimum.

Poleciałem zatem na szybko do tesko i zakupiłem płyn do wspomagania Prestone.

Po powrocie do domu coś mnie jednak tknęło i zaniechałem wlania płynu.

Myślicie ,że można coś takiego wlać czy tylko w oryginale ??

Pozdro

Opublikowano

Jak czerwone to wlej.

Opublikowano

To kto się w końcu na Nysę pisze? Ja jestem chętny na cały weekend :wink:

Opublikowano

To kto się w końcu na moje lampy pisze? Bo chętny jakiś co chwilę na PW, ale żaden nie użył magicznego słowa BIORĘ... :facepalm:

Opublikowano
To kto się w końcu na moje lampy pisze? Bo chętny jakiś co chwilę na PW, ale żaden nie użył magicznego słowa BIORĘ... :facepalm:

Czają się jak szczerbaty na suchary.... zrób cenę 500zł i szybciej się znajdzie ktoś :naughty:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Jak czerwone to wlej.

Ori zalewany był zielony :whistling:

Opublikowano
To kto się w końcu na moje lampy pisze? Bo chętny jakiś co chwilę na PW, ale żaden nie użył magicznego słowa BIORĘ... :facepalm:

Nie kuś :facepalm:

Opublikowano

[/color]

Jak czerwone to wlej.

Ori zalewany był zielony :whistling:

Potwierdzam, też miałem na minimum i zalałem zielonym, jeśli chcesz to na jutro dam Ci info jaki to dokładnie płyn jest.

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

[/color]

Jak czerwone to wlej.

Ori zalewany był zielony :whistling:

Potwierdzam, też miałem na minimum i zalałem zielonym, jeśli chcesz to na jutro dam Ci info jaki to dokładnie płyn jest.

Opublikowano

zielony FEBI najlepiej kup

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Tak też chyba zrobie bo coś mi mówi ,że inny płyn może być przyczyną awarii wspomagania :(

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
To kto się w końcu na moje lampy pisze? Bo chętny jakiś co chwilę na PW, ale żaden nie użył magicznego słowa BIORĘ... :facepalm:

gdzie znajdę lampy do obejrzenia? Bo nie mogę zaleść

Opublikowano

Wieczorem ci podrzuca fotki. Zostaw maila na pw ja tu nie wrzuciłem bo chłopaki. Na żywo widzieli.

Opublikowano

No i kuna mać mamy mistrza:decayed:

Opublikowano
  • Autor
To kto się w końcu na Nysę pisze? Ja jestem chętny na cały weekend :wink:

Ja+Ewa+koleżanka -> na cały weekend

Jarek(goldik) z ekipą A80 -> na cały weekend

Krystian na 90% -> sobota/niedziela

Gniady chyba nie zorganizuje opieki nad dzieciakami :thumbdown:

Gobi może zagęścisz dupsko przetrzepiesz kurakowi pióra i przelecicie się z nami na ekskluzywny party survival Nysa 2012 ?

Opublikowano

:bry:

dzisiaj ładna pogoda się zapowiada.

---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 07:14 ----------

Szczuraz jak będziesz zamawiał ramki pod rejestracje to zamów mi też 3 sztuki, podaj numer konta na PW to Ci przeleje kase.

Opublikowano

ja nie mogę, cały maj to u mnie zaliczenia, kolokwia i sesja. lipny termin wybrali. Najgorszy ma być właśnie ostatni tydzień, tj 28.05 - 1.06, bo będzie mam 3 koła i egzamin :thumbdown:

Opublikowano

Chce ktoś ze mną jechać do oleśnicy oglądać auto w czwartek po 16 ? A6 c5 ASN 3.0v6 :) tiptronic.

Opublikowano
  • Autor

Bierz horneta to nigdy nie zmienisz auta tak jak on.:decayed: Zawsze będzie coś co mu nie będzie pasowało Typowy typ do przypierniczania się podczas zakupu tzw allegrowy "szwagier" :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.