Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak by się prezentowało gdybym znaczek prysnął w kolor nadwozia? :eusathink:

o tak :decayed:

http://img546.imageshack.us/img546/8906/be91574f9e89dd6c.jpg

daj jakieś lepsze foto to Ci ogarnę :hi:

Tylko z ramką grila też by trzeba było coś zrobić...a czarnej nie chcę :whistling:

A vt sam sobie ogarnę :hi: dzięki za chęci :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jak by się prezentowało gdybym znaczek prysnął w kolor nadwozia? :eusathink:

o tak :decayed:

http://img546.imageshack.us/img546/8906/be91574f9e89dd6c.jpg

daj jakieś lepsze foto to Ci ogarnę :hi:

Tylko z ramką grila też by trzeba było coś zrobić...a czarnej nie chcę :whistling:

A vt sam sobie ogarnę :hi: dzięki za chęci :wink:

luz :decayed: Ja tam bym dał mimo wszystko znaczek w kolor i grill w mat :slina::slina:

be91574f9e89dd6c.jpg

Opublikowano
Jak by się prezentowało gdybym znaczek prysnął w kolor nadwozia? :eusathink:

Kupcie sobie calibry i malujcie tak :polew: wiocha.pl poleci jak na spociku foto jebnę :decayed:

Opublikowano
Jak by się prezentowało gdybym znaczek prysnął w kolor nadwozia? :eusathink:

Kupcie sobie calibry i malujcie tak :polew: wiocha.pl poleci jak na spociku foto jebnę :decayed:

:polew:

Opublikowano

Calibra nieee... to tylko drobny element w kolor a nie dwa pasy przez całe auto :decayed:

Opublikowano
Calibra nieee... to tylko drobny element w kolor a nie dwa pasy przez całe auto :decayed:

Calibrowcy też od tego zaczynali:grin:

Opublikowano
Calibra nieee... to tylko drobny element w kolor a nie dwa pasy przez całe auto :decayed:

Calibrowcy też od tego zaczynali:grin:

Wystarczyło powiedzieć "nie pasuje" :decayed:

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

albo "pier**l to, idź na piwo" :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

a ja kupiłem dzisiaj kolejny skuter :decayed:

będzie do sprzedania w połowie miesiąca jakby ktoś potrzebował

Opublikowano

coś Wam nie pasuje w znaczku w kolorze nadwozia?!

Opublikowano

Kurde dziewczyny ja jestem naprawdę ugodowy brać te lampy kasa po wypłacie szkoda żeby się kurzyly. Widzieliście lampy na żywo wiecie co i jak zabierać. Zapraszam na gg

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

Tylne polifty do avanta tez komplet do zabrania.

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

Tylne polifty do avanta tez komplet do zabrania.

Opublikowano

bixy na razie odpuszczam... wiecej radosci z kublow w skorze niz z bixow :naughty:

Opublikowano
coś Wam nie pasuje w znaczku w kolorze nadwozia?!

Tym masz biały a wiecznie uwalony jest to tak jakby szary albo nawet czarny ale zielony .........muszę do Piotrka podjechać na odgrzybienie klimy bo właśnie skończyłem czyścić to wszystko i dalej lekko czuć szczura:decayed:

Opublikowano

Hyhy Maciek umyj się bo u Karola w furze jesteś wyczuwalny :polew:

Opublikowano
Hyhy Maciek umyj się bo u Karola w furze jesteś wyczuwalny :polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:MISZCZ

Opublikowano

Poczekaj teraz na kontre :decayed:

Opublikowano
Poczekaj teraz na kontre :decayed:

Moje info nie było zamierzone :grin:

Opublikowano

A moje nie wiem skąd się wzięło :wink:

Opublikowano

To prawda, że powyżej 2.0 już OC się nie zmienia co do pojemności?

Opublikowano

Nie zmienia sie.

Opublikowano

mi tam sie znaczek w kolorze podoba :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.