Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany proszę napiszcie mi jakie kody silnika które występowały w audi 1.8T są godne polecania, rocznik 2001 i w górę. Przymierzam sie do tej A6 c5 i musze importerowi podać konkrety.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najlepiej AVJ 150ps

Opublikowano

ja mam w c5 APU ale czy dobry? i czy po 2001 wystepowal to nie wiem... napewno mam juz przepustnice elektroniczna :kox:

Opublikowano
Pany proszę napiszcie mi jakie kody silnika które występowały w audi 1.8T są godne polecania, rocznik 2001 i w górę. Przymierzam sie do tej A6 c5 i musze importerowi podać konkrety.

Tylko mi nie mów, że kupisz auto którego uprzednio nie sprawdzisz.... przyprowadzi Ci i co ... każe Ci kupić bo złożyłeś zamówienie ??? Za chwilę możesz powiedzieć że namawialiśmy Cię na 1,8T a tu tyle kasy trzeba wyłożyć żeby go zrobić......

Opublikowano

Waldek coś tak zamilkł wczoraj na gg? ;)

Opublikowano

Ale Ty żeś się uparł na tą benzynę... Nigdy w życiu nie zamienię TDI na benzynę.

Opublikowano
Ale Ty żeś się uparł na tą benzynę... Nigdy w życiu nie zamienię TDI na benzynę.

Ja jeździłem benzynami.... avensis 2,0 150ps, potem volvo S70 2,5T a później już A4 AVF 131PS a teraz paździoch :facepalm:

Opublikowano
Ale Ty żeś się uparł na tą benzynę... Nigdy w życiu nie zamienię TDI na benzynę.

Tylko benzyna, nigdy TDI. Diesel do traktorów i TIRów się nadaje.

---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

Pany proszę napiszcie mi jakie kody silnika które występowały w audi 1.8T są godne polecania, rocznik 2001 i w górę. Przymierzam sie do tej A6 c5 i musze importerowi podać konkrety.

Tylko mi nie mów, że kupisz auto którego uprzednio nie sprawdzisz.... przyprowadzi Ci i co ... każe Ci kupić bo złożyłeś zamówienie ??? Za chwilę możesz powiedzieć że namawialiśmy Cię na 1,8T a tu tyle kasy trzeba wyłożyć żeby go zrobić......

Powiedziałem mu już, że przez ASO będe sprawdzał ten samochód. Jak mu się nie spodoba to innego kolesia ma jeszcze co sprowadza. Jakbym miał czas to bym samo sobie pojechał i kupił.

Opublikowano
Ja jestem.

Tylko mi nie mów, że jeszcze płacisz za bilety do tego piłkarskiego cyrku ? Polska piłka jest tak samo ciekawa i emocjonująca jak gra dwóch starców w deszczowy dzień w szachy.

Oglądam na Canal +. Jakoś nie rajcuje mnie wydzieranie się na stadionie. Ponadto miłość jest ślepa i nie zrozumiecie chłopaka, który kopie piłkę od najmłodszych lat do teraz. Każdy ma swoje hobby, ja mam motoryzacje, piłkę oraz dziwki, koks i tajski boks:grin:

Opublikowano

A bo ja tylko na chwilkę i poszedłem... rzadko na gg jestem :wink:

Opublikowano
dziwki, koks

Witam w klubie

Opublikowano

Nelson to wiecie, prostytutki zapiekanki :nabijasie:

Opublikowano

Powiem wam,że też bym poszedł na rynek obejrzeć naszych przyszłych mistrzów :banan:

Ale jak pomyślę o takiej ilości chołoty jaka będzie,to mi się odechciewa :kox:

wk***ia MNIE JUŻ TE DUBLOWANIE POSTÓW !
Opublikowano
Dostępna jest IV tura kubków z logo klubu.

Chętnych na zakup kubka zapraszam do wątku:

http://a4-klub.pl/showthread.php?202835-Kubki-Klubowe-IV-tura

Polecam kubeczki bo ja mam już od dawien dawna i jest GIT. W jednym tylko urwałem ucho a raczej mi upadł ale drugi miewa się super.

Jak są chętni to ja chętnie jeden zamówię jeszcze sobie.... za większą ilość przesyłka jest 12 a za jeden 10zł więc zastanawiać się.

Opublikowano

Wrocław gratuluje mistrza polski:hi:

Opublikowano
:naughty: Czyli Nelson ma wieczór z głowy :decayed:
Opublikowano
Wrocław gratuluje mistrza polski:hi:

a coś tam słyszałem :decayed:

Opublikowano
:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::decayed:
Opublikowano

hehe z racji tego ze siostra od paru lat mieszka we wro i sam czesto bywam ( w ten weekend co bedzie np) to tez sie ciesze i kibicowalem :banan:

trener zrobil mega robote

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.