Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Wiecznie słucham opinie importerów aut z niemiec,

Ja latałem koło 4 lat po fury do niemiec i powiem Ci tyle jak będziesz brał furę w tureckim/rosyjskim/polskim komisie to możesz się naciąć... oni od rana jeżdżą po wioskach i skupują paździerze które potem lądują na placu. Ale wystarczy zrobić sobie wycieczkę po salonach audi w mniejszych miejscowościach i kupisz naprawdę dobrą furę z pewnym przebiegiem od gościa który ostatni raz widział Wrocław w 1945. Fakt że ceny są wyższe jak w PL ale salon po przyjęciu auta w rozliczeniu robi zerowy przegląd i masz wszystko jak na tacy.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czemu zamknąłeś interes ?

Opublikowano
  • Autor

Interes dalej hula i ma się bardzo dobrze. Ja pracowałem dla kolegi tylko że pewna sytuacja wymusiła na mnie przebranżowienie. Gdybym wtedy myślał tak jak teraz to bym już dawno miał swój dobrze prosperujący interes z autolawetą i organizowałbym wycieczki po hitlerowskich wioskach dla takich ludzi jak Ty.

Opublikowano

No a nie chciałbyś wejść w coś takiego jeszcze raz? Wejdź na gg.

Opublikowano

Sprowadźcie mi a6 c5 1.8TQ sedan.:decayed:

Opublikowano

kurde poszukaj troche poczekaj a znajdzies

ja swoja wygrzebalem w miare szybko i sam w przebieg nie wierzylem ale po dokladnej inspekcji lakierniczej itp to teraz wierze

co prawda lakierniczo nie jest idealna - wgniotka na klapie zderzaki itp ale reszta w sumie cacy Goli potwierdzi :decayed:

tyle ze sedan wydaje mi sie brzydszy ale kwestia gustu

a i moja 1.8TQ jest w manualu :banan:

Opublikowano

Przejechałem się dzisiaj afn'em wykręconym na 180ps... to jest to czego mi potrzeba :kox:

Opublikowano
Sprowadźcie mi a6 c5 1.8TQ sedan.:decayed:

Chodzi Ci o ten model mam nadzieję :decayed:

audi_a6_c5_3.jpg

Opublikowano

Tak zgadza się nie musi być quattro, ale ide za Waszymi poradami i kupię 1.8 T.

Opublikowano
Tak zgadza się nie musi być quattro, ale ide za Waszymi poradami i kupię 1.8 T.

Ja jakbym trafił takiego kondona w kombi z 1,9 131ps to brałbym. Miejsca tyle że ho ho

Opublikowano
Tak zgadza się nie musi być quattro, ale ide za Waszymi poradami i kupię 1.8 T.

Ja jakbym trafił takiego kondona w kombi z 1,9 131ps to brałbym. Miejsca tyle że ho ho

BLEE :sick3:

Opublikowano

hehe miejsca w kondonie braklo jak na ryby na majowe jechalismy :decayed: stwierdzilem ze za mala jest ;)

Opublikowano
hehe miejsca w kondonie braklo jak na ryby na majowe jechalismy :decayed: stwierdzilem ze za mala jest ;)

Tam się motorówki nie wsadzi :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Tak zgadza się nie musi być quattro, ale ide za Waszymi poradami i kupię 1.8 T.

Ja jakbym trafił takiego kondona w kombi z 1,9 131ps to brałbym. Miejsca tyle że ho ho

BLEE :sick3:

Kondon ładniejszy niż ten tył jakby ktoś z plasteliny lepił :decayed:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=234111

Krystian łykaj kratki zderzaka.

Opublikowano

brzydki kondon? hornet motorowki nie bralismy ale mala lodka by sie zmiescila jak by kanape polozyl :polew:

040d0d032627ef98med.jpg

teraz sa 17 bo 19 na dziurach to masakra i rurki swiatlo dzienne ujrzaly bo Q ma dwie z tylu no i dystanse po 20 mm tyl i 15 z przodu

gleby nie bedzie bo ma byc wygodnie i wjedzie w rozne miejsca lesne na ryby na przyklad i na szutrach pelen wypas bez strachu...\

8f8e23912354b91cmed.jpg

Opublikowano

Mnie się poprostu avant nie podoba nie to ze audi poprostu nienawidze kombi.

Opublikowano

gusta rozne mi sie sedan nie podoba wcale :wink: to tak jak jednemy czarna drugiemu blond :decayed:

Opublikowano
Mnie się poprostu avant nie podoba nie to ze audi poprostu nienawidze kombi.

Oj tam, oj tam :decayed:

Opublikowano
:suicide_anim: nie widziałem wcześniej tej emotki,bardzo długa jest.:decayed:
Opublikowano

Gobi toz to chyba russian rulette ;) bede we wro to dzwonie i ruszamy w miasto tylko jakas panne zorganizuj bo ja bede ze swoja zapewne :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.