Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie kurde mam taki nawał w pracy i po pracy że mam plecy na każdym froncie. Będę wnioskował o przedłużenie doby do 40 godzin. Wtedy wyjdę na prostą. Może Ty zamów a ja Ci oddam hajs.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gobi Twoja fura stała ostatnio na placu Bema koło Rossmana?

Opublikowano

:hi:bry

Opublikowano

witam panowie.

mam pytanko. potrzebuje gnojowozu. passat b4 w dobrym stanie

moze komuś udało mu sie podjechac do Chojnowa

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-full-opcja-C24065916.html

bo nie chiałbym jechac z poznaia tylko po to zeby na pierwszy rzut oka stwierdzic ze auto to jedynie rdza. bardziej zalezy mi na budzie niż silniku, wyposazeniu.

jak by ktos moze z okolić miał blisko i oblukał na zywo bede wdzieczny i nie omieszkam sie odwdzieczyć.

Opublikowano
witam panowie.

mam pytanko. potrzebuje gnojowozu. passat b4 w dobrym stanie

moze komuś udało mu sie podjechac do Chojnowa

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-full-opcja-C24065916.html

bo nie chiałbym jechac z poznaia tylko po to zeby na pierwszy rzut oka stwierdzic ze auto to jedynie rdza. bardziej zalezy mi na budzie niż silniku, wyposazeniu.

jak by ktos moze z okolić miał blisko i oblukał na zywo bede wdzieczny i nie omieszkam sie odwdzieczyć.

Uuuu, widzę Grzesiu coś zaczynasz kombinować? :naughty:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

witam panowie.

mam pytanko. potrzebuje gnojowozu. passat b4 w dobrym stanie

moze komuś udało mu sie podjechac do Chojnowa

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-full-opcja-C24065916.html

bo nie chiałbym jechac z poznaia tylko po to zeby na pierwszy rzut oka stwierdzic ze auto to jedynie rdza. bardziej zalezy mi na budzie niż silniku, wyposazeniu.

jak by ktos moze z okolić miał blisko i oblukał na zywo bede wdzieczny i nie omieszkam sie odwdzieczyć.

Uuuu, widzę Grzesiu coś zaczynasz kombinować? :naughty:

Opublikowano
witam panowie.

mam pytanko. potrzebuje gnojowozu. passat b4 w dobrym stanie

moze komuś udało mu sie podjechac do Chojnowa

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-full-opcja-C24065916.html

bo nie chiałbym jechac z poznaia tylko po to zeby na pierwszy rzut oka stwierdzic ze auto to jedynie rdza. bardziej zalezy mi na budzie niż silniku, wyposazeniu.

jak by ktos moze z okolić miał blisko i oblukał na zywo bede wdzieczny i nie omieszkam sie odwdzieczyć.

Prędzej chłopaki z Legnicy to ogarną bo mają bliżej.

Opublikowano

czyje to audi dzisiaj stalo na czajkowskiego? czarny avant blachy cos 9bla bla (lub jakos tak), w automacie :P tyle pamietam:P

Opublikowano

nie zaczynam kombinować. tylko potrzebuje auta które dużo pomieci i nie bedzie mi go szkoda na firme

Opublikowano
nie zaczynam kombinować. tylko potrzebuje auta które dużo pomieci i nie bedzie mi go szkoda na firme

A, myślałem, że jakiś projekt szykujesz :wink:

Opublikowano
  • Autor

Emil to jak zamawiasz te ramki czy poczekamy na większą ilość osób ?

Opublikowano

Bry Szczuraz zamów ja jakoś nie mam głowy do takich rzeczy ostatnio.

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:hi:

Nie ma to jak zaspać na drugą zmianę :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

:grin: rozjebałeś mi nerki... :polew:

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

103ac8c5765d3939m.jpg 581eb22fdc3e0299m.jpg :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
:grin: rozjebałeś mi nerki... :polew:

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

http://images50.fotosik.pl/1571/103ac8c5765d3939m.jpg http://images35.fotosik.pl/1375/581eb22fdc3e0299m.jpg :naughty::naughty::naughty:

:facepalm: najlepsze jest to, że napisałem to wczoraj :facepalm: teraz jak się zalogowałem to dopiero się pojawił ten post :doh:

Piękna fela :slina:

Opublikowano
  • Autor

3-częściowa skręcana 19 w chromie :naughty:

Opublikowano

ładna felga :) potwierdzam

Opublikowano
3-częściowa skręcana 19 w chromie :naughty:

Dobra, dobra...lepiej mów czy już jest Twoja :naughty::decayed:

Opublikowano

Jutro o 10 przyjeżdzają po moja a4 z Tych. Zobaczymy czy wezmą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.