Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale dużo mu jeszcze brakuje... :thumbdown::whistling:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oj tam oj tam. Spójrz na moje jajca i zobacz ile tam jeszcze brakuje:

p><p><img src= Uploaded with ImageShack.us[/img]

:kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
Byłem oglądać auto w Sycowie, obraz bidy i rozpaczy....

http://otomoto.pl/audi-a4-1999-lift-stan-bdb-alu-17-C23965443.html

Kupił auto w Holandii, nic mu nie wiadomo na jakikolwiek temat. Brak kilku elementów plastikowych pod maską. Ogólnie cena 13,5k + 750zł opłat. Do roboty rozrząd, uszczelka pod deklem, uszczelka pod głowicą, plastik trzymający bagnet upierdolony przez co olej sp***dala. Listwy drzwiowe ledwo się trzymają. Gość jak zobaczył moją furę i laptopa, od razu wiedział, że jej nie sprzeda:grin:

Ej stary a na h*j by Ci było to padło?!

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

Kto tutaj ma białą A4 w pakiecie S4 (chyba) z dymionymi tylnymi lampami? Widziałem ją dwa razy ostatnio dzień po dniu i wygląda prze chu**

Nie od nas z forum, ale z Nelsonem ją oglądaliśmy jak byłem w Polsce. Kozacka szmata jest, AFB pod maską, całe body z eSy.

BTW Hardjack, od kiedy jesteś jako że z Wrocławia? :)

A na c**j Ci ku**s między nogami?! To się pucuj świerzak, bo wykurwisz tak jak tamten na harem i Ci jeszcze dupsko pęknie hehe:grin:

Opublikowano
Byłem oglądać auto w Sycowie, obraz bidy i rozpaczy....

http://otomoto.pl/audi-a4-1999-lift-stan-bdb-alu-17-C23965443.html

Kupił auto w Holandii, nic mu nie wiadomo na jakikolwiek temat. Brak kilku elementów plastikowych pod maską. Ogólnie cena 13,5k + 750zł opłat. Do roboty rozrząd, uszczelka pod deklem, uszczelka pod głowicą, plastik trzymający bagnet upierdolony przez co olej sp***dala. Listwy drzwiowe ledwo się trzymają. Gość jak zobaczył moją furę i laptopa, od razu wiedział, że jej nie sprzeda:grin:

Ej stary a na h*j by Ci było to padło?!

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

Kto tutaj ma białą A4 w pakiecie S4 (chyba) z dymionymi tylnymi lampami? Widziałem ją dwa razy ostatnio dzień po dniu i wygląda prze chu**

Nie od nas z forum, ale z Nelsonem ją oglądaliśmy jak byłem w Polsce. Kozacka szmata jest, AFB pod maską, całe body z eSy.

BTW Hardjack, od kiedy jesteś jako że z Wrocławia? :)

A na c**j Ci ku**s między nogami?! To się pucuj świerzak, bo wykurwisz tak jak tamten na harem i Ci jeszcze dupsko pęknie hehe:grin:

No z tym lwem na gadu to doj**ałeś totalnie :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja dzisiaj na 16 jadę na robotę więc na spot nie zajadę. Arku dzwoń do mnie wieczorkiem jak będziesz od kobiety wracał to sie ustawimy. :wink:

Opublikowano

:hi:ja dzisiaj zawitam na spocie

Opublikowano

Ja się pojawię... za gorąco na wlewanie w korpus alkoholu :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Potwierdzam jestem miekki po 3 piwie na ogrodzie... :thumbdown: Dobrze że pracuje a nie siedze bo bym umarł. Do 16 muszę być świeży bo na fuchę jadę. Na szczęście ja nie prowadzę. :decayed:

Opublikowano
Potwierdzam jestem miekki po 3 piwie na ogrodzie... :thumbdown: Dobrze że pracuje a nie siedze bo bym umarł. Do 16 muszę być świeży bo na fuchę jadę. Na szczęście ja nie prowadzę. :decayed:

Samobójstwo pić w taki upał i to jeszcze na słońcu.

Opublikowano
  • Autor

Robota sama sie nie zrobi a pić trzeba... :grin:

Opublikowano

:hi::hi::hi:

Od razu mówię że nie ma masakrycznego bujania to są takie sporadyczne nierówności wydaje mi się z pracy silnika.A przyczyną mogą być również poduszki pompki jak i dwumas

Oki dzięki za pomoc

vagów u nas trochę jest, kwestia, czy nie będą miały problemu z B7, bo to raczej te "słabsze" kabelki. Ale podjedziesz na spot, to coś można spróbować ogarnąć. Tylko uprzedź wcześniej, bo nie zawsze jest laptop.

a u mnie jedna z pierwszych w pełni przespanych nocy :banan:

niestety z perspektywy następnych trzech tygodni - raczej ostatnia

co do spotu, ja nie wiem, postaram się być, bo mnie dawno nie było, ale obiecać nie mogę :kwasny:

Kaju, kiedy wpadasz do PL się pochwalić?!

Opublikowano
  • Autor
w czerwcu będę w kraju

2012-05-18 15:07:27

na 24 kupiłem bilet

2012-05-18 15:07:34

przylatuję na tydzień czasu

także szykuje się lekki reset w dobrej pizzy :decayed:

Opublikowano

Byłem oglądać tą A6 C5 3.0 w oleśnicy. Ogólne wrażenia to spoko samochód.

Wrzucam pare zdjęć:

dsc5411oy.th.jpgdsc5410y.th.jpgdsc5409l.th.jpgdsc5408z.th.jpgdsc5407g.th.jpgdsc5406.th.jpgdsc5405a.th.jpgdsc5404t.th.jpgdsc5403l.th.jpgdsc5402e.th.jpgdsc5401eb.th.jpgdsc5400h.th.jpgdsc5399s.th.jpgdsc5398n.th.jpgdsc5397z.th.jpgdsc5396l.th.jpg

Auto ma przejechane 224 kkm rozrząd wymianiany rok temu. Rok produkcji 2002. Tiptronic sprawdziłem w następujący sposób:

- na wzniesieniu bieg D puszczam noge z hamulca auto nie stoczyło sie na dół, nie zgasło, a wręcz powoli do przodu jechał

- Na biegu N równa powierzchnia auto stoi.

- Kick down nie przeciąga ładnie płyna redukcja, przerzuca biegi bez szarpania.

- bieg R wchodzi bez zgrzytów stuków.

- bieg S wkręca na większe obroty.

- Przerzucanie reczne bez zarzutu.

Auto z a6 forum.

Co mi się nie podobało:

- lakier do odświerzenia, lekkie ryski, na klapie od bagażnika lekki wgniot.

- pod korkiem wlewu oleju mała warstwa osadu białego.

- opony szrot, felgi brzydkie.

- podobno przegub prawy do wymiany.

Wołają 26,5 k.

Opublikowano
w czerwcu będę w kraju

2012-05-18 15:07:27

na 24 kupiłem bilet

2012-05-18 15:07:34

przylatuję na tydzień czasu

także szykuje się lekki reset w dobrej pizzy :decayed:

Oj ten reset jak pogoda dopisze to lepiej w plenerze :decayed::decayed:

Opublikowano
Byłem oglądać tą A6 C5 3.0 w oleśnicy. Ogólne wrażenia to spoko samochód.

Wrzucam pare zdjęć:

http://img233.imageshack.us/img233/5158/dsc5411oy.th.jpghttp://img403.imageshack.us/img403/1825/dsc5410y.th.jpghttp://img214.imageshack.us/img214/5728/dsc5409l.th.jpghttp://img717.imageshack.us/img717/6101/dsc5408z.th.jpghttp://img717.imageshack.us/img717/3535/dsc5407g.th.jpghttp://img560.imageshack.us/img560/1936/dsc5406.th.jpghttp://img214.imageshack.us/img214/6298/dsc5405a.th.jpghttp://img51.imageshack.us/img51/9415/dsc5404t.th.jpghttp://img16.imageshack.us/img16/1368/dsc5403l.th.jpghttp://img809.imageshack.us/img809/9543/dsc5402e.th.jpghttp://img27.imageshack.us/img27/1303/dsc5401eb.th.jpghttp://img19.imageshack.us/img19/7331/dsc5400h.th.jpghttp://img14.imageshack.us/img14/2940/dsc5399s.th.jpghttp://img338.imageshack.us/img338/8003/dsc5398n.th.jpghttp://img7.imageshack.us/img7/989/dsc5397z.th.jpghttp://img195.imageshack.us/img195/9389/dsc5396l.th.jpg

Auto ma przejechane 224 kkm rozrząd wymianiany rok temu. Rok produkcji 2002. Tiptronic sprawdziłem w następujący sposób:

- na wzniesieniu bieg D puszczam noge z hamulca auto nie stoczyło sie na dół, nie zgasło, a wręcz powoli do przodu jechał

- Na biegu N równa powierzchnia auto stoi.

- Kick down nie przeciąga ładnie płyna redukcja, przerzuca biegi bez szarpania.

- bieg R wchodzi bez zgrzytów stuków.

- bieg S wkręca na większe obroty.

- Przerzucanie reczne bez zarzutu.

Auto z a6 forum.

Co mi się nie podobało:

- lakier do odświerzenia, lekkie ryski, na klapie od bagażnika lekki wgniot.

- pod korkiem wlewu oleju mała warstwa osadu białego.

- opony szrot, felgi brzydkie.

- podobno przegub prawy do wymiany.

Wołają 26,5 k.

Emilku i co mamy Ci powiedzieć jak nikt auta nie widział... komora silnika bardzo czysta. Czy właściciel jeździł nią po pokoju ? Miernik lakieru miałeś przy sobie ? Vag był podpinany ?? Na dwóch zdjęciach widzę lekka różnicę błotników.... prawy i lewy.... przyjrzyj się dobrze...

http://imageshack.us/photo/my-images/717/dsc5408z.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/717/dsc5407g.jpg/

Nawet śruby którymi jest przykręcony są inne z jednej i z drugiej strony. Czy sprzedający powiedział, że auto nie bite ???

Na tym zdjęciu widać, że lewa lampa jest nowsza... dlaczego była wymieniana ?

http://imageshack.us/photo/my-images/16/dsc5403l.jpg/

Opublikowano

Horneciku :wink: vag nic nie wywalił, miernika lakieru nie miałem, właściciel typowy koleś z oleśnicy :grin: jeździł samochodem do pracy. Ten lakier bym sprawdził, ale musze od kogoś pożyczyć miernik. Wrzuciłbym go jeszcze do mechanika tylko tam w oleśnicy nie znam nikogo.

Podobno Kaju zna niektóre sztuki z DOL dlatego wrzuciłem.

Opublikowano

Czy widzisz już różnice na błotnikach ???

Opublikowano

Tak widzę różnicę. Właściciel mówił, że auto nie bite w 100 %. Różnice też widać w lampach. Znajomy oglądał i mówi to samo co Ty.

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

Dziękuje Hornet za rzucenie oczkiem :decayed:

Opublikowano

Emil, PW.

Opublikowano

Dlaczego sobie nie kupisz czujnika dzis mnie nie ma siedzę z dzieckiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.