Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie oklejał ktoś w sposób garażowy szyby samochodowe?

Ja nie masz doświadczenia to nie rób tego. Szkoda kasy na kolejną folię :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krzyknęli mi 800zł za wszystkie, nie uśmiecha mi się wywalić tyle kasy na samą ściemę.

Opublikowano
Krzyknęli mi 800zł za wszystkie, nie uśmiecha mi się wywalić tyle kasy na samą ściemę.

CO?! Kuuurwa to jedź do Ostrowa, tam i spowrotem masz 170-180km, 3-4 godzinki, zostawiasz 450zł i ciao. Ja pierdziele 800... :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Szukaj gdzieś taniej, na pewno znajdziesz.

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Szukaj gdzieś taniej, na pewno znajdziesz.

Opublikowano
  • Autor
Panowie oklejał ktoś w sposób garażowy szyby samochodowe?

Ja robiłem. Dużo roboty, dużo folii i ta z giełdy nie układa się pod opalarką i na dodatek blaknie.

był taki temat rok temu http://a4-klub.pl/dolno%B6l%B1skie-80/%5Ball%5D-wroc%B3aw-gdzie-tanio-przyciemnie-szyby-115111/

Opublikowano
:hi: dobry Panowie
Opublikowano

:hi:

Maciek, Goldik... Ja Nysę odpuszczam, mam pracujący weekend :facepalm:

Opublikowano

chlopaki gdzie mozna tanio i dobrze klime wyczyscic i uzypelnic czynnik we Wrocku ? Najelepiej jak by bylo otwarte w sobote do 20 :)

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Maciek, Goldik... Ja Nysę odpuszczam, mam pracujący weekend :facepalm:

c**jowizna ... :thumbdown: nie masz urlopu na żądanie ?

Opublikowano
chlopaki gdzie mozna tanio i dobrze klime wyczyscic i uzypelnic czynnik we Wrocku ? Najelepiej jak by bylo otwarte w sobote do 20 :)

Zagadaj do mojego szwagra 794 690 453

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

chlopaki gdzie mozna tanio i dobrze klime wyczyscic i uzypelnic czynnik we Wrocku ? Najelepiej jak by bylo otwarte w sobote do 20 :)

Zagadaj do mojego szwagra 794 690 453

Opublikowano

Siemka pany ja śmigam dziś do Nysy miejscówkę zarezerwujemy :banan:

Opublikowano
:hi:

Maciek, Goldik... Ja Nysę odpuszczam, mam pracujący weekend :facepalm:

c**jowizna ... :thumbdown: nie masz urlopu na żądanie ?

Umowa mi się kończy w tym miesiącu...nie ma co skakać :whistling::facepalm:

W końcu koniec zmiany...jeszcze jutro :thumbdown:

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

Abdul też furę sprzedaje... jakąś wyprzedaż urządzili, tylko ceny do korekty :decayed:

A4 / S4 2.830V QUATTRO fulll zobacz opis Tuning (2368872540) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Nie wyprzedaż tylko trzeba się kiedyś pażdziochów pozbyć....

Opublikowano
Nie wyprzedaż tylko trzeba się kiedyś pażdziochów pozbyć....

A Ty kiedy się pozbywasz? :naughty:

Opublikowano
Nie wyprzedaż tylko trzeba się kiedyś pażdziochów pozbyć....

A Ty kiedy się pozbywasz? :naughty:

nie wiem.. jeździ :decayed: sąsiad mi łeb suszy, że weźmie a raczej sąsiada brat ale jakoś sentyment mam do paździocha :wink:

Opublikowano

A tak na marginesie... nigdy nie powiedziałeś głośno ile kuniów/niutków tam masz :whistling::naughty:

Opublikowano
  • Autor

90 i to ledwo żywych kopci to to nie zbiera się i rdzewieje na dodatek :grin:

Opublikowano
90 i to ledwo żywych kopci to to nie zbiera się i rdzewieje na dodatek :grin:

50 po zawale :decayed:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

A tak na marginesie... nigdy nie powiedziałeś głośno ile kuniów/niutków tam masz :whistling::naughty:

nie znam się :decayed:

Opublikowano

przydałby się taki przycisk, jak na facebook'u jest - "Lubię to!" :naughty:

Opublikowano
przydałby się taki przycisk, jak na facebook'u jest - "Lubię to!" :naughty:

jest :decayed: znaczy się był ale na chwilę obecną jest zastąpiony

Opublikowano

A ja jestem bardzo zadowolony. Znalazłem dziurę w dolocie:decayed: Teraz suka za***rdala aż strach:kox: Wczoraj niestety nie dałem rady 2.0 TFSI :( Z tego co widzę, na sportaudi wyprzedaż RS4.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.