Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie napisali jaki to jest rodzaj GPS ? Chodzi o typ. To, że napisane że szybko łapie fix to może każdy napisać. Navi jak navi. Każda jest dobra pod warunkiem, że ma dobry procesor i dobry moduł gps. Obudowa i nazwa jest drugoplanowa.

Polecam forum http://www.my-navia.pl/index.php?sid=7e61ac735c7521537ed11fa3662da141 dowiesz się wszystkiego co pomoże przy wyborze nawigacji.

Opublikowano

Czy nie możesz choć ras napisać tak lub nie, tylko jakieś filozofie.

Opublikowano
Czy nie możesz choć ras napisać tak lub nie, tylko jakieś filozofie.

tak ale procek trochę słaby..... mógłby być mocniejszy. Uczyli w szkole czytać ? Ja nie śpię z nawigacjami. Już przepływkę raz kupiłeś :facepalm: doczytaj trochę. Może coś tańszego i lepszego jest na rynku. Kupisz navi ze słabym prockiem i auto mapa będzie chodziła jak tetris i co znowu qr** kasa w błoto. Tą kamerę to za***ią Ci szybciej niż kratki

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

jaki cwaniak oczytany piszą że działa a inne nie maja kamerki

po za tym w moim mioo 200 działa auto mapa i ma 3lata to w nowej ma nie działać.

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

jaki cwaniak oczytany piszą że działa a inne nie maja kamerki

po za tym w moim mioo 200 działa auto mapa i ma 3lata to w nowej ma nie działać.

Opublikowano
jaki cwaniak oczytany piszą że działa a inne nie maja kamerki

po za tym w moim mioo 200 działa auto mapa i ma 3lata to w nowej ma nie działać.

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

jaki cwaniak oczytany piszą że działa a inne nie maja kamerki

po za tym w moim mioo 200 działa auto mapa i ma 3lata to w nowej ma nie działać.

w niektórychnavi jak reklamują że niby HD auto mapa się przycina..... przez marketingowe HD. :facepalm:

Opublikowano

Panowie bede mial dwa bilety na mecz naszych z czechami w Wroclawiu , jednak na 90 % nie bede tam mogl byc , czy jest moze ktos kto ma bilety na mecze w Wawie i bylby sklonny sie zamienic ?? Jak cos priv

Opublikowano

Emil, to że gość jest z forum. Wcale nie jest gwarantem zadbanej i nie bitej A6. Niestety szara Polska rzeczywistość.

Opublikowano
:hi: siema zapowiada sie upalny tydzień mam nadzieje że przyszły weekend w Nysie na zlocie też pogoda dopisze
Opublikowano
  • Autor

znając moje szczęście będzie załamanie pogody ulewy, grad, śnieg i zamiecie. :grin: Ustawiałeś się już na wyjazd ? Rozmawiałem wczoraj z Krystianem i leci z nami więc trzeba by już coś powoli uzgadniać.

Opublikowano

Panowie, 24 czerwca o 9:50 widzę transparenty na lotnisku :naughty:

Opublikowano
  • Autor

chyba na euro :decayed:

Opublikowano
Emil, to że gość jest z forum. Wcale nie jest gwarantem zadbanej i nie bitej A6. Niestety szara Polska rzeczywistość.

Odpuściłem sobie to auto.

Opublikowano

Maciek dzięki jeszcze raz za gumy...rozliczymy się na wyjeździe :thumbup1: który i tak stoi pod znakiem zapytania...nawał roboty :doh:

Opublikowano

Arek, robota nie zając :decayed:

Opublikowano
Arek, robota nie zając :decayed:

Powiedz to mojemu szefowi :facepalm: mówię mu, że aż tyle sztuk nie potrzebujemy...a On, że potrzebujemy i choy, a nawet do galwanizy nie wozi gotowców. Dym dzisiaj był w firmie aż miło ale nie przetłumaczysz idiocie. Dzisiaj robiłem od 5 rano do 18:30 :doh: Jutro będę wiedział czy w sobotę i niedziele też będę pracował :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

a ja zaczynam o 22 nocki i będę do czwartku nie żywy :thumbdown: Z piątku na sobotę mam już na bank wolne także lecę na nysę już wyspany :naughty:

Opublikowano

Ja mam nadzieję, że mnie jednak pracujący weekend ominie :whistling:

Opublikowano
  • Autor

ja też bo razem jeszcze nie piliśmy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.