Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę emil że w końcu nowy nabytek w rodzinnie :thumbup1: u mnie dzis zagościły wtryski 216 w końcu

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

coś czuję że będzie dymić :decayed:

Opublikowano
coś czuję że będzie dymić :decayed:

teraz też dymi :grin:

Opublikowano
Widzę emil że w końcu nowy nabytek w rodzinnie :thumbup1: u mnie dzis zagościły wtryski 216 w końcu

Miernik się spisał, flacha będzie :banan:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

Pany może byśmy coś wypili w sobotę?

Opublikowano

Widzę, że już sobie poradziłeś :decayed:

Areczku, to czarno białe jednak w kolorze, ale bez Thalii :decayed: w wolnej chwili, poleci do propozycji kalendarza :decayed:

11_DSC05994.jpg

:hi:

Opublikowano
Widzę emil że w końcu nowy nabytek w rodzinnie :thumbup1: u mnie dzis zagościły wtryski 216 w końcu

Miernik się spisał, flacha będzie :banan:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

Pany może byśmy coś wypili w sobotę?

No piję bo mam chrzciny młodego :decayed:

Opublikowano

a ja piję w marcinkowicach w sobotę :banan:trza wykorzystać trzy tygodnie urlopu a co do dymienia wtrysków to na razie nie dymią bo leżą w schowku :grin: jutro zakładam mam nadzieje zę pójdzie w miarę :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ja od piątku do poniedziałku jestem w wawie i tam piję :wink:

Widzę, że już sobie poradziłeś :decayed:

frajdej poradził :grin:

Opublikowano

Wybacz ale nie skumałem Twojej wypowiedzi... Mgłbys rozwinac??

P.s. z tego ajm daloby sie jeszcze troche ugrac :)

o i pan Jacek się pojawił :naughty: wybieram sie i wybieram do tej leśnicy i wybrać nie mogę :facepalm:

Pan Jacek waży u mnie fury:decayed:

Opublikowano

zapytam mojego dobrego kolege co montuje gaz do teraz. tak jak mowilem gaz do tych mocy to min 4kpln

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Pan Jacek waży u mnie fury:decayed:

Powiedz "Pan" jeszcze raz do mnie...... na Pana trza miec wyglad i pieniadze , a ja w dowolnej kolejnosci ani jednego ani drugiego :)

Opublikowano

Ja też nie mam jednego ani drugiego, aczkolwiek d*py jakoś lecą na śmieciarza:grin:

Opublikowano
Ja też nie mam jednego ani drugiego, aczkolwiek d*py jakoś lecą na śmieciarza:grin:

To te śmieci nieźle pachną :decayed: cipek, kiermana założona?

Opublikowano
Ja też nie mam jednego ani drugiego, aczkolwiek d*py jakoś lecą na śmieciarza:grin:

ale my nie mówimy o tanich ukrainkach stojących przy lesie....

Opublikowano
Ja też nie mam jednego ani drugiego, aczkolwiek d*py jakoś lecą na śmieciarza:grin:

ale my nie mówimy o tanich ukrainkach stojących przy lesie....

Wolę bułgarki:decayed: Kiera jeszcze do mnie nie doszła...:kwasny:

Opublikowano
Ja też nie mam jednego ani drugiego, aczkolwiek d*py jakoś lecą na śmieciarza:grin:

ale my nie mówimy o tanich ukrainkach stojących przy lesie....

Wolę bułgarki:decayed: Kiera jeszcze do mnie nie doszła...:kwasny:

Tylko pamiętaj niech wcześniej się podmyją :polew:

Opublikowano
  • Autor

chyba z butelki :facepalm::grin: BTW Nie wierzę że król złomu pcha swoje mięcho w bułgarski pojemnik na nasienie :naughty:

Opublikowano
chyba z butelki :facepalm::grin: BTW Nie wierzę że król złomu pcha swoje mięcho w bułgarski pojemnik na nasienie :naughty:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
chyba z butelki :facepalm::grin: BTW Nie wierzę że król złomu pcha swoje mięcho w bułgarski pojemnik na nasienie :naughty:

:polew::polew::polew::polew:

:nabijasie: LEŻE :polew:

Opublikowano

Ma ktos vaga we wro i potrafi wymienic i ustawic modul do tempomatu i kompa z manetkami ??Gosc zawolal sobie 300 zl-z tego co czytalem na forum to 40 min roboty

Opublikowano
Ma ktos vaga we wro i potrafi wymienic i ustawic modul do tempomatu i kompa z manetkami ??Gosc zawolal sobie 300 zl-z tego co czytalem na forum to 40 min roboty

Wiedza kosztuje jeśli nie robisz sam :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.