Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wypatrzyłem dziś kolegę Spartana na kamieńskiego

:hi:

Często tamtędy latam... następnym razem trąb :decayed: Jak na razie nie mam nawet chwili wolnej na sesje...zacząłem akord :facepalm: będziesz na spocie to się dogadamy :wink:

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

Kaju kiedy planujesz puścić flaty w świat? :naughty:

Zakochałeś się? :wink: na zimę, bo na nowy sezon wpadają RSy 19'.

Bardzo dobry wybór... musisz tylko uważać na bardzo dobre podróbki jakie wyszły na rynek. :kwasny:

Tylko ori. Innych felg nie uznaje...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zakochałeś się? :wink: na zimę, bo na nowy sezon wpadają RSy 19'.

Zakochać to może nie... ale robią robotę :whistling::naughty::kox:

Opublikowano

To sa zarezerwowane dla Ciebie ;) zaoszczędzisz na wysyłce bo osobiście odbierzesz :decayed:

Opublikowano

jeszcze trzeba coś o liczbach porozmawiać :heat:

:decayed:

Opublikowano

To już na PW :decayed:

Opublikowano

Ktoś w niedziele wybiera się na spota ?

Opublikowano

Co znalazłem dzisiaj w skuterze...

Zdj_cie0178.jpg

3 dni temu był to nowy kevlarowy pasek napędowy :facepalm:

Opublikowano
:nabijasie: konkret stary... :facepalm:
Opublikowano

Czekaj cykne fote jak wygląda przeciwtalerz wario :naughty:

O mam :whistling: kiedyś otwór miał wieloklin i był w osi :facepalm:

DSC02484.jpg

DSC02485.jpg

DSC02487.jpg

Najlepsze jest to że rolki znalazłem przyklejone/przytopione do wario :facepalm: temp. musiała być zajebi@!a :whistling:

Opublikowano
:shock3::facepalm::facepalm:
Opublikowano

Ja to bym to padło rzucił w krzaki i wrócił autobusem...a kobita pchała 2,5km :nabijasie:

Opublikowano
Ja to bym to padło rzucił w krzaki i wrócił autobusem...a kobita pchała 2,5km :nabijasie:

No i prawidłowooooo :decayed: tak ma być :decayed:

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

Na przyszły sezon te:

ORGINALNE FELGI AUDI RS 19 255/35/19 IDEALNY STAN (2439799080) - motoAllegro

:jerk:

Opublikowano

Widziałem kiedyś na legnickiej pod mc zółtego avanta b5 na takich 19... szczerze, szału nie bylo... :wink:

nawet gdzieś mam foto z kalkulatora :decayed: zaraz poszukam

kuźwa nic nie widać :thumbdown: za daleko był :thumbdown: Niby na blachach DTR a więcej go nie widziałem :eusathink:

Zdj_cie0149.jpg

Zdj_cie0150.jpg

Fajne duże koło ale cyca nie rwie :decayed:

Opublikowano

To ten MC przy małej astrze? Koorwa musiałbym do dziewczyn tam zawitać na jakąś kawkę... :decayed: Cyca nie rwie, bo czarne, w polerce na czarnym aucie zrobi robote o Panie :jerk:

Opublikowano

dokładnie tam :wink: to je amelinium tego nie pomalujesz więc tylko poler :naughty: sam będziesz polerował? :naughty: współczuje...ręczna robota 99% :decayed:

btw ja swoje chciałem polerować...ale przy samym myciu mnie szlag trafia :facepalm: tyle tych malutkich ramionek :facepalm:

Opublikowano
To ten MC przy małej astrze? Koorwa musiałbym do dziewczyn tam zawitać na jakąś kawkę... :decayed: Cyca nie rwie, bo czarne, w polerce na czarnym aucie zrobi robote o Panie :jerk:

Tylko nie rób czarnych felg do czarnego auta :facepalm:

Opublikowano
To ten MC przy małej astrze? Koorwa musiałbym do dziewczyn tam zawitać na jakąś kawkę... :decayed: Cyca nie rwie, bo czarne, w polerce na czarnym aucie zrobi robote o Panie :jerk:

Tylko nie rób czarnych felg do czarnego auta :facepalm:

Nie no co Ty, z h*ja nie spadłem... Po h*j to kupować duże felgi i malować je w czerń, która pomniejsza wizualnie... :facepalm: to tak jakbym lizaka przez szybe lizał... :facepalm:

Opublikowano

Żółta :thumbdown: Dużo ładniejsza Twoja Spartan chociaż kolor kontrowersyjny :grin: ale mi się podoba :banan:

Opublikowano
Żółta :thumbdown: Dużo ładniejsza Twoja Spartan chociaż kolor kontrowersyjny :grin: ale mi się podoba :banan:

Na spocie byś się pokazał :whistling: Tylko my się nie znamy jeszcze :hi::wink:

Opublikowano
  • Autor
Ktoś w niedziele wybiera się na spota ?

ja od jutra do poniedziałku jestem na bibie w Warszawie także odpadam.

O mam :whistling: kiedyś otwór miał wieloklin i był w osi :facepalm:

widzę że grubo popłynąłeś naprawa tego wyniesie koło 60 pln ... :polew: uwielbiam te pierdzipoły i ceny ich części :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.