Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja dzisiaj kupiłem :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kaju, pochwal sie kupnem :D panie Macieju, jak coś mi wpadnie w oko, to zaraz znajduje coś co bardziej mi sie bardziej podoba :facepalm: a i tak tocze juz batalie, z moja na temat audi:decayed:

Opublikowano
kaju, pochwal sie kupnem :D panie Macieju, jak coś mi wpadnie w oko, to zaraz znajduje coś co bardziej mi sie bardziej podoba :facepalm: a i tak tocze juz batalie, z moja na temat audi:decayed:

jack_daniels_desktop_975x650_wallpaper-111928.jpeg

:decayed:

Opublikowano

Zależy od ludzia... Ja po czystej umieram pół dnia. W moim przypadku Grażynka w totalnie przesadzonych ilościach maksymalnie pół godziny po kolanach pomasuje, a w miarę rozsądku wstaje rano jak nówka sztuka nieśmigany :decayed:

Opublikowano

Dzięki Panowie :hi:

Czuje się jakby mnie przejechał tramwaj i kolumna ciągników siodłowych :facepalm:

Opublikowano

ja też dochodzę do siebie hornet ten ajm to był tylko na hamowni u jacka i w ecu można jeszcze pojechać na opolską do jetronic ale 300 zł za hamownie to lekka przesada

Opublikowano
  • Autor

za ośkę czy za Q ? bo sądząc po cenie to Q

Opublikowano

koleś dzwonił to około 300 zł za ośkę a jutro montuje długo oczekiwane zenony ( ksenon)

Opublikowano
koleś dzwonił to około 300 zł za ośkę a jutro montuje długo oczekiwane zenony ( ksenon)

:shock3::doh:

Opublikowano

goldik sporo za ten czip koleś chce.

Opublikowano
goldik sporo za ten czip koleś chce.

Nie pij tyle, chłopaki o hamowni nawijają :decayed: myślałem, że to u mnie za dużo łychy, ale widzę, że nie jestem na czele :naughty:

Opublikowano
goldik sporo za ten czip koleś chce.

:polew::polew::polew::polew::polew::polew: za ile chciałbyś virusa do auta ??? :facepalm:

Z edk asie najebałem ale lekkuśno ... idę walczć dalej :decayed:

Opublikowano
goldik sporo za ten czip koleś chce.

:polew::polew::polew::polew::polew::polew: za ile chciałbyś virusa do auta ??? :facepalm:

Z edk asie najebałem ale lekkuśno ... idę walczć dalej :decayed:

No to h*j, ja też rudzielca otwieram :kox:

Opublikowano
ja też dochodzę do siebie hornet ten ajm to był tylko na hamowni u jacka i w ecu można jeszcze pojechać na opolską do jetronic ale 300 zł za hamownie to lekka przesada

mówiłem że skoro tyle powiedziął to hest w aucie.. nei ma co sprawzac

Opublikowano
ja też dochodzę do siebie hornet ten ajm to był tylko na hamowni u jacka i w ecu można jeszcze pojechać na opolską do jetronic ale 300 zł za hamownie to lekka przesada

mówiłem że skoro tyle powiedziął to hest w aucie.. nei ma co sprawzac

Albo odpuść picie, albo pisanie przyjacielu, bo zaczyna Ci się nieogar na klawiaturze robić :decayed:

Opublikowano
ja też dochodzę do siebie hornet ten ajm to był tylko na hamowni u jacka i w ecu można jeszcze pojechać na opolską do jetronic ale 300 zł za hamownie to lekka przesada

mówiłem że skoro tyle powiedziął to hest w aucie.. nei ma co sprawzac

Albo odpuść picie, albo pisanie przyjacielu, bo zaczyna Ci się nieogar na klawiaturze robić :decayed:

ta picie mam zosawić cyab oszlaąłśęs

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

bedę jutro...ez odbioru :decayed:

Opublikowano
:nabijasie: Twoje zdrówko Karolu :decayed:
Opublikowano

już dzis tu nic nie piszcie :grin:

Opublikowano

Nie śmiejta się z pijanego :punish:

:pleasantry::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.