Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CISZA!! Bo rozlewam :decayed:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Przypomniało mi się, że będąc teraz w Polsce czekając na orlenie w kolejce podjechał gościu super sprzętem do tankowania... Panowie, tylko trzymajcie się krzeseł, bo będzie siekiera straszna, ja kierownicy mało nie pogryzłem...

img0119vif.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew:

oplułem monitor :nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Kiedyś widziałem Prosiaka 911 tankującego gaz... oczywiście w nocy :polew:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew:

oplułem monitor :nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Kiedyś widziałem Prosiaka 911 tankującego gaz... oczywiście w nocy :polew:

O niieeeee.... Ale tą kosiarke jak zobaczyłem jak gościu godnie zacnie i z kulturą podprowadza, to od razu zęby w kierownice a moja do mnie o co mi chodzi, ja nie mogłem jej odpowiedzieć po ludzku tylko palcem pokazałem, a ta tak samo jak rechła śmiechem to szok :decayed:

Opublikowano

Bry.

Widzieliście trąba powietrzna w Polsce wczoraj przegnała przez pomorskie.:shock3:

Nad regionem przeszła trąba powietrzna; zginął mężczyzna | rp.pl

Trasa kolejowa Tczew - Bydgoszcz, często tamtędy do elblążkowa jeździłem.

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

Hornet, 1400 zł za czip to normalna cena ?

Opublikowano

emil stać cię śmigasz furą za 30 tyś co to dla ciebie taki czipek :grin:

dziś ktoś jest pod mm bo sie wybieram o ile ktoś sie pojawi

Opublikowano

bede na bielanach w kfc :naughty:jak czas pozwoli to podlece:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja będę na 100%

Allcon wpadasz dzisiaj z aparatem bo nie wiem czy mam myć padlinę :decayed:

qrczak91 pojawisz ty się w końcu chłopie ? zapomnieliśmy już jak wyglądasz przez tą całoroczną sesje :naughty:

Teraz idę do garażu bo coś mi huczy w prawym kole i dalej nie wiem czy to opona czy łożysko bo dzieje się to tylko w przedziale 35-50 km/h potem do 180km/h jest cisza i spokój. Jakbym miał audi jeździć po mieście to bym szału dostała albo z plikiem mandatów wrócił

Opublikowano
Bry.

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

Hornet, 1400 zł za czip to normalna cena ?

Pytanie gdzie ma być robiony soft ? Cena normalna. Może na grupowym będzie taniej ale tam poleci gotowiec i ewentualne poprawki.

Opublikowano

może by tak chwile wcześniej 17 . 30

Opublikowano
może by tak chwile wcześniej 17 . 30

Ja mogę być i na 17... bo na 19 muszę być w domu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

postaram sie byc wczesniej

Opublikowano

Jak nie będzie padać to podjade rowerem. :) A jak będzie padać jest ktoś skory mnie zabrać ? :kox:

Opublikowano
  • Autor

dwa auta w domu ma i zabierać go trzeba :grin:

Opublikowano

Matka pojechała już do elblaga. skoda w robocie stoi, na parkingu.

Opublikowano
  • Autor
75b03073551a51e4e0f324da375f4760.gif?1342249783
Opublikowano

:hi:bry no to ostatni tydzień laby

Opublikowano
  • Autor

Bry :hi: ja jeszcze sie naczekam na urlop :kwasny: tymczasem idę kosić trawniki :naughty:

0161845787b0fb3ce6fe15661fec47d8.jpeg?1342343354

Opublikowano

Panowie wybieram się ze strony Opola do Ecu project około godziny 8.30-9.00 będzie wielki ruch w mieście bo sie zastanawiam którą trasę wybrać.

wroc_aw_1.jpg

wroc_aw_2.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Jak lecisz od Opola to z A4 zjedziesz na obwodnicę autostradową. Następnie zjedziesz na zjedzie stadion... dalej jedziesz prosto i wpadniesz na ul. Lotniczą i na skrzyżowaniu ostatni grosz (będzie taka iglica na prost BP a po prawej będzie świecący walcowaty baner) skręcisz w lewo. Następnie na pierwszych światłach w prawo. Kolejne światła jedziesz prosto. Następne światła ustawiasz się na lewym pasie ponieważ prawy się kończy (jedziesz prosto). Za światłami za chwilę jedziesz pod wiaduktem i zaraz za wiaduktem skręcasz w lewo. Dalej taką wąską dróżką już jedziesz już do ECU.

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.