Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie to i jeszcze ja wyskoczę z pytaniem, przed trasą.

Nie działa mi tempomat na szóstym biegu, po wymianie skrzyni na szóstkę. Był już wątek podwieszony, ale nic nie pomogło.

Mam teraz oryginalny kabelek, więc nie może być mowy o tym że za słaby do kodowania.

Jak możecie kuknijcie proszę i dajcie znać:

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-b6-tempomat-6-bieg-209025/

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema: wiedziałem, że Hornet sie odezwie odnośnie mojego posta :naughty::naughty: żartowałem sobie przecież wiecie.:grin:
Opublikowano

Na biegu jałowym i rozgrzanym silniku trzęsie budą i praca jest trochę nierówna. Na zimnym za to wygląda jakby było wszystko ok. Pracuje równo i drgania na karoserie się nie przenoszą. Jak mu wciskam to idzie bez problemu - gorzej jak jadę z jednostajną prędkością - wtedy znów czuć dziwne drgania. Jak tylko wcisnę gaz mocniej to zanikają...

Opublikowano

Skoro dwumas nowy (ale i tak do sprawdzenia) to mogly pompowtryski zacząć kuleć.

Opublikowano
  • Autor

logów nie zrobisz to sie nie dowiesz nie ma co debatować :vaglogi: a potem szykuj duża taczkę pieniędzy dla majstra który bedzie Ci to ogarniał

Opublikowano

U kogo we Wro mozną się podpiąć? Jeśli to pompki to ile orientacyjnie może kosztować taka impreza?

Opublikowano
U kogo we Wro mozną się podpiąć? Jeśli to pompki to ile orientacyjnie może kosztować taka impreza?

4 pompowtryski to koszt około 1000 zł. Sam sprzedałem za 950 :wink:

Opublikowano

Maciek, jak ma zrobic logi skoro na ciepłym go telepie? Trzeba szarpać graty na stół w jego przypadku...

Opublikowano
  • Autor

:facepalm: statyczne i dynamiczne jak zrobi to musi coś wyjść albo przycinające się wtryski albo nie ten czas albo dolega mu coś innego. Nie pamiętam tylko czy w 2001 roku był już can czy podwójna linia K. Jedno jest pewne mam za stary sprzęt na jego auto więc chociaż bardzo chcę to nie pomogę. :thumbdown:

to jest pralka do prania mózgu w trakcie srania

pralka.jpg

wpadłem pod krzesło :polew::polew:

Widzieliśmy wczoraj z Krystianem policyjny pościg za nubira w combi ale albo gościu był tak najarany że nie kumał co się dzieje albo naoglądał się ali G i uciekał zgodnie z przepisami. :grin: Chyba że miał już pedał w podłodze tylko silnik umierał śmiercią męczeńską. :doh:

Opublikowano
:facepalm: statyczne i dynamiczne jak zrobi to musi coś wyjść albo przycinające się wtryski albo nie ten czas albo dolega mu coś innego. Nie pamiętam tylko czy w 2001 roku był już can czy podwójna linia K. Jedno jest pewne mam za stary sprzęt na jego auto więc chociaż bardzo chcę to nie pomogę. :thumbdown:

Podejrzewam, że za jakiś czas będę we Wro, więc z logami nie byłoby problemu :wink:

Opublikowano

No ok to teraz podpowiedzcie do kogo się udać żeby zrobić logi.

Opublikowano

U niego juz can powinien byc.

Opublikowano
  • Autor
No ok to teraz podpowiedzcie do kogo się udać żeby zrobić logi.

poczekaj chwile aż kurak wpadnie on powinien mieć odpowiedni sprzęt

Opublikowano
U niego juz can powinien byc.

w B6 jest OBD II KKL w B7 były już CAN

Opublikowano

Koledzy czy ktoś zna jakiś dobry warsztat w którym można się podpiąć do kompa aby sprawdzić czy wszystko ok? Chodzi o taki aby ludzie mieli pojęcie co robią.

Opublikowano

Ja mam kabel do B6 jakby ktoś chciał tylko trzeba jakiś program ściągnąć.

Opublikowano

Dojechalem...

Chyba mi się zjarał tłumik środkowy albo odspawał, hahaha.

I następna robota się szykuje. :facepalm:

Potrzebuję wspawać najlepiej wyciszający środkowy jaki się da, bo masakra na trasie.

Kto we Wrocku ogarnia takie sprawy?

Jutro będę wieczorkiem na spocie.

Dzięki

Opublikowano
  • Autor
Ja mam kabel do B6 jakby ktoś chciał tylko trzeba jakiś program ściągnąć.

może chcesz sie pozbyć ? :naughty:

Potrzebuję wspawać najlepiej wyciszający środkowy jaki się da, bo masakra na trasie.

bedziesz na spocie to Cie nakieruję odpowiednio :wink:

Opublikowano
Ja mam kabel do B6 jakby ktoś chciał tylko trzeba jakiś program ściągnąć.

może chcesz sie pozbyć ? :naughty:

Potrzebuję wspawać najlepiej wyciszający środkowy jaki się da, bo masakra na trasie.

bedziesz na spocie to Cie nakieruję odpowiednio :wink:

Super... Pisałem że szrot, haha

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

Właśnie siedzę w piramidzie na wita, kolacja i jedyny dostęp do neta póki co ;-p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.