Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja już jestem i nikogo wiecej nie widać ...

edit

szukałem po 2 stronie :D

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

chwila nadlatuję za 10 minut jestem w drodze

szczuraz, masz kompa żeby podpiąć pod b6?
'

baterii nie naładowałem :kwasny:

Opublikowano

Spot fajowy nowe fury się pojawiły pogadali :decayed:

Opublikowano
  • Autor

lepiej jak jest więcej :wink:

Hornet biega z tapetami dla bab po Warszawie dlatego nie zajechał. Twierdzi że wraca na przyszły tydzień chyba że go przepędzą ze stadionu dziesięciolecia :naughty:

Opublikowano

:hi:

Ja zagipsowany do połowy :doh::facepalm:

Opublikowano
:hi:

Ja zagipsowany do połowy :doh::facepalm:

Staaary... Teraz młoda pokaże co tak na prawde potrafi :naughty::naughty:

Opublikowano
:hi:

Ja zagipsowany do połowy :doh::facepalm:

Staaary... Teraz młoda pokaże co tak na prawde potrafi :naughty::naughty:

Widzisz...w każdej sytuacji są plusy :naughty::decayed:

Opublikowano
:lol1:
Opublikowano
  • Autor

skończyłem nierówną walkę z zawiasem... już mi koło nie bedzie latało :naughty: najlepsze jest to że wszystkie sworznie oprócz końcówki drążka były ciasne jak ch... urwało mi wahacz na gumie :facepalm:

Duds dzięki za manele bo przydały się :hi: Jak tam operacja pod kryptonimem kwatera ? znając życie skończyłeś na świeradowskiej bo wszyscy tam kończą :grin:

Opublikowano
:hi: goldik jak bylo na spocie 80 tek ?
Opublikowano

za***iście frekwencja że parkingu zabrakło :facepalm: tylko usiąść i płakać

Opublikowano
  • Autor

zayebastu poskładał wreszcie swoją coupe czy on już do śmierci bedzie się ulepem toczył ?:grin:

Opublikowano
skończyłem nierówną walkę z zawiasem... już mi koło nie bedzie latało :naughty: najlepsze jest to że wszystkie sworznie oprócz końcówki drążka były ciasne jak ch... urwało mi wahacz na gumie :facepalm:

Duds dzięki za manele bo przydały się :hi: Jak tam operacja pod kryptonimem kwatera ? znając życie skończyłeś na świeradowskiej bo wszyscy tam kończą :grin:

nie ma za co :hi: Jakbyś zgadł :polew: Skończyłem obok Świeradowskiej, a dokładnie na Czerniawskiej :banan: A mieszkanie mam od jakiejś szychy:doh: Sknera jak chu.., nic nie opuścił :facepalm:

Opublikowano

Nie mam z nim żadnego kontaktu nie pokazuje sie jakby sie pod ziemie zapadł

Opublikowano
Nie mam z nim żadnego kontaktu nie pokazuje sie jakby sie pod ziemie zapadł

a może się zapadł kto wie :shock3:

Opublikowano
  • Autor

bardziej prawdopodobne że jego zapadli pod ziemię :naughty: za te wszystkie nie spłacone zabawki do auta :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

nie ma za co :hi: Jakbyś zgadł :polew: Skończyłem obok Świeradowskiej, a dokładnie na Czerniawskiej :banan: A mieszkanie mam od jakiejś szychy:doh: Sknera jak chu.., nic nie opuścił :facepalm:

tam panowie z dużymi portfelami swego czasu wykupywali po kilka mieszkań a teraz wynajmują. Większość osób które znam sprowadzając sie do Wro zaczynało od mieszkania w tamtym rejonie. Wiedz że następne mieszkanie bedziesz wynajmował już na legnickiej w blokach rotacyjnych :grin::decayed:

Opublikowano

Maciek, nie chwaliłeś się że przyszłość przepowiadasz :decayed:

Opublikowano
Maciek, nie chwaliłeś się że przyszłość przepowiadasz :decayed:

Ale taka jest prawda, chociaż ja od razu zacząłem od legnickiej 40 jak przyjechałem 6 lat temu do wrocka z mojej wiochy.

Opublikowano

Emil mam dla Ciebie ciekawy temat:decayed:

1.8T 300hp project [stage II: 306 koni]

Opublikowano
Emil mam dla Ciebie ciekawy temat:decayed:

1.8T 300hp project [stage II: 306 koni]

Czytałem to koleś sporo w niego władował. :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.