Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja mam FK.

To Ty nie brałeś SS od pumy?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miałem okres rekonwalescencji ja mi się czterech chinoli wpakowało na granicy do promu Francja/Anglia na pake od busa. Gwint miałem zaklepany, ale poszedł dalej i wziąłem od medika.

Opublikowano
  • Autor

i już po pracy... odpocząłem i poświętowałem jak ch... :thumbdown: przynajmniej do następnej wypłaty wpadnie trochę bilonu i to mnie jeszcze trzyma przy życiu...

Opublikowano
ALUFELGI 18'' 5X112 AUDI VW SKODA SEAT (2554129515) - motoAllegro Co myślicie? :naughty: Niby produkcja niemiecka no i ET jest 35, więc nie trzeba dystansu :wink: Sprzedałem swoje 17", więc ostro szukam 18" :decayed:
Opublikowano
ALUFELGI 18'' 5X112 AUDI VW SKODA SEAT (2554129515) - motoAllegro Co myślicie? :naughty: Niby produkcja niemiecka no i ET jest 35, więc nie trzeba dystansu :wink: Sprzedałem swoje 17", więc ostro szukam 18" :decayed:

Ja bym brał :kox:

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

Dzisiaj wpadłem do pobliskiego lakiernika zapytać czy polerują lampy... gość mi to zrobił w 5minut, do nowości im brakuje ale jest i tak dużo lepiej :banan:

Opublikowano

Jak dla mnie 3 albo 5 :whistling:

Opublikowano

Kurde te piąte też mnie nawet zainteresowały :eusathink:Poczekam do wieczora i coś trzeba by kupić, bo jeżdżę na stali :decayed:

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

Takie vt nieogarnięte na szybko. i jak myślicie? :eusathink:

20120727195326kopia.th.jpg

20120727195326kopia2.th.jpg

20120727195326kopia3.th.jpg

20120727195326kopia4.th.jpg

20120727195326.th.jpg

Opublikowano

fot.1 :thumbup1:

Opublikowano

Chyba je wezmę.. 1020 z wysyłką i w piz*u.. Nie chce nawet na 1000 gościu zejść :decayed:

Opublikowano
Chyba je wezmę.. 1020 z wysyłką i w piz*u.. Nie chce nawet na 1000 gościu zejść :decayed:

Jak to "rasowy" handlarz :thumbdown:

Opublikowano
ALUFELGI 18'' 5X112 AUDI VW SKODA SEAT (2554129515) - motoAllegro Co myślicie? :naughty: Niby produkcja niemiecka no i ET jest 35, więc nie trzeba dystansu :wink: Sprzedałem swoje 17", więc ostro szukam 18" :decayed:

Ja bym brał :kox:

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

Dzisiaj wpadłem do pobliskiego lakiernika zapytać czy polerują lampy... gość mi to zrobił w 5minut, do nowości im brakuje ale jest i tak dużo lepiej :banan:

Pochwal się do jakiego lakiernika wpadłeś ?

Opublikowano

Bierz te z 3 aukcji, najlepsze z nich wszystkich - niby oklepane, tak samo jak i moje flaty, ale robią robotę w h*j - widzisz, Arek tak się w nich zakochał, że na przyszły sezon jest na nie chętny :decayed:

Opublikowano

Pochwal się do jakiego lakiernika wpadłeś ?

W Krzyżanowicach przy pętli 130 :wink: Ogólnie nie mają takiej usługi, zrobił mi to z grzeczności...nawet siana nie chciał :co: no ale chociaż 2dychy na piwo mu wcisnąłem :wink:

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

Bierz te z 3 aukcji, najlepsze z nich wszystkich - niby oklepane, tak samo jak i moje flaty, ale robią robotę w h*j - widzisz, Arek tak się w nich zakochał, że na przyszły sezon jest na nie chętny :decayed:

Jeśli z gebelsowni nie przyjadą do mnie moje wymarzone raffffki to biore Twoje flaty :whistling::naughty:

Opublikowano

Mętlik mam w głowie :facepalm: Nie wiem co brać :cry:

---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

Felgi Aluminiowe Audi 5x112 18" (2503341752) - motoAllegro a może cuś takiego? :whistling:

Opublikowano

:no:

Nie kombinuj... bierz tamte :wink:

No chyba tak zrobię... Poczekam, może się jeszcze coś pojawi, a jak pójdą to trudno. Raczej się nastawiam na ten wzór :whistling:

Opublikowano

Na Twoim miejscu poszedłbym po flaszke Jacka Danielsa, napierdzielił się i stwierdził, że jeżdżę na stali do następnego sezonu. Połowa sierpnia już praktycznie, za chwilę będziesz znowu zmieniał na stal z zimówkami.

Opublikowano
Na Twoim miejscu poszedłbym po flaszke Jacka Danielsa, napierdzielił się i stwierdził, że jeżdżę na stali do następnego sezonu. Połowa sierpnia już praktycznie, za chwilę będziesz znowu zmieniał na stal z zimówkami.

A pierniczysz :decayed: Jeszcze cały wrzesień, październik :whistling: Kupię dziś, najpóźniej jutro :decayed: Przejrzę allegro za 2-3h i zobaczymy :kox:

Opublikowano

Ale szukaj z ET45-43, bo przy ET35 tak jak chłopaki Ci pisza na BT, możesz mieć problem z nadkolami, zależy jak gwinta skręcisz, ale gwinta raczej siępo to zakłada, żeby fure skręcić, a nie jeździć allroadem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.