Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No ja między 12-14 będe w Poznaniu... A w sobote ktoś tam u Ciebie będzie, żebym podrzucił to co trzeba? Fele mogą leżeć, jeść nie wołają, ale żeby jedno było z głowy.

planujesz jakiś wylot do mojego powrotu ? jak nie to nie fatyguj się. W domu zawsze ktoś jest.

Absolutnie nic nie planuję, zostaje już w kraju.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to spoko spotkamy się już po powrocie.

Opublikowano

A masz mój stary numer? Napisz jaki masz bo się pogubiłem juz z tym... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

725 014 972 to jest ten ostatni co mi podawałeś wcześniejsze wywaliłem. Napisz mi na pw jak to nie ten.

Opublikowano

Miej ten, tak mi się wydaje, nie mam papierów żeby spojrzeć :facepalm: w czwartek wyrobię duplikat, będe wszystko wiedział.

Opublikowano

:siema:

Wrócił cfaniak Hornet :grin: i od razu swoje komentarze, wszystko na opak :wink::wink::wink:

Opublikowano
:siema:

Wrócił cfaniak Hornet :grin: i od razu swoje komentarze, wszystko na opak :wink::wink::wink:

nie cfaniak tylko prawdę mówi sachs lepszy od LUK-a a i drogie to sprzęgło. Napisz do TOM-a za ile ma sprzęgło do Ciebie.

Opublikowano

Do mojego z dwumasem wycenił 1800, więc podejrzewam, że u niego nie będzie dużej różnicy.

Opublikowano

w końcu jacek z evolution doprowadził moje zadymianie do normy ale wczoraj wracając z pracy z drugiej zmiany dostałem baty od golfa 4 :facepalm: ALE DUŻO MNIE NIE ODJECHAŁ :decayed:

Opublikowano
w końcu jacek z evolution doprowadził moje zadymianie do normy ale wczoraj wracając z pracy z drugiej zmiany dostałem baty od golfa 4 :facepalm:ALE DUŻO MNIE NIE ODJECHAŁ :decayed:

Optymizm ponad wszystko :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kaju mam wylot jutro o 22:00 jakbyś był w okolicy :wink:

Opublikowano

:eusathink:zobacze jak na trasie będzie i o której w tym Poznaniu będe, bo od tego wszystko zależy.

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

A gdzie tak w ogóle jedziesz jajka smażyć? :naughty:

Opublikowano
w końcu jacek z evolution doprowadził moje zadymianie do normy ale wczoraj wracając z pracy z drugiej zmiany dostałem baty od golfa 4 :facepalm: ALE DUŻO MNIE NIE ODJECHAŁ :decayed:

pewno asz po virusie :decayed:

Opublikowano
:siema:

Wrócił cfaniak Hornet :grin: i od razu swoje komentarze, wszystko na opak :wink::wink::wink:

nie cfaniak tylko prawdę mówi sachs lepszy od LUK-a a i drogie to sprzęgło. Napisz do TOM-a za ile ma sprzęgło do Ciebie.

komplet sachsa 1680 zl tyle wycenil, gwarancji nie dają no chyba, że w ASO zamontuje to.

Opublikowano

Ma ktoś z was prawko na motor? :eusathink: Myślę gdzie się zapisać na kurs :whistling:

Opublikowano

Ja mam robilem w gawlik-u na armi krajowej ...

Opublikowano
  • Autor
A gdzie tak w ogóle jedziesz jajka smażyć? :naughty:

standardowo do Egiptu

Ma ktoś z was prawko na motor? :eusathink: Myślę gdzie się zapisać na kurs :whistling:

mi tam zawsze szkoda pieniędzy było... przepisy zostały po staremu czyli przy kontroli 200-300 pln za brak kategorii. Opłaca Ci się robić ?

Opublikowano

mi tam zawsze szkoda pieniędzy było... przepisy zostały po staremu czyli przy kontroli 200-300 pln za brak kategorii. Opłaca Ci się robić ?

Mam już na koncie po jednym szlifie i dzwonie, a mam zamiar kupić następną szlifiere :whistling::kox: w końcu przydał by się kwitek w razie W :wink:

Tak wyglądała kawa po przytuleniu z passatem :facepalm:

1027353921_7.jpg

---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

Ja mam robilem w gawlik-u na armi krajowej ...

Też myślałem o Gawliku :wink: A Ty kupiłeś jakieś dwa kółka w końcu?

Opublikowano

Nie nie kupilem, mialem wczesniej a teraz poszla kasa w mieszkanie i w a3 dla kobiety :decayed:

Opublikowano

Pompa wody wymieniona a do pracy nie idę bo jest za gorąco jak u szczurka w Egipcie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.