Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema gdzie we Wrocławiu robią sterowniki abs w audi kolesiowi nie łączy a jak porusza wtyczką to łączy i chciały na miejscu zrobić

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie kto to jechal b6? okolice czajkowskiego, 57, GK jakos tak rejestracja?

Opublikowano

0:33 sprytny :naughty:

1:03 :doh::facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Tomku w tym tygodniu nie dam już rady podjechać, przy pierwszej wizycie we Wrocku zajeżdżam do Ciebie, jak możesz to zagadaj z ojcem co on tam chce i postarajcie się zrobić rysunki :hi:

Opublikowano

spoko spoko, ja czekam :thumbup1:

Opublikowano

Panowie kto jest z SIECHNIC ? albo ma niedaleko ?

Jeden koleś prawie mnie wyc**jał :thumbdown:

Opublikowano

Pany, potrzebuję ogara od car audio:decayed:

Opublikowano
Panowie kto jest z SIECHNIC ? albo ma niedaleko ?

Jeden koleś prawie mnie wyc**jał :thumbdown:

Pisz co się dzieje. To jest pod Wrocławiem ale jak trzeba to się podjedzie.

Opublikowano

Napisałem już mu na PW, czekam na info co i jak tam poszło nie tak. Ja takie wyjazdy lubię.

Opublikowano
Napisałem już mu na PW, czekam na info co i jak tam poszło nie tak. Ja takie wyjazdy lubię.

Ja też :decayed:

Opublikowano

Dzieki Panowie za odzew :thumbup1:

Kupilem u niego intercooler od A7 (800 PLN) nie dosc ,ze cały spawany to na dodatek dziurawy :thumbdown:

Tak w skrocie to gosc mi kase wisi i nie chce oddac :kwasny: Ze zwrotem nie było problemu , odesłałem .

Oczywiscie oddziewcze sie za pomoc :wink:

2547139870.jpg

Opublikowano

Daj telefon na forum ( nie musi być PW) kaju kiedy jedziemy ?

Opublikowano

Już mu napisałem, mam rozkopane i audi i oriona poganiacza, jutro niby mam mieć oba zrobione, ale mam jeszcze kilka spraw do załatwienia. Hornet, a "słownie" najpierw zaczynamy, czy od razu berrete brać?

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

W sumie po co pytam... Zawsze mi towarzyszy w schowku :decayed:

Opublikowano

Ale tutaj się gangsterka odpierdala:grin: Laguna, daj tu numer telefonu, załatwię to po swojemu:wink:

Opublikowano

Cipek, ja do Ciebie wpadnę z chipsami i kakao :decayed: to pogadamy o tym. Żadna gangsterka, toż to straszak :decayed:

Opublikowano

Drugi tydzien to trwa :kwasny:

Mam dane jegomoscia, handluje samymi chłodnicami .

Moj numer :decayed:785 105 105

Jakby co piszcie na PW :wink:

Opublikowano

Laguna, gdybym chciał umówić się z Tobą na randkę, powiedziałbym Ci wprost. Chciałem numer do tego gościa:grin:

Opublikowano

Wiem nawet który to , bo on sam je spawa również :decayed:

Opublikowano
Ale tutaj się gangsterka odpierdala:grin: Laguna, daj tu numer telefonu, załatwię to po swojemu:wink:

na złom z tym typem. Dobra dawać info czy jedziemy czy nie. Bo jak nie jedziecie to jadę z Sergiej i chu...j mu w oko. Kasę odda natychmiast jak dzisiaj jeden klient... miesiąc yebaniec nie mógł sie rozliczyć. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.