Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja dzisiaj będę chyba dopiero miał łałdi. Chętnie bym się przejechał i przy okazji poznał Sergieja :naughty:

Opublikowano
Ja dzisiaj będę chyba dopiero miał łałdi. Chętnie bym się przejechał i przy okazji poznał Sergieja :naughty:

On człowiek spokojny.....to mój wspólnik więc może będzie okazja.....

Opublikowano

Karol ja też jestem spokojny...

Opublikowano

siemano. Widze, że komuś wpiernicz się należy :decayed:

Opublikowano

Chłopaki, jakby któremuś się nudziło to jutro od 11 na rynku, jest promocja na 1wszy stopien oficerski :P jestem w kolumnie towarzyszacej, i mozna zobaczyc jak to wyglada:P

Opublikowano
Chłopaki, jakby któremuś się nudziło to jutro od 11 na rynku, jest promocja na 1wszy stopien oficerski :P jestem w kolumnie towarzyszacej, i mozna zobaczyc jak to wyglada:P

Ja dzisiaj podbijam rynek, kumpel odchodzi z firmy i rooobi impreze :decayed:

Opublikowano

Ja też szukam innej roboty :whistling: wkur*ia mnie już ta firma :facepalm:

Opublikowano

Emil, gdzie bedziecie? Bo chyba tez dzisiaj bede na rynku

Opublikowano
  • Autor

Szczur powrócił :naughty: Zacząłem o 20:00 upychać manele z lancera do mojego Hujdaja jutro ciąg dalszy :decayed: Mam nadzieję że moja wydumka opusci kanał do poniedziałku.

Opublikowano

Witam Pana :decayed: w przyszłym tygodniu jestem we Wrocku, to podjadę do Ciebie :hi:jaja opalone? Pokaż :decayed:

Opublikowano
Ja też szukam innej roboty :whistling: wkur*ia mnie już ta firma :facepalm:

mi się trafiło i też zmieniam z 1 listopada.:banan:

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

Emil, gdzie bedziecie? Bo chyba tez dzisiaj bede na rynku

Byliśmy w Impressie na krupniczej.

Opublikowano
Ja też szukam innej roboty :whistling: wkur*ia mnie już ta firma :facepalm:

mi się trafiło i też zmieniam z 1 listopada.:banan:

Ja o 13 dzisiaj mam rozmowę :whistling: zobaczymy, trzymać kciuki :decayed:

Opublikowano

Chłopaki ma ktoś fele firmy RACING LINE ?

Opublikowano
Chłopaki ma ktoś fele firmy RACING LINE ?

a widziałeś na spocie ?? Na jakimś forum czytałem, że lakier się na nich łuszczy... poszukaj

Opublikowano
Chłopaki ma ktoś fele firmy RACING LINE ?

a widziałeś na spocie ?? Na jakimś forum czytałem, że lakier się na nich łuszczy... poszukaj

Dają 3 lata gwarancji. Właśnie szukam po forum...:whistling:

Opublikowano
Chłopaki ma ktoś fele firmy RACING LINE ?

a widziałeś na spocie ?? Na jakimś forum czytałem, że lakier się na nich łuszczy... poszukaj

Dają 3 lata gwarancji. Właśnie szukam po forum...:whistling:

kup ori felgi vag - sa najtrwalsze

Opublikowano

:hi:

bry Panowie

Jak tam "miesiąc" miodowy, Szczurek?

Opublikowano
  • Autor

było co najmniej dobrze :whistling:

Ja o 13 dzisiaj mam rozmowę :whistling: zobaczymy, trzymać kciuki :decayed:

trzymam :wink:

Mi się udało i w poniedziałek wracam na nowe stanowisko po awansie :banan:Dostałem info w sobotę jak byłem w Egipcie :naughty:

Opublikowano

:hi:bry zaś dwa dni lekko z życiorysu wyjęte :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.