Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a dla mnie coś się znajdzie? :wink: po naradzie u mechanika, na dniach parówa leci na allegro

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany jutro o 11:05 mam egzamin :naughty: trzymać kciuki :decayed:

Opublikowano

flache szykuj, a nie kciuki kazesz trzymac:D

Opublikowano
a dla mnie coś się znajdzie? :wink: po naradzie u mechanika, na dniach parówa leci na allegro

nie ma nic.. był peugeot 206 w hdi za 3k ale ktoś dla żony łyknął :facepalm:

---------- Post dopisany 27-09-2012 at 04:52 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2012 at 22:26 ----------

Wstawać :naughty:

Opublikowano

Hornet, co Ty robisz o tej godzinie...mnie w Posen zwlekali o 5.30...a Ty tak sam, z wlasnej woli....:shock3:

Opublikowano

Mleko pewnie małemu grzał i zajrzał po drodze co tu słychać :naughty:

Opublikowano
Pany jutro o 11:05 mam egzamin :naughty: trzymać kciuki :decayed:

prawko robisz? :decayed:

Opublikowano
Mleko pewnie małemu grzał i zajrzał po drodze co tu słychać :naughty:

Dokładnie - młody wstał na jedzenie

Opublikowano
  • Autor

to niezdrowo się tak nażerać po nocy... Musisz mu to uświadomić i będziesz miał spokój ze wstawaniem :wink:

Opublikowano
to niezdrowo się tak nażerać po nocy... Musisz mu to uświadomić i będziesz miał spokój ze wstawaniem :wink:

i tak od 20 przesypia do 3-4 więc to wielki sukces. Inni wstają co 2h :facepalm:

Zresztą miałem wyjazd o 5:30 więc już nie szedłem spać.

Opublikowano
Pany jutro o 11:05 mam egzamin :naughty: trzymać kciuki :decayed:

prawko robisz? :decayed:

kat.A żebym mógł legalnie śmigać :wink:

btw ZDAŁEM! :dancing:

Opublikowano
  • Autor

Gratulacje :thumbup1: Wreszcie możesz wyjechać legalnie na miasto. Ja to chyba do końca życia będę musiał patrzeć w lusterka bo na A zawsze było mi szkoda kasy. :kwasny:

Opublikowano
Gratulacje :thumbup1: Wreszcie możesz wyjechać legalnie na miasto. Ja to chyba do końca życia będę musiał patrzeć w lusterka bo na A zawsze było mi szkoda kasy. :kwasny:

Też mi kiedyś było szkoda kasy... ale po dzwonie jak musiał oddać ubezpieczalni prawie 10k to chyba jednak opłaca się wyłożyć ten 1k i mieć z bani :wink:

Opublikowano

Siemka gratulacje arek mnie też już nie długo będzie miał kto wozić po pijanemu oprócz żony:decayed: młody robi prawko na motor i auto

Opublikowano

Dzięki :hi: To powodzenia dla młodego :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

Też mi kiedyś było szkoda kasy... ale po dzwonie jak musiał oddać ubezpieczalni prawie 10k to chyba jednak opłaca się wyłożyć ten 1k i mieć z bani :wink:

rozumiem że fundusz gwarancyjny Cię windykował. :doh:

Opublikowano

Też mi kiedyś było szkoda kasy... ale po dzwonie jak musiał oddać ubezpieczalni prawie 10k to chyba jednak opłaca się wyłożyć ten 1k i mieć z bani :wink:

rozumiem że fundusz gwarancyjny Cię windykował. :doh:

niestety :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

22" w a6 c5 :whistling:

35f09a3a2c.jpg

e7a7d83920.jpg

Jednak nie podejdzie :whistling::decayed:

Opublikowano
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
Opublikowano

:grin::grin:

---------- Post dopisany at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

po przejechaniu 2k po mieście wychodzi mi na kompie 12 litrów spalanie :banan:

Opublikowano
  • Autor

tłustostan :jerk: ale zostaje tylko jazda na wprost na pełnej obcierce... Gdyby to było S6 z bułowatymi nadkolami to by się upchało po delikatnym zagnieceniu rantów :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.