Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to już kupię cały żółty arkusz. :wink: Zerwałem bo były za czerwone nie pasowało to do mojej wizji. Na spot raczej nie dotrę bo szykuje mi sie grill po południu a wiadomo jak to się zwykle kończy... :drunk:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spartan, auto nie poszło, zostaje jak na razie ze mną. Wolałem oznaczyć jako sprzedane, niż zdejmować ogłoszenie.

Opublikowano

I prawidłowo... znawców tematu nagle się namnożyło :facepalm:

Opublikowano

k**wa daj spokój, co by mi po tym było, jakbym wrócił w miarę do serii, tzn wsadził symphony, zwykłe fotele, lampy przód tył klape też, bo mam w kolorze i wystawił za 14-15, skoro byłby ten sam płacz, że to 2,5 i że h*j wie co w nim siedzi i że powodzenia jak dyche dostane... :facepalm: zostaje to auto ze mną, na przyszły są już plany na zawias i większe koło, co dalej zobaczymy, podejrzewam, że dokończę pakiet US.

Opublikowano

Bardzo mnie to cieszy cipek:decayed:

Opublikowano

Kaju prawidłowo zrobiłeś. Także nie będziesz miał wyrzutów sumienia :grin:

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

ja dzisiaj na spocie nie będę popiłem wczoraj i musiałby ktoś mnie zabrać.....:kwasny:

Opublikowano

Ja też dziś odpadam. Qrczak, jakiś akumulator chyba będę dla Ciebie miał :wink:

Opublikowano
  • Autor
I prawidłowo... znawców tematu nagle się namnożyło :facepalm:

to takie typowo polskie... zazdroszczę to opierdolę błotem naokoło niech mu się nie sprzeda. :thumbdown:

kaju ty masz tam Q ?

Opublikowano

To w ogóle ktoś będzie dzisiaj? Bo miałem się pofatygować

Opublikowano
  • Autor

Wątpię. Może jakieś pojedyncze sztuki. Przyjedź w przyszłym tygodniu.

Opublikowano
I prawidłowo... znawców tematu nagle się namnożyło :facepalm:

to takie typowo polskie... zazdroszczę to opierdolę błotem naokoło niech mu się nie sprzeda. :thumbdown:

kaju ty masz tam Q ?

Tak, mam 1/2 :decayed: no i na dekorach :hi:

Opublikowano
  • Autor

tak myślałem :naughty:

Opublikowano

mnie tez nie ma dzisiaj. będę za tydzień.

Opublikowano

[/color]AAaaAA i takiego jeszcze znalazłem u siebie na trawniku parę dni temu. Ciekawy jestem czy na spot zajedzie.

http://s18.postimage.org/6mfhzs9jp/2012_10_10_074.jpg

<br /><br />

Hehe auto kolegi, pewnie by jezdzil na spoty, ale niestety w niedziele zawsze jest wczorajszy...

Opublikowano

Pilna sprawa... Ma ktoś dostęp do sprzętu żeby zmierzyć ciśnienie w cylindrach?

Opublikowano

Wczoraj ? z tego co pamiętam to z miesiąc temu tam stałem, bo tymczasowo tam mieszkałem. tak to jest niestety jak zajeżdzasz na osiedle o 23 a nie ma gdzie stanąć...

Opublikowano
  • Autor

to nie wczoraj tylko jakiś czas temu :wink: BTW zająłeś moje miejsce :naughty:

Opublikowano

No i ziomek skaczący ze stratosfery wylądował :decayed:

ja pier**le...prędkość dźwięku spadając z 39km nad ziemią :shock3:

Opublikowano
No i ziomek skaczący ze stratosfery wylądował :decayed:

ja pier**le...prędkość dźwięku spadając z 39km nad ziemią :shock3:

Też oglądałem :wink:

Opublikowano

Typ ma jaja z tytanu :decayed: sam widok na ekranie mnie przerażał :whistling::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.