Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry:hi:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Jest łooogień Pany :banan:

:dancing:

Opublikowano
Jest łooogień Pany :banan:

:dancing:

co to ? 1.8t?

:polew::polew:

Opublikowano

0.9ccm i to bez turbo :whistling::grin:

Opublikowano
0.9ccm i to bez turbo :whistling::grin:

Dostałes foty? :wink:

Opublikowano

Dostałem, ziomek się rozmyślił... Szuka rs6 w 20" :wink:

Zaraz wrzucę filmik co się dzieje w rr'ce jak kierunek włączę :whistling:

Choinka :doh: akurat na święta :whistling::grin:

Nie zwracać uwagi na strzelanie z komina...na ssaniu był :whistling:

Opublikowano

Sprwdź czy kabel gdzieś do masy nie zwiera.

Opublikowano

Wiem, wiem... dzisiaj miałem pruć wiązkę ale czasu nie było. Może w niedzielę :facepalm:

Opublikowano

Ja w końcu skomunikowałem RNS-E z FISem :kox: RDS uruchomił mi cwiara, a strzałki ogarnąłem... Polskim VAGiem 2,5 :shock3: nieporozumienie to jakieś było :facepalm: ale w końcu bangla jak należy, jak wykąpię chłopaków to lecę do auta wgrać inny wsad, może pojawi się na FISie autko przy otwartych drzwiach :naughty:

Opublikowano

Rezaj, rezaj :naughty:

Opublikowano
  • Autor
epiej założyć dolot ze stożkiem czy wkladke K&N??

dolot z kwasiaka i porządny stożek. Przy okazji wymień zawór DV. :wink:

Jest łooogień Pany :banan:

Aż by się chciało zaśpiewać "wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi" :naughty:

Chinka :doh: akurat na święta

u mnie na święta zwykle stawia się choinkę a nie chinkę... co dom to inny zwyczaj :decayed:

Opublikowano
Jest łooogień Pany :banan:

Aż by się chciało zaśpiewać "wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi" :naughty:

Chinka :doh: akurat na święta

u mnie na święta zwykle stawia się choinkę a nie chinkę... co dom to inny zwyczaj :decayed:

:polew::zyzol:

Opublikowano
Ja w końcu skomunikowałem RNS-E z FISem :kox: RDS uruchomił mi cwiara, a strzałki ogarnąłem... Polskim VAGiem 2,5 :shock3: nieporozumienie to jakieś było :facepalm: ale w końcu bangla jak należy, jak wykąpię chłopaków to lecę do auta wgrać inny wsad, może pojawi się na FISie autko przy otwartych drzwiach :naughty:

nie pojawi się jeżeli masz stary fis.. chyba że sobie markerem narysujesz :polew:

Opublikowano
Ja w końcu skomunikowałem RNS-E z FISem :kox: RDS uruchomił mi cwiara, a strzałki ogarnąłem... Polskim VAGiem 2,5 :shock3: nieporozumienie to jakieś było :facepalm: ale w końcu bangla jak należy, jak wykąpię chłopaków to lecę do auta wgrać inny wsad, może pojawi się na FISie autko przy otwartych drzwiach :naughty:

nie pojawi się jeżeli masz stary fis.. chyba że sobie markerem narysujesz :polew:

FIS mam z 2003 roku :wink: ale mam blaty z a6, gdzie info szło po module komfortu, zostało jedynie pogrzebać w hexach :wink:

Opublikowano

Tylko najpierw zrob kopie zapasowa licznika, zeby w razie czego przywrocic.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Ja w końcu skomunikowałem RNS-E z FISem :kox: RDS uruchomił mi cwiara, a strzałki ogarnąłem... Polskim VAGiem 2,5 :shock3: nieporozumienie to jakieś było :facepalm: ale w końcu bangla jak należy, jak wykąpię chłopaków to lecę do auta wgrać inny wsad, może pojawi się na FISie autko przy otwartych drzwiach :naughty:

nie pojawi się jeżeli masz stary fis.. chyba że sobie markerem narysujesz :polew:

FIS mam z 2003 roku :wink: ale mam blaty z a6, gdzie info szło po module komfortu, zostało jedynie pogrzebać w hexach :wink:

a to co innego... ale nie wiem czy Ci się uda....

Opublikowano
Ja w końcu skomunikowałem RNS-E z FISem :kox: RDS uruchomił mi cwiara, a strzałki ogarnąłem... Polskim VAGiem 2,5 :shock3: nieporozumienie to jakieś było :facepalm: ale w końcu bangla jak należy, jak wykąpię chłopaków to lecę do auta wgrać inny wsad, może pojawi się na FISie autko przy otwartych drzwiach :naughty:

nie pojawi się jeżeli masz stary fis.. chyba że sobie markerem narysujesz :polew:

FIS mam z 2003 roku :wink: ale mam blaty z a6, gdzie info szło po module komfortu, zostało jedynie pogrzebać w hexach :wink:

a to co innego... ale nie wiem czy Ci się uda....

Do odważnych świat należy, nie rzucam się od razu na głęboką wodę, na razie rozkminiam to dorywczo, w święta przysiądę i postaram się cokolwiek z tego ogarnąć. Grzegorz, mam zapisany w razie czego ten wsad przed edycją, jakby nie poszło :wink: a Ty posiadasz może jakies wsady do a4 po lifcie?

Opublikowano

Cos tam moge miec tylko numer licznika musialbym znac. Jak wgrasz z innego numeru to moze error sie wyswietlic lub def.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

4B0 920 933 G :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.